Posodica za menstruacijo

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

16. sep 2008 8:08

Tortica, mogoče imaš pa premalo skodelico ali pa bolj šibke mišice medeničnega dna. V obeh primerih se da težava rešit, s treniranjem teh mišic bi tako naj že prej začele, ne takrat ko nastopijo kakšni problemi z uhajanjem ipd. Meni skodelica nikamor ne leze, edino not in ven dajat se pa moraš malo navadit, pa nekaj spretnosti pridobit - ampak če primerjam na primer s kontaktnimi lečami, se je bilo leč ful težje navaditi tako za nosit kot za vstavljanje. Glede cene pa tak, me prav zanima, koliko stane izdelava enega vložka, pa potem še najemnina zanj na smetišču (kar subvencioniram na žalost tudi jaz - neuporabnica vložkov!), razen te cene je po moje potrebno upoštevati tudi ceno za raziskave in razna dovoljenja, ki je po moje pri skodelicah višja. piščanec

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. sep 2008 8:43

Kegl je naš najboljši prijatelj...... Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. sep 2008 9:16

Vendelina jr. je napisal/a:
Kegl je naš najboljši prijatelj...... Vendelina jr.
Pa ne samo za posodico držat... Začetnica

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

16. sep 2008 11:11

Eno vprašanje za te ki uporabljate te posodice.. Prej ko ste uporabljale tampone če ste jih na koliko časa ste jih menjavale in kakšne uporabljale (3, 4, 5 kaplc? (pardon zdej se mi ne da mislt o tem kako se temu reče)), ker me zanima potem kako pa uporabljate potem to posodico, na koliko časa sperete itd? Pač primerjava med tamponi in posodico? _tmickena_

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

16. sep 2008 11:39

Hm, Kegl je tut moj prijatl ! Vsaj mislim, da sva prijatlja.. Sem pa klicala tiste ki prodajajo in so mi rekli, da je verjetno prevelika in ne premajhna in zato leze dol (ker se mora lepo oprijet vratu..) morda bom reskirala in kupila manjšo...ali pa še mal vztrajala in poglobila prijateljevanje s Keglom...je pa pri meni vse to bolj občutek kot kaj drugega ker izgubila pa še nisem nikoli nič (ni padlo ven)..sem pa skoraj čist odrezala tisti repek, ker me je motil. Odgovor Tmickeni: jaz sem tampone menjavala oz. menjavam na dve uri na "udaren dan" sicer pa nekak 3 x dnevno (4-6 ur). Uporabljam pa vse od tistih s 5 kapljicami do tistih najmanjših. Posodico pa nekak na 4 ure, ponoči pa seveda zdrži celo noč. Po moje je najbolje menjat jo pod tušem, če je prilika, drugače pa mora biti na dosegu umivalnik! Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 16. sep 2008 11:40:40

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

16. sep 2008 11:47

Hm ok fensi, ker se mi zdi uredu zadeva (čeprov če priznam sem mela na začetkuneke pomiselke) in bi jo kupila tko da morm mal vidt kako je kej pr vs.. in kolkr vidm ste kr zadovoljne.. Pač zdijo se mi vložki(teh sploh ne prenesem) in tamponi ne lih najbol higienični.. To mi pa deluje malo boljše. _tmickena_

Vanili  

član od: 28.6.2002

sporočila: 78

16. sep 2008 12:15

Mene pa pritiska na mehur in me začne že kar bolet. A se to še kateri dogaja? Drugače je pa super zadeva.

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

16. sep 2008 12:34

Na mehur mi ne pritiska, je pa nekoliko težje lulat, ko je vstavljena. Zdaj vem, kako se počutijo moški, ki imajo težave s prostato. :)

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. sep 2008 12:39

Na mehur pritiska...kolikor meni nese spomin na srednješolsko biologijo/anatomijo - a ni nekaj mišičnih sten vmes? Pa še proxy je na dopustu... Vendelina jr.

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

16. sep 2008 13:22

Ja so mišice vmes ja samo če ti pritiska na to steno,potem je možno da je tak občutek.Pomoje. evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti