Povljana - otok pag

ČRNICA  

član od: 9.7.2008

sporočila: 85

7. avg 2008 18:51

Lotti, definitivno DA!!!!!Sem bila 4x tam, mi je zelo všeč, se podpišem pod Majo in Matildo.Sploh če ne maraš, turističnih in nagužvanih ulic. LP in lep dopust, pa pozdravite mi POVLJANO. Povljana je zakon.(in moj najljubši kraj, sva z mojim , doli začela skupaj hodit. Saj veste in zvezde in romantika.Mmmmm, že diši po morju LP in lep dopust ČRNICA

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. avg 2008 19:13

ČRNICA je napisal/a:
sva z mojim , doli začela skupaj hodit. Saj veste in zvezde in romantika. ČRNICA
zrak Povljane pa res deluje...sem tudi jaz tako prvič videla te kraje, prej sem bila bolj na severu otoka... Povljana je pravi dopust!

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

7. avg 2008 20:18

Hvala za vaša mnenja. Po napisanem sodeč se nisva odločila slabo. Ko se septembra vrnem, pa poročam kako je bilo... Lotti

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

7. avg 2008 20:47

Midva ravno uživava v Povljani in se pridružujem pozitivnim ocenam te vasice.

Slance pa vsekakor priporočam. MImogrede - najboljši so, ko pridejo iz peči. To je pa okoli 18.30. :)

Sonja

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

7. sep 2008 19:38

Tako... Včeraj sem se vrnila iz Povljane in ja, tako kot ste napisale je Povljana kraj kamor se človek enkrat, ko je tam, še vrne. Pa ja... Slanci so res dobri, sva jih že prvi dan probala, potem pa nisva mogla nehat... Povljano pa kot tako toplo priporočam za dopust... Lotti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti