Žensko mestno kolo

VALENTINA2  

član od: 1.8.2007

sporočila: 34

9. sep 2008 6:41

BigDaddy, če je kolo še na voljo, ga z veseljem prevzamemo. Prosim sporočite kje in kdaj. Hvala lepa. VALENTINA2

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

13. sep 2008 13:55

Valentina2, poglej na ZS! Lep pozdravček harmonija

dorothy  

član od: 12.3.2006

sporočila: 44

16. avg 2009 13:46

Pozdravljeni, Da ne odpiram nove teme, se oglašam kar tu. Vse prijazne gospe, ki ste ponujale žensko mestno kolo, ga ima mogoče še katera v Ljubljani za prodati, oddaati, zamenjati za kaj? Potrebovala bi ga za prevoz do fakultete in nazaj. Prosim za odgovore na ZS. Hvala! dorothy

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

16. avg 2009 15:59

Ali kdo ve kje bo dražba koles v Ljubljani in kdaj?(tistih ki jih zaseže policija,zelo prav bi nam prišla dva kolesa,zadnjič so nam jih ukradli na avtobusni postaji)LP. golubić

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. avg 2009 17:43

vsi ki sprašujete za dražbo ne vem kako je sedaj,vendar sem bila tam nekaj let nazaj, bilo je zgodaj spomladi,v bližini Kina Šiška sklicna cena je res nizka 5€ recimo,vendar se potem to tako hitro dviguje,da se ti nekje račun sploh ne izide,ker zadnja cena največkrat preseže realno vrednost kolesa mogoče je še najbolj realna cena na Bolhi,pa še malo zglihaš,pa ob nedeljah na Rudniku in seveda podarimo.si anaeva

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

16. avg 2009 21:30

Tudi moji hčeri so ga ukradli. Menjamo skoraj novo otroško kolo za poni ali holand kolo.

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

16. avg 2009 22:02

Kaj pa če bi reševali problem kraje koles z rolerji?Moj brat sicer v Lj pride z avtom,ampak ker ima predavanja na različnih koncih Lj se vozi z rolerji.Tudi jaz od njegovega faxa do svoje šole ne hodim več na lpp odkar s sabo nosim rolerje...pa si jih v šoli vržem v omarco,on pa jih vzame s sabo na predavanje... samo predlog Roncolino

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. avg 2009 1:46

Ko smo živeli v Zuerichu, kjer kradejo kolesa po tekočem traku, smo zadevo rešili tako, da  smo na VSAK del kolesa, blatnike, bilanco, okvir ipd. napisali domačo telefonsko številko z barvo za avtomobile. Kupili smo tiste majhne stekleničke, malo večje kot lak za nohte.

 

V štirih letih niti eno od naših treh koles ni bilo ukradeno, pa so bila kolesa naše glavno prevozno sredstvo od srede marca do srede septembra, možu pa celo čez vso zimo, ne glede na sneg, dež, meglo, zmrzal, vročino itd. Aja, pa dobre ključavnice smo tudi nabavili.

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 17. 2009 01:48

gyokuro  

član od: 24.8.2006

sporočila: 16

3. sep 2009 13:33

Vanja, fantastiš ideja!..nekakšen newagevski bojevit emblem, moja zemlja pardon kolo, tace stran! me pa zanima, če je padel kakšen ne/zaželjen klic več, ko je bila domača številka tako dobro oglaševana.. Moj študentski sistem so, preveri bolho, pojdi v nedeljo na dolgi most...čeprav sem sedaj pri zadnjem nakupu raje zavila v BTC in v hervisu našla moškega gorca za malo manj kot 100€ v ljubljano sem prišla s svojim omiljenim prvim gorcem od roga, vse lepo in prav, dokler mi ga niso na želežniški postaji, lepo priklenjenega, čez vikend sunli.zelo slab parking.tako, da imam zadnje 3 leta precejšnjo smolo in za sabo 4kolesa, čeprav je na želežniški policijska postja dobrih 20 metrov stran, so tudi parim prijateljem na isti način preko ene noči kolo mirno sunli.. priporočam dobro ključavnico, slabše kolo..in preudarno izbran prostor zaklepanja vso srečo gyokuro

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. sep 2009 13:45

roncloino super je če imaš omarico. če je pa nimaš. oz imaš takšno kakor je pa problem. (če dam jaz notri rolerje ni prostora več za nič) bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti