Bazen

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. maj 2008 14:50

jass je napisal/a:
V bazen pa res ne. Načeloma se tudi ne hodimo kopat na bazene. Smo pa doživeli na morju, da je priplavala naproti. jass
Ste jo vrgli na žar? Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. maj 2008 14:51

Saj za otroke je jasno, da se polulajo sploh tisti tamali kaj češ. Ampak da se odrasel človek zavesto polula not... Začetnica

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

30. maj 2008 15:05

Mi redko zahajamo v bazene. Običajno gremo zaradi otrok.

Ampak sama ne lulam v bazen in moj "mož" tudi ne. WC-ji niso nikjer tako daleč, da ne se ne bi dalo it lulat.

Za hčerko pa ne vem... verjetno se. Ali pa celo na to pozabi, ker je tako zaposlena s špricanjem

 

Lp

MM

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. maj 2008 15:20

Niti ne hodim več v bazen, ker mi je ogabno. Na morju sem včasih to počela, ko sem bila mlajša, pa sem potem tudi tam nehala, ker sem staknila neko bakterijo in imam od takrat stalno probleme z mehurjem. Ni vredno, raje grem na wc. saš

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

30. maj 2008 15:35

Urin zdravega cloveka je sterilen, tako da ni panike, tudi ce se kdo polula v bazen. Sama se sicer v bazenih ne maram kopat iz drugega razloga - ne maram namrec guzve, hollywoodske vile pa nimam (na sreco, kdo bi mi jo pospravljal..:)))))) Lani na Siciliji, kjer sva imela najeto bajtico 10 metrov stran od morja, mi je bil pa sploh grande ekoloski uzitek hodit lulat v morje (zakaj bi clovek hodil na sekret, ki ga je treba splaknit z nekaj litri ciste vode, vse skupaj bo pristalo pa v istem morju, samo nekaj metrov bolj stran od obale...= princip "cut out the middle man"...:))))) lp, proxima

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. maj 2008 16:09

proxima je napisal/a:
Urin zdravega cloveka je sterilen, tako da ni panike, tudi ce se kdo polula v bazen. No, ja, apetitlih pa tud glih ni......Sama se sicer v bazenih ne maram kopat iz drugega razloga - ne maram namrec guzve, hollywoodske vile pa nimam (na sreco, kdo bi mi jo pospravljal..:))))))

 

Al si ti čudna! če bi imela holivudsko vilo in bazen, pol bi se pa ja kje našel še kak drobiž za čistilko, a?????Lani na Siciliji, kjer sva imela najeto bajtico 10 metrov stran od morja, mi je bil pa sploh grande ekoloski uzitek hodit lulat v morje (zakaj bi clovek hodil na sekret, ki ga je treba splaknit z nekaj litri ciste vode, vse skupaj bo pristalo pa v istem morju, samo nekaj metrov bolj stran od obale...= princip "cut out the middle man"...:)))))

 

Ja, in če se samo spomnimo na ogromne ribje jate, ki vso svojo predelano hrano odlagajo direkt v morje....lp, proxima

 

Hm, če dobro pogledate, boste opazili, da so moji komentarji v Proximinem citatu. Pojma nimam, kako naj naredim, da bi njen citat razbila na več majhnih koščkov in da bi bili komentarji potem jasno vidni. Razsvetlite me, prosim!

 

LP

cervus

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

30. maj 2008 18:44

Vsakič, ko želiš, da se citat zaključi dodaš [/citat]. Nov citat pa vedno začneš z [citat=ime]. V bazen pa nikoli ne lulam. Sicer se pa tudi kopam samo v tistem, ki ga imajo fantovi starši na vikendu. roža Sporočilo je spremenil(a) roža dne 30. maj 2008 18:45:20

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

30. maj 2008 19:02

Ne, v bazene ne lulamo. V morje pa žal občasno, ko lazimo s čolni okoli. PACKA

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

30. maj 2008 19:27

Ne, v bazen ne lulam. Je pa res, da se mi bazeni gabijo (kar vidim, kako se od vseh ljudi lušči koža pa lasje pa dlake odpadajo, pa lulajo v vodo, pa pljuvajo...) in zelo redko zahajam tja. V morje pa ja, čisto brez predsodkov. Tudi zato, ker se nikoli ne kopam v gužvi na močno obleganih plažah, ampak najdem kakšen bolj samotni kotiček. sara

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

30. maj 2008 19:35

Nad to temo sem zelooo razočarana, no ne nad samo temo ampak nad nekaterimi odgovori... Ne, ne lulam v bazen, ker se mi to zdi totalno brezobrazno. Imam dve hčerki in gremo na bazen, sedaj sem se pa pošteno zamislila. Pa še to, če bi bilo tako normalno lulat v bazen, kot se to nekaterim očitno zdi, potem kopališča zagotovo ne bi imela WC-jev. špelči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti