Stari grad-h. arkada ali jelsa-h. hvar (bivši mina)

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

tema odprta - 5. avg 2008 14:45 | ogledi: 5.150 | odgovori: 7

Živjo,

rezerviran mam hotel Arkado, pa mam možnost it v hotel Hvar (samo danes lahk spremenim). Kaj predlagate, kje je boljše, pa mesto, Stari Grad ali Jelsa?

Hvala

bobika

Mary77  

član od: 16.10.2007

sporočila: 1

5. avg 2008 15:16

14 dni nazaj sem prišla iz dopusta na Hvaru in sicer hotela Arkada v Starem Gradu. Hotel je star, neobnovljen, sobe so zelo zelo špartanske. Nad hrano se ne morem pritoževati, všeč pa mi je bila plaža (sploh po nekaj minutah sprehoda, ko si se izognil gneči na plaži pred hotelom). Tudi v samem mestu Stari Grad ni ravno nekekega bogatega družabnega življenja, vse je bolj mirno in kar nekako mrtvo. Jelsa se mi je zdela bolj živahna. Za naju ni bilo problema, ker naju je bilo polno po celem otoku (nekaj kolesarjenja, drugo izleti), nekateri pa so imeli dosti pripomb in reklamacij. Glede hotela Hvar ne morem svetovati, vsekakor pa hotela Arkada ne priporočam, predvsem, če si malo bolj zahtevna gostja. Lp Mary Mary77

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

5. avg 2008 15:17

Jaz bi izbrala Jelso. Sicer pa je oboje lepo, zvečer bolj mirno.

Titta

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

5. avg 2008 15:18

Zdravo, pred 5 leti sem bila v Starem Gradu in mi je bilo mesto zelo všeč imaš tudi lepe sprehajalne poti. Medtem ko je bil ,oj prijatelj isti termin v Jelsi pa je rekel da ne gre tja nikoli več da mu je žal. Tako da ti priporočam stari Grad vsaj z moje strani. Sam hotel Arkada je v redu imajo tudi bazen tako, da se lahko kopaš kljub slabemu vremenu. Za hotel Hvar pa ti ne znam povedati. cimetovka

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

5. avg 2008 15:36

Mi smo z družino hodili par let na Jelso, ko smo bile s sestro še manjši (10 in 15 let) in man je bilo super, takrat je bilo vse tako neokrnjeno, kaj smo se to potapljali in iskali školjke v peščenem morskem dnu... tega drugje še nisem nikoli doživela. Ne vem kako je v Starem gradu, tako da ti ne znam povedati primerjave, starši od mojega fanta hodijo na Jelso že 25let in kjub dolgi in utrujajoči vožnji je ne zamenjajo za nič na svetu:) nitta

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

5. avg 2008 15:51

Sprašuješ sicer za druge hotele toda vseeno povem svoje izkušnje.Pred štitimi leti smo bili v mestu Hvar hotel Bodul.Hotel je imel dve zvezdici,hrane ni bilo ravno na pretek,skromni obroki tako da je še naša deklica vedno vse pojedla in je bila kmalu po večerji lačna.Dobro pa saj smo se znašli.Najbolj me je motilo,da je bila le malo od plaže črpalka,zraven so vozili smeti iz Paklenih otokov.Vsega tega nam v agenciji niso povedali.Voda je bila umazana,vsi smo dobili izpuščaje,vonjave pa meni vsega vajeni niso bile prijetne.Skratka ta hotel vsem močno odsvetujem. chappy

gimi  

član od: 10.8.2006

sporočila: 34

5. avg 2008 18:32

Jaz sem bila v Jelsi 3X (v Mini, zdaj hotel Hvar) in lahko ti samo priporočam. Bilo mi je zelo všeč, hotel je OK, hrane je bilo vse 3X dovolj in dobra, osebje prijazno, da o morju in plaži sploh ne govorim. Letos spet razmišljamo o Hvaru in Jelsi, samo je vse tako natrpano, da ne vem, če bo zneslo... Pa drugič, čeprav mi bo zelo žal. Meni so bile te 3 počitnice nekaj najlepšega, ker je res narava enkratna in tudi hotel je bil OK. Jaz bi sigurno zamenjala hotela. gimi

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

5. avg 2008 18:55

Jaz sem bila lani v hotelu Hvar na Jelsi. Imeli smo all inclusive, tako, da je bilo hrane res dovolj, izbira je bila tudi dokaj dobra. Plaža je solidna, edino nas je motilo, ker je dostop bolj tako... če hočeš namreč priti z otrokom takoj v mivko, moraš po kar spolzki poti ob robu škarpe in kar nekaj se jih je tam prevrglo... Sobe so lepe, ni pa klime, vsaj lani je ni bilo in je bilo peklensko vroče! V sobi smo imeli pa celo mravljišče! Tako da, ne vem kaj naj ti rečem... mi tja sigurno ne gremo več... ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti