Kupim: bamijo (okro)

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

tema odprta - 18. avg 2008 17:32 | ogledi: 5.303 | odgovori: 7

Že nekaj časa na našem tržišču iščem plodove BAMIJE ali OKRE (oba imena sta v uporabi) svežo ali posušeno. To je tudi ena od kulinaričnih sestavin, ki jo je zelo težko dobiti. Bamija je nujna sestavina za posamezne jedi npr.begovo čorbo. Brez nje jo je nemogoče skuhati oz. ni to tisto kar mora biti. Če jo morda kdo od obiskovalcev celo goji ali jo ima kako drugače in bi mi jo lahko nekaj prodal mu bom zelo hvaležen. Tudi sicer bom hvaležen za vsako infomacijo kje to izjemno rastlino dobiti. Hvala in Lp.

hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. avg 2008 19:54

Hedonist, tukaj smo govorili o tem, kje jo prodajajo, zamrznjeno:

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1399

Skratka, v Ljubljani, na Vojkovi v Hiši začimb, arabski trgovini. Vsaj junija (takrat sem bila nazadnje tam) sem jo videla.

Če imaš vrt, jo lahko spomladi posadiš, najbrž se bo dalo dobiti kakšno sadiko, pa je zdaj o tem odveč govoriti, kje. Spomni me takrat.

rimljanka - zasebno mnenje

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

18. avg 2008 20:48

Hvala, Rimljanka, si mi kar precej pomagala. Bom ob priliki pogledal v to trgovino me pa še zanima, če bamijo ti uporabljaš pri kuhanju ker imam občutek, da jo dobro poznaš.Se motim ? Z veseljem te bom spomnil spomladi glede kakšne "flance" in ti bom neizmerno hvaležen ,če mi boš lahko pomagala. Lp. hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. avg 2008 20:51

Nisem je še uporabila, poznam jo pa, bolj tako, botanično. Pa enkrat sem jo imela na vrtu, tako, da sem videla, kakšna je, ko cveti.

rimljanka - zasebno mnenje

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

18. avg 2008 21:01

Te moram še to vprašati, Rimljanka ,ali sploh raste v našem podnebju ? Mislim tako, da ima tudi plodove. Pred časom sem zasledil, mislim da v neki TV oddaji, da jo gojijo v Celju v neki vrtnarski ali kmetijski šoli. O njej je govoril profesor (imel je nek makedonski priimek) , no jaz sem mislil navezati kontakt z njih a žal, potem je nastala neka gužva in sem na vse skupaj pozabil. Spomnim pa se, ko bi rad pripravil begovo čorbo po pristnem sarajevskem baščaršijskem receptu pa nimam kaj v roke vzeti. Hvala tudi za ta odgovor ! Lp hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

18. avg 2008 21:20

Raste, seveda. Če zanjo primerno poskrbiš. Tisto je pa Vrtnarska šola Celje. Več na ZS.

rimljanka - zasebno mnenje

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

19. avg 2008 15:19

V prekmurju definitivno raste. Poseji jo na prosto, je boljši uspeh, kot če jo poseješ v lončke in potem na vrt. Pomembno je tudi, da imaš dovolj rastlin, saj sta pri meni, na vsaki rastlini primerne velikosti le en do dva sadeža naenkrat. lp Vlado

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti