Film

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. jan 2014 11:28

Od tistega, kar sem jaz videla, so v tem rangu le še Cracker, A Touch of Frost in seveda Inspector George Gently (zadnjega še snemajo). Splača se videt tudi Hamish Macbeth, za razliko od zgornjih nima tako zelo ostrih robov. V zadnjih letih je odlična skandinavska produkcija (Borgen, Forbrydelsen, Bron). Super je tudi House of Cards (britanski original, ameriški remake je kot ponavadi negledljiv). Midva se trenutno navdušujeva nad Due South. lp, proxima

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4528

2. jan 2014 12:38

Dodala bi še Inspector Morse, če smem , za kakšen deževen, meglen dan.

lp

mzm

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. jan 2014 14:44

Absolutno. Meni se je sicer Morse malo zameril s tem, da je umrl (oziroma je to zavržno dejanje storil John Thaw), imel je pa brez dvoma najboljši avto od vseh zgoraj naštetih (nekega ubijalskega jaguarja, se mi zdi). lp, proxima

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

2. jan 2014 17:00

proxima je napisal/a:
Od tistega, kar sem jaz videla, so v tem rangu le še Cracker, A Touch of Frost in seveda Inspector George Gently (zadnjega še snemajo).

Splača se videt tudi Hamish Macbeth, za razliko od zgornjih nima tako zelo ostrih robov.

V zadnjih letih je odlična skandinavska produkcija (Borgen, Forbrydelsen, Bron).

Super je tudi House of Cards (britanski original, ameriški remake je kot ponavadi negledljiv).

Midva se trenutno navdušujeva nad Due South.

lp, proxima

 

Kot da bi jaz seznam serij pisala ...

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

2. jan 2014 17:03

proxima je napisal/a:
Meni se je sicer Morse malo zameril s tem, da je umrl

 

Eni si pa res privoščijo. Živ ali mrtev, pogrešam Morsa in Frosta.

Kar se tovrstnih filmov tiče, je pa v mojem srcu še vedno I kot Ikarus in Yves Montand (ki mu tudi malo zamerim, da si je privoščil umreti).

Sonja

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

2. jan 2014 19:35

Na TV Zagreb sem pred nekaj meseci uspela videti nekaj nadaljevanj o inšpektorju Lewisu. Odličen je, ko je on glavni. Dobro ga je "zdresiral" Morse, a usoda mu je namenila mladega "morsa", ki mu spretno servira "intelektualistične ocvirke", kot bi bil reinkarnacija starega inšpektorja Morsa....Sem bila prav vesela, ko sem našla serijo. Vprašanje, če jo bodo pri nas kdaj odkupili...

lp vsem in Srečno 2014

anaboleyn

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

5. jan 2014 19:03

Na FOX MOVIES (ponovno) gledala Maleno. Čudovit film, da o glasbi ne govorimo. Se me dotakne vsakič, ko ga vidim. In Monica Belucci tudi. Pa še vreme je samo za filme gledat.

anaboleyn

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

6. jan 2014 13:13

Čez praznike smo si privoščili malo več 'družinskega življenja'. V narekovajih zato, ker TV ni najboljša izbira. Ampak ko smo dali podmladek spat, nama je ostalo par dolgih večerov prostih in sva si ogledala 2 dela Kung Fu Pande. Zelo lepa risanka oz. celovečerna risanka, ne vem kako se temu reče. Animiran film? :) Sinhronizirano v Slovenščino in moram rečt, da je res dober izdelek. Priporočam.

Oreo

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. jan 2014 15:49

Zadnjič videla The wolf of Wall street (često predolg), potem The butler (nah-ja, nič posebnega) in pred tem na DVDju Jobs. Še Saving Mr. Banks in Amrican Hustler vidim, pa imam tako imenovanih biografij dovolj za nekaj časa. 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti