Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

11. avg 2004 14:33

Aneris, kar odleglo mi je, ko sem prebrala tvoje pisanje! Se pravi, da nas je več grešnic in povratnic! Imaš pa prav! Ne damo se! Jaz sem danes na OH, če začneš v petek, bova skupaj na B... LP, Stanka

Luise  

član od: 2.8.2004

sporočila: 8

11. avg 2004 14:56

Mene pa tak mikajo palačinke s skuto pa čokolino pa topli sendvič...joj..

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

11. avg 2004 15:00

Luise, po mojem lahko ješ palačinke s skuto in čokolino namesto sladice na OH dan. Topli sendvič pa...nikoli. Žal. sissi

tinci  

član od: 12.7.2004

sporočila: 43

11. avg 2004 15:30

Jaz pa najbolj pogrešam kruh z margarino in marmelado. A bi jaz lahko tole jedla namesto sladice? Kaj mislite? Pa kakšne palačinke s čokolado in bananami... Oh, kar nekaj je takih stvari, ki mi včasih zelooooo zadišijo pa se potem premagam. Tinci

kristi  

član od: 22.7.2004

sporočila: 7

11. avg 2004 15:36

Hojla, danes je moj 87 dan. Moral bi biti vodni, pa na žalost ni. Tudi sicer sem zadnjih 14 dni bolj grešila kot ne, čeprav sem se trudila, da bi vsaj ločevala živila. Strogo pa sem se držala načela do 12.00 ure samo sadje. Zdi se mi, da stvar kar deluje, glede na to, da so kilogrami ostali na isti ravni. Za uspeh štejem že to, da mirujejo in ne gredo gor. Moram priznat, da me kar malo skrbi, ker bo sobota zadnji dan. Do sedaj sem imela vedno nek okvir kaj lahko in kaj ne, sedaj pa bo vse odvisno od moje volje (?). Poskusila bom malo več časa posvetiti telesni aktivnosti. Najbolj pa sem v času diete pogrešala: - čokolino - pizzo - vse "neprave" omake za testenine (carbonara, bolognese,...) kristi

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

11. avg 2004 17:24

Halo! Še ena skesana povratnica iz dopusta. Se mi zdi, da z tisto mojo teorijo z sladoledom nekaj ni v redu. Teoretično šeeee, ampak v resniciiiiii!!!! Z ostalimi grehi vred - dopust je pač dopust-sem naklepala nazaj dobro kilo. Pa jo bom že skinila, kot sem ostale prej. JamieO, če nas berejo tudi "burekarji", so najbrž prav zadovoljni. Tudi jaz ga obožujem, se pa še nisem pregrešila. Še ne. JamieO, če ti pride v roke tisti, ki ti je vlomil, ga daj na gob.... Še v mojem imenu. Tudi nama so pred leti v Lj. (v študentskih časih) vlomili v katrco in ukradli radio in zvočnike. Policaji so naju celo obvestili, da so našli tatove, da pa jim nimajo kaj vzeti niti kaznovati, ker so še mladoletni. Red pa tak !! Punce, držte se, fanta sta pa najbrž zgasnila!! LP

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

11. avg 2004 17:29

Ko je govora o grehih, se pa usuje en plaz! ;-). Torej, s tem ko smo naštevale kaj nam manjka, smo si prav zaprav povedale tudi čemu se bo treba v bodočnosti čim manj posvečati, kajti najbrž so to stvari, ki so nas v preteklosti poredile. ALJA, me veseli, da sem na 3MD naletela celo na sorodno dušo! Pošlji mi še kaj privat kar ni na temo 3MD, da ne bova drugih morili. Ti kar dopolni svoj seznam, pa si ga sprintaj za po 3MD in čezen naredi križec pa ga pripopaj na hladilnik. JamieO

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

11. avg 2004 17:36

Ojla punce! jaz sem pa danes po mestu nabijala km :), saj shopping je tudi neke vrste rekreacija. Ravokar sem pojedla svoje kosilo- pico z gobicami, bučkami, paradižnikom in papriko- mnjami. Potem pa še sladoled..... Obožujem OH dneve. Alja, ne se sekirat in ne se tehtat vsak dan,raje občuti razliko v oblačilih, ker kg ti ne povedo koliko imaš težke kosti,koliko je mišične mase... Tak da jaz se tehtam na 14 dni ali pa 1 tedn, mi daje to boljšo motivacijo :). Danes sem si probavala kavbojke-tak za štos, v številko 28 že dobim rit,samo zapret še ne gre glih . Saj bo,mam še čas,ker sem komaj na začetku. Alja,1 vodni dan se približuje. Te že kaj skrbi? jaz ne vem če bom zgurala. Bomo videli. Držte se suhice!!!!!!!!!!!! Papa, Tina

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

11. avg 2004 17:38

Aja, še odgovor na kviz vprašanje: SLADKARIJE, SLADKARIJE IN ŠE ENKRAT SLADKARIJE . Pa tudi kaka lepinja, musaka, sarma, filane paprike...

dragana  

član od: 14.6.2004

sporočila: 18

11. avg 2004 20:06

evo jaz sem pa danes koncno zacela.Sem ze kar malo pogresala tole kombiniranje in pa morenje doma dons lahko to jem, jutri to ..haha jaz se tudi med dieto tezko uprem kaksnemu cipsu al pa sladkarijam na druge dneve ne samo na oh zvecer, pa cufti...ma sej je dost takih stvari k cloveku najbolj pasejo takrat ko jih nesme. ce pa na splosno pogledamo je pa najbolj idealna dieta kar jih poznam ker vse te "prepovedane stvari" lahko dobro zamenjas in zadovoljis svoj organizem npr.cips-kokice(Skrob) cokolada-cakas oh cufti-brez rize ma sej se da skombinirat sam mal volje pa je..

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti