Big brother se je začel

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. maj 2008 22:35

Eto, zunaj je po predvidevanjih Tea, škoda, meni ni šla na živce, mi gre kdo bolj. Sedaj so obojni združeni, pri nalogi so zmagali podložniki, zato bodo ta teden lordi in se ne smejo ničesar pritaknit glede dela (bodo kaznovani), gospodarji jim pa morajo streči. Nominacije bodo seveda skupne, upam da gre na stol Tajb in po hitrem postopku ven. Tako kot lanska Tina, samo da pride na nominacijo, bo adijo. Se je pa lepo videlo danes kdo je potencialni zmagovalec showa, ko so bili skoraj vsi nominirani - seveda Sandi. Tudi nenominirana Tajb family nima proti njemu šans, cincam edino glede Naskeja, ker še nista bila skupaj niminirana. To je to, cunje pa imam tudi zlikane katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

17. maj 2008 12:19

AAAA!!! Jezna sem.Res sem jezna!Poln organ imam te dvoličnosti... Vedno,ampak res vedno,ko so bili podložniki Sara,Sandi company so nič delali,žrli vsepovprek,gospodarji so jim kuhali,vse dni so se šetali po bogatem delu hiše...in še sedaj ko bodo združeni jim bodo stregli.Ma da dol padeš... Res mi dol visi kdo zmaga,ampak če že igramo igrajmo pošteno! Roncolino

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

17. maj 2008 15:36

O pa še kako ni pošteno.Da bi vidl kako Tajbova kršita pravila o nominacijah,pa sploh nist opozorjena.Seb je bil zato nominiran.Tajba pa ful panika grb ,da gre ven,da ne more več,sam zto da bo pol lažje izpalo če bo šel ven.Pa kko Nejca hujska prot ostalim,ne morte verjet,kaj človek počne. Kar se podložnikov tiče-imajo pač srečo. mesni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. maj 2008 7:27

ribaracarak je napisal/a:

Naredu jim sicer res ni nič, se obnaša pa kot kakšen plemenski bik - če ne bo ta, bo pa mogoče druga ali tretja ali.....

rrr
Tako sem mislila kot pravi ribaracarak. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. maj 2008 7:54

Kaj pa Tajbov "izpad elektrike" (ljubosumje) včeraj? Začetnica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

22. maj 2008 9:27

Ah ta tip tko pretirava se mi zdi na vseh področjih. Niti malo mi ni všeč,ne on ne Mateja. Tko da upam da gresta en za drugim ven,zakoj za njima pa še NEjc! evagirl

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. maj 2008 9:34

Ja Nejc tudi nekaj Tarzana špila... Začetnica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

22. maj 2008 9:40

Ma ja ta Nejc...sej so mi fajn samozavestni ljudje... ampak on... on je že preveč samozavesten in ambiciozen prav na bruhanje mi gre s kakimi izjavami. evagirl

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. maj 2008 9:40

Zdaj pa res ni nobenega več na koga bi navijala. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti