Vremenska napoved

mami1  

član od: 11.6.2004

sporočila: 129

tema odprta - 14. maj 2008 9:49 | ogledi: 3.695 | odgovori: 37

Ali morda kdo ve, kje na internetu, (ali pa tudi po telefonu), bi dobili najbolj zanesljivo, sigurno, natančno .... napoved vremena za to nedeljo (18.05.)? Hvala za odgovore

Mami1

Fiorentina  

član od: 5.7.2004

sporočila: 39

14. maj 2008 9:56

Pojdi na spletno stran http://meteo.arso.gov.si/met/sl/service/ označi - napoved izberi si del slovenije - in klikni - html Če ti to kaj pomaga. Sicer pa saj veš, vreme je enkrat takšno, drugič pa takšno...... Vseeno želim, da bo vreme takšno, kakršno si želiš, da bi bila. Lep dan, f.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. maj 2008 10:18

Povedala ti bom v soboto, ker en dan prej vse čutim.

 

lp

 

 

Anamarija

mami1  

član od: 11.6.2004

sporočila: 129

14. maj 2008 10:19

Hvala vsem ki ste se oglasili. Prirejamo družinski piknik, in kot kaže ne bo ravno lepo, saj se bo ohladilo in deževalo bo.

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

14. maj 2008 10:34

mami1 je napisal/a:
Hvala vsem ki ste se oglasili. Prirejamo družinski piknik, in kot kaže ne bo ravno lepo, saj se bo ohladilo in deževalo bo.
ne boste edini...jaz še vedno upam da kak veter razpiha tole napoved, se ne bomo dali kar tako, če že tako veselo pečem in pripravljam zadeve... upam da boste deležni sončka (pa tudi mi), sicer pa važno da je dobra volja!

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

14. maj 2008 11:09

Mi pa smo mislili it na Kolpo si mal ogledat kampe, pa ne vem, če so že odprti, pa Belokranjci, povejte, kje bi bilo najbolj primerno za kopat. Malčica

TEKAČICA  

član od: 20.3.2007

sporočila: 9

14. maj 2008 11:13

Napoved je slaba... Tudi sama imam cel vikend planirane žurke na prostem ob 40.rojstnem dnevu ,tako da jih še prestaviti ne morem, ampak sem si za vsak slučaj pripravila taborniške šotore. Pravijo, če imaš dežnik ne dežuje... Upamo na najboljše in lep pozdrav, tekačica TEKAČICA

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. maj 2008 11:13

Veš kaj, iskanje vremenske napovedi pa ne spada v raketno znanost. Ključne besede: "vremenska napoved", "prognoza vremena", "wetter", "weather forecast" bi moral znati pa čisto vsak s 100 pikami. Guglaj, jahujaj, altavistiraj, aeniraj, najdisiraj....in daj med favorite. Vendelina jr.

mami1  

član od: 11.6.2004

sporočila: 129

14. maj 2008 12:44

Se opravičujem, če sem vas razburila Vendelina jr. vendar ne gre za to da ne znam najti strani na to temo, in da mislim da je to raketna znanost, ampak gre ravno za to, da nekateri iz izkušenj vedo, katera od mnogih najdenih strani z napovedjo je najbolj zanesljiva, ker je na vsaki strani prikazano drugačno vreme za isti kraj in isti dan. Nekje najdem delno oblačno z možnimi plohami, nekje pa ves dan samo dež. Upam da mi ne zamerite. Sem iskala samo mnenje oz. nasvet, saj stroški zabave niso ravno majhni, hrano se nabavi že nekaj dni prej (meso, zelenjava), pa tudi peciva ne bo ravno malo in tudi to moram pripraviti že nekaj dni prej, vključno z dvema tortama. Da bi pa vse kar v škrinjo porinla pa tudi ne gre! Tudi vprašanje je daleč od kulinarike, ste pa na moje veselje obiskovalci te strani sami fejst, vedno in prijazno svetujete pomagate itd, da o vaših kulinaričnih stvaritvah sploh ne govorim. Brez zamere še enkrat. Mami1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti