Kje dobra tk z nastanitvami na gorenjskem

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

tema odprta - 10. mar 2008 14:38 | ogledi: 2.583 | odgovori: 5

PA DA IMAJO KAKO ŽIVALCO PO MOŽNOSTI

sladkosnedko

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

10. mar 2008 14:48

Gorenjska je kar velika. Turistična kmetija (TK pomeni najbrž to, ali kako?) pa brez živalc tudi ni kmetija. Poglej na portal turističnih društev. Škofja Loka naprimer. Četena Ravan: Davčen, Tavčar.. Zapreval: Žgajnar..... osebnih izkušen nimam, vem pa, so vedno zasedeni in da gostijo predvsem tujce...ki se vsako leto vračajo.. PS: Pa ne kričat, no, saj slišimo. Hema Sporočilo je spremenil(a) HEMA dne 10. mar 2008 14:50:15

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

10. mar 2008 14:52

Tudi kakšni dve besedici tipa "prosim" in "hvala" bi se prilegli v tej komunikaciji, kajne? če že ne moreš malo bolj jasno povedati, kaj te zanima.

rimljanka - zasebno mnenje

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

10. mar 2008 14:59

hvala lepa za odgovore, me je ravno poklicala prijateljica iz Italije in v vsej zmedi sem kar navrgla tole nekako brez zaključka tule gor. Se opravičujem še enkrat. Vem, da je Gorenjska kar velika, samo sama nimam nobenih izkušenj, imamo pa malega otročička in bi bil zelo navdušen nad živalmi. Sem pač mislila, da bi izkoristili svež gorski zrak z malo domačnosti. lep dan vsem.

sladkosnedko

beli  

član od: 1.12.2005

sporočila: 81

10. mar 2008 20:46

Na gorenjskem je kar nekaj turističnih kmetij- Mulej, Ušlakar, Pri Boštjanovcu, Hrominc, Pri Andreju... meni luškana izgleda Kekčeva domačija. Mislim, da imajo živali kar povsod. Tukaj jih imaš če cel kup: http://www.turisticna.com/?mod=catalog&action=view&grou beli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti