Novo odkritje v ljubljani

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

tema odprta - 20. mar 2008 11:43 | ogledi: 13.970 | odgovori: 54

Drage punce, dragi fantje!

Velikokrat kdo sprašuje o tem, kje bi dobil orientalsko kumino, harisso, pravi, aromatični kardamom, tahini pasto, itd. No, pred nekaj trenutki sem doživela pravo odkritje, Ljubljana je bogatejša za prvo takšno trgovinico. Če koga zanima, naj me kontaktira na zasebno pošto, ker glede na politiko strani, ne smem delati zastonj reklame.

fresh

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

20. mar 2008 11:49

Mislim, da nas vse zanima, pa glede, da se tu kar naprej pogovarjamo o trgovinah in ugodnih nakupih, verjetno ni nič narobe, če napišeš ime in lokacijo. Razen, če gre za tvojo trgovino, potem bi bilo to verjetno res oglaševanje! piščanec

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

20. mar 2008 11:52

Piščanec, ni moja trgovina, daleč od tega. Danes sem slučajno zagledala napis, ko sem skočila po solato, pa sem šla radovednost popasti. Na tem mestu bo potrebno počakati dovoljenje ali Rimljanke ali Jerneja. Saj vem, da se ves čas omenjajo številne druge trgovine, znamke, itd., ampak enostavno ne bi rada kakšnega konflikta. fresh

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. mar 2008 12:23

fresh, po moje tudi ne bo problem, če napišeš tu gor, saj smo že pisali tudi o tem, kje je azijska trgovina v Gradcu, pa trgovine s podobnimi začimbami v Mariboru, pa da je v Lj v Maximarketu prav dobro založen del z vzhodnjaškimi začimbami, pastami in še čem... Mi pa za vsak primer pošlji še na zasebno pošto, kmalu me bo pot znova vodila v Lj. Mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

20. mar 2008 12:25

Pa meni tudi. Me zelo vleče v take štacune. lp Vesna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. mar 2008 12:38

Trgovino napiši, če ni tvoja ali od kolegice ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

20. mar 2008 12:48

Ok, ne ni moja! Vam pa, predvsem puncam, sporočam, da sta prodajalca egipčansko simpatična! Skratka, trgovina se imenuje Hiša začimb, nahaja se na Vojkovi ulici v Ljubljani, nasproti Mercatorja. To je že skoraj pri telovadnici Bežigrajske gimnazije. Kolikor sem si (precej na hitro) ogledala, so na voljo orientalske začimbe, ki imajo res pravo aromo. Neprimerljivo z nekaterimi substituti, ki jih prodajajo v večjih trgovinah. Prodajajo tudi kruh, sir, vložene limone, harisso, tahini, olive, itd. Skratka, jaz sem se neizmerno razveselila, da je Slovenija končno bogatejša za takšno trgovinico! fresh

Svetla  

član od: 15.5.2007

sporočila: 38

20. mar 2008 13:09

Fresh - a govoriš o Mekatorju na Vojkovi? Vis-a-vis tega ni telovadnice! Telovadnica je proti zdravstenemu domu. Je ta trgovina blizu bivše konjske trgovine? Svetla

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

20. mar 2008 13:11

Telovadnica je na isti strani kot Mercator, vsaj en del telovadnice. Trgovinica pa je cez cesto od Mercatorja, streljaj nazaj. fresh

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. mar 2008 14:23

No, bom pa napisala jaz. Tam, kjer je bila na Vojkovi včasih konjska mesnica Krušič, je zdaj ta trgovinica. Če greste od Linhartove proti Topniški, na desni strani.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti