Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

19. feb 2004 6:14

Jaz se strinjam z packo, da je treba prehranjevalne navade spremenit, ampak predsvsem pa je treba v glavi nekaj spremenit. Začet se moraš imet rada in potem tudi klice lažje izginjajo. Naučiti se je treba imeti sebe brezpogojno rad ne glede na kilce in se ne obsojat, ker to nam nič ne pomaga, noben drug ne more bit tako dober prijatelj kot smo si lahko same sebi. Zato je treba podstrešje pospravit in tako se ne vrneš nazaj na stare navade prehranjevanja ker se imaš preveč rad, da bi se zastrupljal. Rmeli o smiljanu pa ne vem kej preveč, ampak je res da je veliko v motivaciji in v tem kar sem glihkar napisala, ampak to lahko tudi brez njega, raje si kupi kakšno knjigo (ali sposodi) od Louise L. Hay... so enkratne... za spodbudo in moč česar koli se lotiš. Lp Aiwa Iva Schwikart

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

19. feb 2004 7:30

Sem v službi in mi je na vse zgodaj malo dlogčas ker ni nobenega in je bolj malo dela. No danes teče moj "šele" tretji dan in so navrsti ogl.hidr. Moram rečti da so do sedaj rezulatati neverjetni. V dveh dneh 1,4kg!! Bomo vidli kako bo šlo naprej. No jutri je sadni dan in sem prepričana, da bo šlo tudi ful dol. Dons si bom pa makarone z drobtinami naredila, ker paradižnikove omake ne maram kej preveč. Mnjami! Pa za večerjo ko naj bi mela torto bodo piškoti domačica, ki jih obožujem... mnjam. Se že veselim. Kok je fino biti na dieti in se veseliti obrokov! Kaj pa ve? Je tudi kakšna zdaj na tej dieti? Imate kaj težav? Rada bi malo poklepetala ker me to ful spodbudi in navdihne in motivira! Res sem vesela, da taki forumi obstajajo. Mogoče kdo ve katero zelenjavo se lahko je na oh dan? Lp Aiwa

capala  

član od: 15.9.2003

sporočila: 75

19. feb 2004 8:36

Jaz sem na tej dieti in sicer je danes četri dan - sadni. Do danes sem izgubila 1kg. Res da nisem nič telovadila. Danes začnem s polno paro. Upam, da nama bo uspelo. Aiwa koliko pa želiš shujšat? capala

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

19. feb 2004 8:54

Ups! Jaz se opravičujem tale računalnik mi mal nagaja! Upam da bo dal zdaj mir im bom lahko normalno naprej pisala. Jaz tudi nič ne telovadim. Ne da se mi... no sej tud to bom mogla začet ampak vse na enkrat pa res ne morem (že kadit sem nehala). Velika sem 161 in tehtam 66,8 kg (dva dni nazaj 68) in bi rada shujšala skupaj 12 kg, do 56kg. Nočem bit suhica ampak taka kot sem zdaj tudi ne. Pa ti? Aiwa Iva Schwikart

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

19. feb 2004 9:55

Živjo drage sotrpinke! Včeraj sem bila v knjižnici in sem si malo bolj podrobno ogledala tudi knjigi, ki jih omanja Rmeli. Nobena me ni potegnila in zato se odločam za 90 dnevno dieto. Upam, da bom lahko začela v ponedeljek. Pri nama s partnerjem je problem. Ko sva se spoznala sem imela cca 64 kg pri 162 cm in 43 letih,( on 59 kg pri 182 cm), danes, po dobrem letu in četrt pa imam jaz 75 kg on pa dobrih 63. On je nadvse zadovoljen, jaz pa ne. Več me je, kot po obeh sinovih. Napisala sem že, da sem pred štirimi leti shujšala z disciplino, telovadbo in dieti na 62 kg in konf.št.38. Največji problem je, da mi je vse preozko. Najbolj me boli to, da se pozimi premalo gibljem in sem si na smučanju v štirih dneh toliko poškodovala vezi, da mi za lep čas odpade vsa telovadba, čez čas bo samo kolo( hvalabogu vsaj to.) In tu je rešitev dieta, ampak brez klika v glavi ne gre. Prvič mi je to zelo lepo uspelo. Nisem še v tistih letih, da se ne bi imela rada. Ponovno si želim biti všeč. Ko sva se s partnerjem spoznala, sem bila v rdeči oblekci do kolen brez rokavov, brez predsodkov glede moje postave, danes si nisem všeč ( njemu pa, ker je tako suh!!!). Aiwa, tudi jaz bom rabila vzpodbudo. Več nas je, bolj nam bo uspevalo. Vesela sem, da sem odkrila ta forum. Bojevnice, USPELO NAM BO! Irena

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

19. feb 2004 10:07

Oj! Ja Irena moram reči, da je tvoj dragi suhec in ni čudno, da je vesel ker je malo pridobil! Me ki pa nismo prevč suhcane je pa takoj vse narobe! Zanima me zakaj vedno ko spoznaš novega partnerja se začneš rediti? Tudi pri meni je tako. Kar na enkrat začneva hoditi na pice, pa v kitajsko pa ne vem kaj še vse.... in tukaj so rezultati. Tudi jaz mislim, da več ko nas je bolše bo! Pa fino si je poročat koliko je katera shujšala, ker se polj še za malenkost bolj trudiš za boljše rezultate, da se lahko malo pohvališ in da te še drugi! Tako smo narejene! Če pa kakšni ne gre jo pa lahko druge potolažijo in ji vlijejo nove volje! Irenca ti se kar spravi na tole dieto boš vidla kok je fajn. Sicer je tri mesece kar dolga ampak, ker ni nobenega stradanja bo šlo. In tako ali drugače se moramo naučiti drugače prehranjevati. Lp Aiwa

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

19. feb 2004 12:22

Živijo ! Punce, tudi mene veseli, da nisem sama v tem. Irena ti bom verjela na besedo in sploh ne bom šla v knjižnico, ampak se bom odločila za 90 dnevno dieto. Knjigo iz Rine dobim šele marca. Ali mi lahko katera napiše kako naj začnem, ker se bojim, da me bo do marca že minila volja, ki jo imam sedaj. Jaz nisem bila nikoli prav suha, ampak toliko kilogramov kot jih imam sedaj, jih pa še tudi nisem imela. Pri telesni višini 172 cm, jih imam 108. Za znoret !!! Vedno sem jih imela nekje od 80-85, zadnje leto sem prišla tudi na 94, ko sem šla rodit sem jih imela pa 106. Srčno si želim priti vsaj na 80 ( če še manj, toliko bolje), zato lepo prosim za spodbudo, ker sem jo zelo potrebna. Upam, da se bom tudi jaz veselila obrokov, tako kot Aiwa. Lep dan vsem ! Rmeli

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

19. feb 2004 12:51

Drage moje, knjižico sem naročila, zame in za mojo kolegico, ki me je pred časom seznanila z dieto. Prebirala pa sem ( zdaj, ko so počitnice, je v službi malo zatišja) na Med.Over.Net pošto na to temo in sem še bolj navdušena. Počasi prihaja pomlad in nato poletje, moja rdeča sexi oblekica me čaka, pa yeans obleka, za katero pravijo, da je tudi sexi in še kakšna cunjica je podobna. Vedite, da imam rada malo bolj oprijete cunjce, malo stretch, se prav dobro počutim v njih. Drugače, kot pred nekaj leti, ko je bilo vse ohlapno. Sem si včeraj kupila majčko s kratkimi rokavi za novo stimulacijo. Uživajte! Irena

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

19. feb 2004 13:21

Rmeli! Brez panike! Pojdi na www.mojplanet.com/dieta/ Tam boš videla kako ta stvar izgleda. In na koncu imaš tudi en primer jedilnika za 90 dni ampak se jedi na vsake 12 dni ponovijo. Če ne drugače boš malo videla kaj lahko kateri dan ješ in si tudi sama sestavila jedilnike. Jaz tudi čakam knjigico ampak sem rekla, da ne bom samo čakala in zbirala še dodatne kilograme, ampak se bom kar lotila po temu kar že vem. Tudi na prejšnjih straneh tega foruma je kar nekaj koristnih informacij. Jaz sem si iz tiste strani (ki sem jo na vrhu napisala) sprintala jedilnik in prazen jedilnik tako, da si sama pišem vse kaj jem in pol si zvezdice prilimam zraven za vsak dan ko sem bila pridna. Kot majhna punčka. Ampak meni to zelo pomaga. Kar pogumno! Lp Aiwa

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

19. feb 2004 13:25

!!! Jaz imam doma v omari en kupček seksi oblačil, ki so mi zelo všeč in čakajo da bom lahko zlezla v njih. Ene stvari so že od prej ene pa nove. In čakajo. Jaz pa tudi komaj čakam da se oblečem v njih ker bom tako ponosna in vesela da mi je ratalo!!! Jupi! Aiwa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti