najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

24. apr 2008 10:31

Ja medvedi smo pa res fajn bitja. Če vas bo ta kosamtinec nadlegoval, se bom pa jaz po medvedje z njim pomenila . Vi samo pridite Lp E.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. apr 2008 10:32

Upoštevati je treba, da medved ne bo prinesel hrane, lahko si bo pa kaj vzel, kajne da mu bomo dovolili?

 

Ogleda medveda uredništvo ne zagotavlja!

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

24. apr 2008 11:31

Pri toliko prijavljenimi, kot vas je sedal ali pa še več se medved ne bo niti približal, morda takrat, če bi bili čisto tiho, v kar pa močno dvomim. vedi medved ima rad mir in se hrupu izogiba. kar korajžno se prijavite ne se bat medveda. reza

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

24. apr 2008 12:05

Jaz še cincam..........! zvitorepka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

24. apr 2008 12:07

Joj, pa ne zdaj zaradi enega medveda panike delat, no. Je čas tak, da se potikajo okoli. Tudi v Trenti so ga videli, pa bo za praznike (upam) tam polno turistov.

To, da so videli medveda, pač pomeni, da gremo v naravo, v kraje, kjer še ni pretirane civilizacije. Saj, konec koncev, so tam tudi lisice, zajci, srne, jeleni, gamsi, divji petelini (vsaj včasih so bili), pa še mnogokaj. Aja, pa koprive so tudi. In češmin in še kaj bodečega.

Prinesite pa morda kakšno sredstvo proti klopom. Ti so tudi zanesljivo tam (saj so povsod pri nas). Pa sredstvo proti sončnim opeklinam, saj računamo na in   ponoči.

 

 

rimljanka - zasebno mnenje

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

24. apr 2008 12:23

Saj jaz ne cincam zaradi medveda. Medved se nas bo izognil v velikem loku, garant. Cincam zato, ker pač še malo cincam, hehehe...... zvitorepka

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

24. apr 2008 12:41

Vidim da sem vas kar malo preplašila in mi je kar žal da sem to napisala samo ko mi je kolegica to povedala sem kar avtomatsko pomislila na naše srečanje in vas šla obveščat. Zdaj mi je kar malo žal! kokos

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

24. apr 2008 13:24

Lisička, nekaj cincati in pridi. Kar se pa medveda tiče, lahko pa pride na srečanje tudi kakšen jager s puško. Moj je žal zaseden.

Smo pa zaradi tega našega srečanja morali našo obletnico mature prestaviti za en teden, saj sem hotela biti na obeh srečanjih, ker vem, da se bom tako imela dvakrat lepo. Se mi je pa tako mudilo prijavljati na naš piknik, da sem na vabilu za obletnico mature celo napisala napačno mojo tel.št., tako da je lahko vsem jasno, kajtero srečanje ima prednost!Domače sem pa tudi kar pred dejstvo postavila, da me pač 10.5. pač ne bo doma in pika. Ker pa ima mož predavanja do 17. ure, se bo pač moral zadovoljiti s kakšno obaro, ki si jo bo lahko sam pogrel, saj bom jaz uživala na pikniku.

Vsi, ki se še odločate, verjemite, da vam bo žal, če ne pridete. Jaz vsake toliko pogledam slike s srečanj, ki sem se jih udeležila in obžalujem, da se enega prej nisem udeležila, saj sem bila takrat v tujini. Torej PRIDITE, DA VAM KASNEJE NE BO ŽAL ZAMUJENE PRILOŽNOSTI.

Res pa bi bilo zelo fer do Jerneja in ostalih, da se prijavite dovolj zgodaj in ne spet čakaj na zadnjo minuto!

kača

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

24. apr 2008 13:52

Čeprav se je Jernej ponujal, da napiše opravičila za raznorazne obveznosti, se bojim, da našega župnika ne bo prepričal, da bi prestavil prvo obhajilo. Tako bo tinca lepo doma kuhala in pekla ker ima naslednji dan goste. V vsakem primeru se skrajno lepo imejte, pričakujem pa fotogalerijo z napisi kdo je kdo, da končno nekaterim imenom dam obraze. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. apr 2008 14:34

kača: Jaz sem dal možnost prijave do 2 dni prej, bi bilo pa res lepo če bi se prej odločili. Kdor ga ne bo, ga ne bo, prosili ne bomo, samo vabimo  Vsak ima svoje razloge, nekaterim tudi ni da razkrijejo identiteto, ki ponavadi na takem pikniku gre v nič  Ponavadi je potem tako, da po pikniku bo pa ogromno sporočil v temi v smislu: "Uh, če bi vedel(a) da bo tako fino, bi pa prišla(el)." Ampak po toči zvoniti je prepozno.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti