Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

sonce sije  

član od: 18.4.2004

sporočila: 8

15. avg 2004 17:51

En lep pozdrav vsem, berem vas že zelo dolgo časa, živim pa z vami 25 dni. V tem času sem izgubila 9 kg., in sem čist vesela. Ko pa je prišla kriza sem vas šla brat in takoj je bilo za nekaj odstavkov lažje preživet večer brez hrane. JamieO, tebi pa sploh hvala, ker znaš ljudi dvignit pa še povedat nekaj kozjih molitvic. Držim pesti za vse tukaj gor. Kam pa se je Dušan izgubil??? lp Sonce

naughty_grl  

član od: 2.8.2004

sporočila: 1

15. avg 2004 18:27

CAO! Ze dalj casa vas berem in zbiram pogum da se vam pridruzim, danes pa sem se odlocila da jutri zacnem! Me pa nekaj zanima... koloko kg je mozno zgubiti v 16ih dneh? Rada bi jih 5 do sole pa se mi zdi ta bolj tezka ne? aja pa se to imam 60 kg na 166cm visine, rada bi jih imela 52! Mi bo uspelo? Sporočilo je spremenil(a) naughty_grl dne 15. avg 2004 18:29:40

Marcela  

član od: 23.7.2004

sporočila: 2

15. avg 2004 20:53

Čapa-ponovno pozdrav!S tem petkom 13-ega si me pa zrajcala.Moj oče je kriv ,da sem tega datuma pribrcal na svet-(pa menda sem se še drl takrat),sin ima pa rojstni dan na Marijinonebovzetje.Najina sreča,da nimava diete Marcela Bohinc

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

15. avg 2004 22:56

Naughty girl seveda ti bo uspelo, samo zakaj nisi začela že včeraj !! Urca izgubljena ne vrne se nobena! JOKL

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

16. avg 2004 7:10

Živjo. Pa je še en vikend za nami. Danes je moj 22. dan diete, izgubila 3 kg. Še 6 do cilja. Malce sem nejevoljna, ker sem si zadala cilj -3,5 kg, pa se ni izšlo zaradi včerajšnjih hribov. Pa sem čisto malo grešila, malo preveč kruha in 2 frutabeli na B dan. No, bilo je vredno, saj sem spoznala še en lep košček Slovenije in na en mah osvojila 5 bohinjskih dvatisočakov. Naughty girl, mislim, da imaš (po indeksu) že sedaj normalno težo, tako da boš verjetno težko shujšala 5 kg v tako kratkem času. Sunshine6, tudi jaz sem opazila, da do sedaj nisi dobila odgovora na sojino pizzo. Me pa zanima, kako misliš pripraviti testo. Sojina moka namreč ne vzhaja. Vzhajata samo pšenična in ržena, zato je potrebno vse ostale moke (ajdova, koruzna,...) mešati s tema dvema, da kruh vzhaja. Ali se motim? Jaz sem si v petek (OH) dan privoščila zelenjavno pizzo, pa mi je bila super, le malce preveč jajčevcev in gob sem naložila nanjo. Drugič bo obloge malo manj. Sibila, kaj imaš danes na jedilniku? Jaz imam porovo rižoto, za jutri pa še ne vem. Verjetno testenine še z nečim. sissi

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

16. avg 2004 7:27

sissi, tudi jaz sem preživela vikend v hribih in ni bilo tako enostavno, saj je bil v soboto sadni dan. No pa je vseeno šlo. Včeraj sem komaj čakala, da pridem na vrh Skute, kjer sem si privoščila senvič. Še nikoli mi ni bil tako dober. Danes pa si bom privoščila fižol iz konzerve. Moram poiskat kakšen recept, saj mislim, da jih je kar nekaj. Danes je že moj 51.dan diete in izgubila sem cca. 6 kg, enkrat toliko bi jih pa še morala. Bomo videli. Sibila

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

16. avg 2004 8:20

Sibila, vsaka čast. Name Skuta še čaka. sissi

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

16. avg 2004 8:26

Dobro jutro vsem skupaj! Neverjetno kako se razgovorite ze ponedeljek zjutraj, cez vikend pa nobenega! A vidim zakaj - ker ste bile pridne in osvajale vrhove! Bravo! ČAPA bravo! Ze to je velik uspeh, ce ti uspe doseci zastavljeni cilj, ce ga na koncu celo presezes, pa je to uspeh na kvadrat! Da ne govorim o tvojem uspehu SONCE SIJE - -9kg v 25ih dneh je sanjsko! Hvala za pohvalo. NAUGHTY-GIRL, ti bi torej rada -8kg. In si zelis bliznjice do sole. Tako hitro pa to pri tebi ne bo slo, ves. Sicer pa smisel 3MD ni le v izgubi KG temvec v tem, da se takorekoc za celo zivljenje naucis pravilno kombinirati hrano in tako dolgorocno ohranjati zeljeno tezo. Zatorej vzemi to kot dolgorocni projekt in ne odlasaj, saj po 3MD ni treba stradati. No, morda se zelodcek pri vecini nekaj buni na vitaminski dan.... In se ena dobra novica v povezavi s 3MD. Vecina diet, ki bolj ali manj temelji na enolicni hrani, ima za posledico, da se telo odziva na kalorije in se slej ko prej zacne varcno obnasati kar pomeni, da se po dolocenem casu diete hujsanje ustavi. 3MD pa ta ucinek prepreci s tem, ker je prehrana pestra pa se zdrava (ker pojemo veliko sadja in zelenjave). Prav tako nimas pretiranega hrepenenja po sladkarijah, ker si jih lahko privoscis vsak 4.dan. SISSI, nikar ne bodi nejevoljna! V treh tednih si izgubila 3 kg, za tistih 6 imas vec kot dovolj casa. Pa se jeseni bos manj hodila po hribih (predvidevam) in bos tudi manjkrat "prisiljena" gresiti. To pa nisem vedela, da soja ne vzhaja! Kdo mi zna povedat kako naj izkoristim sojino mleko. Ko sem ga kupovala, sem mislila, da se uvrsca med skrob in da bi lahko npr. na skrobni dan jedla cornflakes. Pa ne gre, ker je soja sestavljena iz beljakovin. A se morda muesli uvrsca pod B? JamieO

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

16. avg 2004 8:34

Glede vzhajanja bom danes probala še enkrat preveriti pri sestri Vendelini, vendar mislim, da je tako, kot sem napisala. Da pa je za vikend na forumu bolj suša, pa je po mojem krivo to, da nismo po službah? sissi

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

16. avg 2004 9:24

Jojmene joj! Še prejšnji teden sem pametovala o pregrehah, včeraj sem pa jaz podlegla! Imela sem OH dan in sem za kosilo še lepo pojedla zelenjavno pizzo, zvečer pa sladoled. Pa mi ni blo zadosti - še žlico rastlinske smetane sem si privoščila, potem pa majhno palčko ementalarja! PACKA SEM vem, ampak včeraj sem imela tako grozno krizo. Če bi vse stehtala bi bila pregreha zelo majhna, ampak zmešala sem OH in beljakovine. In to zvečer... Danes imam sadni dan in se kaznujem.Popoldne bom delala trebušnjake - bljah... Morda bom imela že jutri vodni dan namesto sobote. Tinak, če se slučajno odločim, da bo jutrišnji dan vodni, bova skupaj spet v nedeljo. lepo vas ozdravlja skesanka... alja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti