Previjalna - stenska montaža

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

tema odprta - 11. apr 2008 11:47 | ogledi: 3.814 | odgovori: 6

Tukaj se vedno najde odgovor - iščemo previjalno mizo, ki se montira na steno (in se potem odpre). Iskali smo jo v otroških trgovinah, pa je nikjer nimajo. Če ima katera kakšen predlog...

Majekzmajek

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. apr 2008 12:02

najenostavneje je da jo naočiš pri mizarju anaeva

janmasa  

član od: 12.12.2003

sporočila: 78

11. apr 2008 13:08

 

Mi smo imeli Gulliver IKEA - je super. Praktična, zelo prostorna, vanjo lahko spraviš vse potrebno za previjanje, sploh ko je otroček majhen in rabiš še cel kup drugih stvari (kopanje, nega,....). Ko je montirana in zaprta zagradi vsega skupaj 10 oz. 15 cm (od stene). Lahko jo lepo očistiš (prevleko ). Super je, ker jo lahko montiraš na višino, ki ti odgovarja, da ne boli hrbet.

jaz jo svetujem, zanjo bi se odločila tudi v primeru, da bi imela dovolj prostora za navadno-klasično omarico z pevijalno mizo.

Poleg te Gulliver, ki ima kovinsko ogrodje, pa imajo tudi tako, ki je cela lesena.

Upam, da sem ti pomagala.

Lep pozdrav

Maša

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

11. apr 2008 20:58

Hvala za vse nasvete. Na žalost smo v Ikei že bili in so nam povedali da jih do nadaljnjega nimajo na zalogi. Ebay - večina so prodaja po ponudbi. Kar je trgovina so ful drage. Bomo iskali še naprej. Hvala vsem. Majekzmajek

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

11. apr 2008 21:57

ene zelo luštne stvari imajo na www.sadeko.com to je tovarna otroškega pohištva iz rimskih toplic. cenik dobiš če pišeš na njihov mail, ali pokličeš po tel. lp, ela s

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti