Iščem prijateljico prijatelju....

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2008 10:01

mamamia je napisal/a:

Če nima časa, naj si ga vzame. Pomanjkanje časa je le beg zaradi strahu, da ne bo našel ženske, ki bi ustrezala njegovim pričakovanjem. Ali pa naj neha iskati. Ko ne iščeš, naletiš na pravega v trenutku.

 

Bojim se, da imamo tisti manj popolni v življenju več sreče, ker smo tudi pripravljeni sprejeti nekoga, ki nam V GLAVNEM ustreza, ima pa tudi nekaj napak. Morda se bo pa za tvojega prijatelja našla kakšna malo bolj obilna Štajerka, pa dobrovoljka, kuharija bo nekje povprečna, a bo znala osrečit tega tvojega osmoljenca.

 

Življenje je prekratko, da bi ga preveč zares jemali. Mamamia

mamamia
Words of wisdom! Vendelina jr.

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

4. sep 2008 11:19

ženska mora imeti solidno postavo (ja, saj vem....ampak to mu je pomembno), tole mi pa stopi malo na žulj... Naj navede še točne mere, koliko čez prsa, koliko čez boke, koliko kg, pa koliko čez "gobec", a v glavi pa slama !? No ja, saj niso Gorenjci zastonj Gorenjci. Jih nekaj tapravih kar dobro poznam. Lep pozdravček anitram1

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2008 11:28

Daj človeku en "benefit of the doubt"... Solidna postava v moškem jeziku pomeni, da naj ne bi bila ena preobilna ženska s 100 in več kilami notranje lepote, ki na zunaj izgleda tako, kot skala, ki je dobila noge, stopila iz morja in začela hoditi - temveč nekdo, ki ima kolikor toliko ženstvene konutre. Niso moški tako obremenjeni z merami in kilami kot smo me. Pa tudi itak ne vedo, kaj bi z 90-60-90 žensko v resničnem življenju počeli. Vendelina jr.

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

4. sep 2008 11:37

Vendelina jr. je napisal/a:
Daj človeku en "benefit of the doubt"... Solidna postava v moškem jeziku pomeni, da naj ne bi bila ena preobilna ženska s 100 in več kilami notranje lepote, ki na zunaj izgleda tako, kot skala, ki je dobila noge, stopila iz morja in začela hoditi - temveč nekdo, ki ima kolikor toliko ženstvene konutre. Niso moški tako obremenjeni z merami in kilami kot smo me. Pa tudi itak ne vedo, kaj bi z 90-60-90 žensko v resničnem življenju počeli. Vendelina jr.
Bravo. Točno tako. Klavdija, odkod pa si? Mogoče pa nisi predaleč. Sicer pa, pogum in na pijačko s kom, v začetku bo mal težko, potem bo pa lažje. Sicer pa mojega prijatelja otroci ne motijo (čeprav jih sam nima), celo nasprotno, pravi, da so ženske z otroci bolj odgovorne in zanesljive. Ja tumpika, škoda. Ker ne vem, koliko imaš let, težko sodim, če si prestara zanj. andda

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

4. sep 2008 11:42

anitram1 je napisal/a:
ženska mora imeti solidno postavo (ja, saj vem....ampak to mu je pomembno), tole mi pa stopi malo na žulj... Naj navede še točne mere, koliko čez prsa, koliko čez boke, koliko kg, pa koliko čez "gobec", a v glavi pa slama !? No ja, saj niso Gorenjci zastonj Gorenjci. Jih nekaj tapravih kar dobro poznam. Lep pozdravček anitram1
Sploh ni Gorenjec,le živi in dela na Gorenjskem.... Tisto o Gorenjcih je pa posploševanje in ne bi komentirala. andda

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

4. sep 2008 11:54

Kako ste krute do reveža! Zakaj mu ne bi smel biti ideal babnica, ki bi z geštelom spravljala druge moške v trans? To mu je pač všeč. Meni so na primer všeč moški a la Brad Pitt (no ja, malo starejši, on je zelooo premlad zame). Od zmeraj. In to lahko vedno na glas povem. Moj najdražji je strašno daleč proč od tam....(morda učki....ali pa rit..kaj vem, nekaj bi še šlo). In z mojim najdražjim sva v slogi in sreči skupaj že pregrešno dolgo let. In verjetno mu tudi jaz nisem ravno ideal -10kg viška, trebušček, celulit na stegnih...plus občasna sitnost.. Človek je povedal kaj BI. Kaj BO, bo pa povedal ko bo videl kaj je na razpolago. Zdi se mi pa, da je težko najti partnerja, če ga iščeš že v osnovi za "dokler naju smrt ne loči". Treba je iskat tako kot se kupujejo čevlji - pomeriš VSE kar je v tvoji številki, tudi najbolj nore modele. Iz trgovine greš potem dostikrat s parom, ki ga na prvi pogled ne bi niti naročil. Lisa

jana2  

član od: 19.2.2007

sporočila: 48

4. sep 2008 11:58

Lisa je napisal/a:
Zdi se mi pa, da je težko najti partnerja, če ga iščeš že v osnovi za "dokler naju smrt ne loči". Treba je iskat tako kot se kupujejo čevlji - pomeriš VSE kar je v tvoji številki, tudi najbolj nore modele. Iz trgovine greš potem dostikrat s parom, ki ga na prvi pogled ne bi niti naročil. Lisa
Tole mi je pa odlično napisano :))) bo treba začet pomerjat :)) lp jana2

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

4. sep 2008 12:07

Kaj pa ljubezen? Majdina

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. sep 2008 12:15

Ljubezn se pa sproti dela ... čez del dan, no ja, ponoči tudi. Andda, glih zaj bom 52, tak da ... mnogo sreče prihodnjič! tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

4. sep 2008 12:17

tumpika je napisal/a:
Andda, glih takiga jaz išem: okoli 48 let, višina nad 175 cm, brez odvečnih kg, izobraženiga, ki zna kuhati, pospravljati, likati..., je inteligenten, zabaven, komunikativen, ki je rad v naravi in rad dela z lesom, pa da živi na Gorenjskem.Samo kaj te naj zaj naredim, če pa sn prestara za jega? Se mi zdi, da m kuj sama ostala do moje prerane smrti, ker ... tisti mojih let so že vsi "dedeki".tumpika

Ja tumpika, zakaj ne rečeš, enga takega jaz poznam. No tisto okoli 48 je treba gledat mal bolj svobodno, višina in kilogrami so tudi OK ( no ja, kje se začnejo odvečni kilogrami ), inteligenten, zabaven in komunikativen je vsekakor ( pije špricerje v družbi, rešuje svetovne problem s kamerati za šankom, pa kratkokrile kelnerce ima za zelo zabavne ), uprabo zobotrebcev lahko imamo za delo z lesom, no, ja, če je treba se bom preselil na Gorenjsko.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti