Dobrote slovenskih kmetij

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

tema odprta - 19. maj 2008 19:39 | ogledi: 2.644 | odgovori: 10

Na Ptuju bo od petka pa do nedelje prireditev Dobrote slovenskih kmetij. Paša za oči in usta, na ogled in v pokušino je veliko tistega, kar ustvarjajo pridne roke slovenskih gospodinj na kmetijah. Peciva, potice, kruhi, domače salame in drugi mesni izdelki, med, žganje in še kaj se najde. Resnično vredno ogleda.

Mamamia

mamamia

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

19. maj 2008 19:50

Sem bila lansko leto. Res super, tudi se kupi se lahko. Mi imamo letos sicer malo drugačne plane, vendar se vam splača it. Lp, veverica

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

24. maj 2008 21:30

Gnes sn pelala moje2 Mariborčanke, ka so sprobale ptujske dobrote. Kero ko je blo bojšo. Meneju se je tak dopadno en sadni kruh, taki fajn vlažn, da sn si ga mogla kupit vejki štikl. Te pa je bla folklora, pa smo to gledale (vam rečem, skoro sn si eniga Slovaka in eniga Varaždinčana domu pelala). Potle pa sn jima (pa ne folkloristom) še pokazala Ptujsko morje, smo se sprehodle do Grajenskih slapov in nazaj do morja, pardon do avta, ki nas je varno pripelo nazaj v Marprog. Zaj pa vas vprašam, če lahko dam malo sadniga kruha zamrznt (japakuno, tega še nisn nikol) tumpika

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

24. maj 2008 23:13

O ti tumpika....kak si me nasmejala....faca si :) Kolegica zmerm peče sadni kruh v velikih količinah, pol ga pa zavije v prozorno folijo in v skrinjo z njim...pa je zmerm dober. Fajn bodi Prekmurka :) bosa

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

25. maj 2008 0:24

Imam kar malo nostalgije po tej razstavi... ko sem še živela na Ptuju, sem vsako leto šla, pa sem bila takrat še v srednji šoli in kuhat še nisem znala, pa sem vedno zelo uživala na tej razstavi. Imela pa sem trik - vedno sem na razstavo šla lačna in mi je seveda vse razstavljeno zelo dišalo in bilo zelo lepo. Najbolj sem občudovala potice s čisto tankim nadevom (makovim) in velikokrat zavito.... prejšnjo nedeljo pa je takšna uspela tudi meni - ko sem se prvič lotila nočne (hladne) potice. Mi je kar malo žal, da se nisem tako zorganizirala, da bi bila sedaj na Ptuju. tigris

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. maj 2008 9:52

Hvala, Bosa, je že zaviti pa žmržjeni. Gnes pa grem po novo rundo, sama, pa problem poiskat kakiga, ki mi ga bo sam speko Tota, ka sn Prekmurka, pa je bla bosa, haha, sn čistokrvna Haložanka. tumpika

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

25. maj 2008 15:45

Tumpika, jaz pa vem katerega si kupila. Sem ga jaz tudi. Marička je dober. Mi je žal, da ga nisem več. Sploh smo si natovorili en kup nekih stvari, ker so oči lačne. Škoda samo, da imajo bolj malo za prodat oz. dosti stvari ki so na razstavi se ne da kupit. jass

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. maj 2008 20:19

Jass, tretji štant desno od glavnega vhoda, jeli? Nena pa veš, keriga rdečelasiga Slovaka sn si skoro domu pripelala. tumpika

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

25. maj 2008 21:16

Točno tako. Po drugih (dedcih) pa nisem mogla gledat, ker sem svojega imela s sabo, pa še moj ati je bil z nama. Že razmišljam, koga bi jutri tja poslala po še, da dam zmrznit. jass

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

25. maj 2008 22:29

dajta no nam lušte delat s tem sadnim kruhom,... kaj ko bi vidve recept sfehtale pa ga na kulinariko dale.-- anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti