Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

12. avg 2004 16:03

Stanka hvala! Ga bom redno uporabljala cca.30 min (vsaj tak dolgo sem bila na steperju v fitnesu)na dan,če ne bom šla tečt ali hodit v hribe. Jaz tud mislim,da bi moralo delovati! Bomo videli!

hamer  

član od: 30.10.2002

sporočila: 27

12. avg 2004 21:57

Haj punce! Pa sem mislila,d a ni nobene štajerke med nami, ampak vidim, da nas je nekaj. Danes imam drugi sadni dan. Počutim se ful dobro. Lakote ne čutim,tako da se da normalno preživeti. Zanima me če ima katera kakšn dober recept za OH dan. Ti dnevi se mi zdijo nekako zelo pusti glede izbire hrane. Zanima me tudi ali se smejo jesti kakšni sirni namazi npr. Tamar ali friško, pa morda sadni jogurt. To dvoje pogrešam. Jutri se spet tehtam, merila pa še se nebom! Lahko noč valči

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

12. avg 2004 22:09

Živijo! Punce, jutri je petek trinajstega in moj tretji vodni dan za povrh Drugega sem preživela tako mimigrede, nobenih problemov, jutrišnji me pa skrbi. Moram jemat ene hude tablete "med ali po jedi"! Kaj naj naredim? Bom kar malo pogolfala in kakšen sadež pojedla. Lepo se imejte in držte se reda JOKL Sporočilo je spremenil(a) JOKL dne 12. avg 2004 22:11:38

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

13. avg 2004 7:01

ojla punce Samo toliko da povem, da mi gre prehrana v redu in se počutim kar ok. Res da sem zelo izčrpana ker se selim in imam veliko dela, kljub temu se držim. Najhuje je za mano. lep dan vsem

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

13. avg 2004 7:14

Jokl, jaz se na tvojem mestu ne bi igrala in bi jedla. Tudi jaz sem namreč enkrat imela ene konjske tablete, pa mi je bilo še pri normalnem prehranjevanju slabo. Sicer pa presodi sama, saj verjetno danes ni prvi dan jemanja tablet. sissi

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

13. avg 2004 9:01

Dober jutr! Pri nas je deževno, turobno jutro, petek trinajsti... uf kako strašljivo se sliši, ane? Na forum recepti za 3MD sem dodala dva nova recepta, če je komu zmanjkalo idej... Polnjene paprike bom še dodala, ko bom imela čas za prepisovanje. Drage moje, vidim, da smo skoraj vse umetnice po duši, le zdaj se bolju ukvarjamo z umetnostjo klesanja telesa.Hi, hi Tinak, kaj boš danes jedla? Imava B dan. Jaz bom najbrž kar sir ali pa jajca napadla.Pa kakšno solatko si bom omislila. alja

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

13. avg 2004 11:25

Hojla! Jaz se pa tak dobro počutim. Sem bla na steperju 30 min in še 150 trebušnjakov sem nardila,potem sem si pa privoščla dolgiiiiii tuš in sem zmasirala s kremo proti celulitu. Počutim se odlično. Alja, jaz sem razmišljala o hrenovki in kisli repi, za ostale pa še pečenice in pire krompir. Zadovolna bom pa tudi z zrezkom in solato.

Sunshine6  

član od: 4.7.2004

sporočila: 25

13. avg 2004 20:49

Ojla! Js pa danes po dolgem casu spet mal pridna.. Zdj sem mela vmes eno mal krizno obdobje, ko sm (spet!) kr mal poskusala z Atkinsovo dieto (samo proteine brez sadja), pa se mi je po stirih dneh kr mal zamerlo vse skupaj. Nobene raznolikosti..Pri tej nasi dieti imas res na voljo skoraj vse, kar ti srce pozeli...Vsega po malem. Danes sem se odlocila za sadni dan in sem ful ponosna, da mi ga je ratalo sfurat. To mi se ni velikokrat ratalo. Ampak je res vse v glavi.. En prijatu mi je zjutraj, ko sem mu povedala rekel, da ne bom zdrzala. Pa sem.. Iz principa:)Ne vem..Ve vse tako zlahka govorite o vodnem in sadnem dnevu. Js sem mela pa cele travme zarad tega. Jutr pa spet zacnem nov krog. Obcudujem tiste med vami, ki zdrzite boljalimanj brez pregreh in kriz vseh 90 dni! Svaka vam cast!! Hamar, jst jem alaTamar sirne namaze na proteinski dan. Ampak le kot prilogo k mesu (recimo namesto majoneze:) Ali pa si ga dam malo v sobsko solato. Aja, glede proteinske pice - sj sem ze enkrat sprasevala, sam ni blo odziva.. A lahko jes pico s sirom in (ali) salamo, ce naredis testo iz sojine moke? JamieO, ti bos zihr vedla:) Tinak, se strinjam s tabo, da ga ni lepsga obcutka kot ga dozivis po "oreng" vadbi! Je pa tut neki najtezjega se spravt recimo tect. Mogoce je potem obcutek po teku (in drugih vadbah seveda) ravno zato toliko lepsi. Ker premagas samega sebe:) Drzte se punce!!

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

15. avg 2004 9:09

Dobro jutro vsem! Sunshine, tudi jaz sem ta teden 2x grešila, sem imela kar 2 OH dneva . Danes imam S dan in sem se odločila, da bo brez grehov. Kar se tiče tvoje pizze se mi zdi, da bi ti pizzo rada jedla na B dan. Torej, če bi se držala striktno navodil 3MD, potem ne bi smela mešati različnih beljakovin. Kar se tiče testa - je tvoj trik v tem, da bi s sojinim testom nadomestila dovoljeni košček kruha ob kosilu. V tvojem naštevanju pa gre za 3 različne beljakovine: sojo, sir in klobase. Če že imaš tako velike lušte po "normalni" pizzi, si jo kar privošči in pri tem uporabi sir z manj maščob in po možnosti puranjo šunko, ki je prav tako revna na maščobah. Torej, če pa želiš prelisičiti sistem, potem s sojinim testom nadomesti dovoljeni košček kruha, uporabi polnomastni sir (ker se ta potem ne uvršča med beljakovine temveč maščobe), klopase pa potem itak pridejo v poštev... Prijateljski nasvet pa bi bil: če si z napredkom - izbubo teže zelo zadovoljna - si jo privošči, če pa ne, pa raje ne, ker ti bo taka pizza bolj potuha kot nagrada. JamieO

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

15. avg 2004 17:20

Lep pozdrav! Vidim, da se vas je malo psihično dotaknil tale petek 13. Jaz imam na sploh rada petke_ vse dobre stvari so se mi takrat dogodile (spoznala sem partnerja, diplomirala, rodila prvo hčerko,..), številka 13 pa tudi ni tako slaba v vidiku numerologije. Skratka , danes imam Š pa tudi zobobol. Tako, da ne morem kaj veliko jesti, saj me pri vsakem ugrizu ful boli. Jurti moram k zobozdravniku. Naj se še malo pohvalim, da kljub včerajšnjemu grehku(zvečer čokoladni keksi) , mi ja danes pokazala tehtnica še 0.5 kg do želejenega rezulata, časa do konca pa še 16 dni. Tako imam zdaj upanje, da bom še kako kilo več od načrtovanih nesla dol. Govorile ste o pustih dnevih na OH. Jaz si pripravim največkrat zelenjavno pizzo-polnozrnato testo, nato testenine z zelenjavo, jutri pa bom pripravila tortilije z zelenjavno omako -notri ne bo mesa in fižola, koruze. A je vseeno slastno, z veliko solate. Ali morda kdo ve, ali se ta mlada koruza (še v storžu, na svežo rabutana) že uvršča med škrob, ali bi morda kuhana še veljala za nevtralno zelenjavo? Ob večerih si jo radi tudi večkrat spečemo na odprtem ognju.. Če stisnem zrno, še vedno iz nje špricne mleček. No, v tem času ko pišem, me tudi zob vedno manj boli - če ni ta forum res čudodelen, a? Fajn se imejte, čim manj jejte, pa še tisto kvalitetno. Ker se cenimo!!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti