Plus paket

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. feb 2008 18:35

najprej se morem opravičit za tisto besedico, nisem vedela da je boljše narediti zvezdice matilda o tem je že bilo govora. prvič, drugič še človek reče da tako pač je in lepo razložiš. me pa jezijo ljudje ki pridejo na neobvezni portal ki je čisto okej in potem samo naštevajo kar njim ni všeč. meni pa to ni všeč. pa ne odpiram za to teme tukaj in nergam čez njih. za vse kar sem napisala v tej temi sem premislila pa sem bila vseeno stroga. in mi je čisto vseeno kaj si mambica ali ti matilda mislita o tem, ker jaz in še marsikdo drug vemo da je kulinarična slovenija ena odlična stran in da je nima smisla kritizirati. ta stran je postala del mojega vsakdanjika. tako kot vsak dan preberem novice tako preberem to stran. in res me žalosti da zahtevate še več, vedno več. če pa bi prišlo do tega da bi jernej ali pristojni naredili tri zadetke potem pa bi se takoj našel nekdo ki bi rekel da to pa je premalo in potem se lahko odpere ista debata. obiskovanje te strani in sodelovanje posameznikov je stvar izbire, vsekakor pa razumem da je tako da nikoli ne bo vsem vse všeč. in da se razumemo: nisem nikogar poslala na drug forum (sicer pa od kdaj pa imam to pristojnost, aja, pozabila sem na promocijo, morda mi ja ta to prinesla ) samo sem jasno povedala da je sodelovanje na tej strani stvar izbire posameznika. nektarina Sporočilo je spremenil(a) nektarina dne 29. feb 2008 18:39:13 Sporočilo je spremenil(a) nektarina dne 29. feb 2008 18:39:33

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

29. feb 2008 19:01

nektarina je napisal/a:
in mi je čisto vseeno kaj si mambica ali ti matilda mislita o tem, ker jaz in še marsikdo drug vemo da je kulinarična slovenija ena odlična stran in da je nima smisla kritizirati.
Imam občutek, da meniš, da meni Kulinarika ni všeč. Le od kje, sama tega mnenja nisem izrazila. Tudi meni je stran všeč, včasih bolj včasih manj, iskanje pa meni ne dela težav, pa čeprav je samo en zadetek... Imam strička gugla med priljubljenimi.
nektarina je napisal/a:
in res me žalosti da zahtevate še več, vedno več.
saj nihče nič ne zahteva, samo ena uporabnica je izrazila mnenje, da ji nekaj na tej strani ni všeč, niti ni napisala, da ji tudi drugače - v celoti - ni všeč. Pač si je upala napisati, kar si marsikdo, ki mu ista stvar ni všeč, ne upa. Mislim, da je tudi Jernej že dosti star in ima stvari razčiščene, tako da mu ob enem takem mnenju verjetno ne visi nos do tal in ne more spati.
nektarina je napisal/a:
in da se razumemo: nisem nikogar poslala na drug forum (sicer pa od kdaj pa imam to pristojnost, aja, pozabila sem na promocijo, morda mi ja ta to prinesla ) samo sem jasno povedala da je sodelovanje na tej strani stvar izbire posameznika.
nektarina je napisal/a:
draga mambica najprej bom v enem stavku povedala kar si mislim : če ti kaj ne paše lahko greš drugam. drugič: obstaja veliko kulinaričnih strani torej mi prosim povej zakaj si na tej če te nekaj stvari moti? nektarina
Seveda je stvar izbire posmeznika in tako je prav. Gre se le za to, da je bil odziv na mnenje uporabnice pregrob. Pa bo že preživela, tako kot je preživel že marsikdo, ki je spraševal ali objavil recept, pa dobil vse prej kot pričakovan odziv. Sicer je pa to čisto normalen pojav na vseh forumih. Pač vseh sort nas je. matilda

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

29. feb 2008 19:01

jaz ma m pa pluskota in se promovirammmm

katti

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. feb 2008 19:03

oh groza kaj eni potegnete ven in enega posta. niti se ne bom spuščala dalje. jaz bom danes mirno spala, jernej tudi, za tebe matilda pa ne bom več nič rekla. odziv je bil pregrob? sorčy, življenje ni potica. tudi mene so kdaj že skritizirali ampak izkušnje nas bogatijo nektarina

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. feb 2008 19:04

uh sem se spromovirala v tej temi katti ti tudi? haha. nektarina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

29. feb 2008 19:08

ribaracarak je napisal/a:

Matilda, a si ti mal pomešala jabolka in hruške - trgovine, maturantski plesi in ne vem še kaj - kaj ima to opravit s pogovorom o plus paketu. Ali pač.... trgovine si itak zbiramo na podlagi več dejavnikov - ponudba, prijaznost, cene, maturantskih plesov pa v tem kontekstu nekako ne vidim......

 

rrr
Pa naj še enkrat razložim: večina tem na "ostalo" se odpira, ker se nekdo obregne ob nekaj, kar mu ni všeč. Včasih niso prijazne trgovke v trgovinah, včasih so previsoke cene, včasih ponudba ni taprava, včasih je predrag maturantski, pa predraga obleka za maturantski... pač vseh vrst problemov. In kako bi bilo, če bi vsak dobil odgovor: "če ti kaj ne paše, pa ni treba, da greš v tisto trgovino/na maturantski" in podobno... matilda

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

29. feb 2008 19:17

nektarina je napisal/a:
oh groza kaj eni potegnete ven in enega posta. niti se ne bom spuščala dalje. jaz bom danes mirno spala, jernej tudi, za tebe matilda pa ne bom več nič rekla. nektarina
Pa kaj si mislila, da se boš samo ti promovirala, ali kaj? No, na žalost najverjetneje jaz danes ne bom mirno spala, ne zaradi tebe, kulinarike ali plus paketa... tudi zobki morajo enkrat zrast matilda

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. feb 2008 19:23

no verjetno misliš da ti jaz ne želim mirnega spanca pa ti ga. če bi bila kje blizu tebe bi ti prinesla še zebrino pecivo, ravno sem pojedla kar dva še topla kosa ker je tako zeeelo dobro. njamii nektarina

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

29. feb 2008 19:28

matilda je napisal/a:
Pač si je upala napisati, kar si marsikdo, ki mu ista stvar ni všeč, ne upa. matilda
O tej "stvari" se je že debatiralo še pa še. Imam plus pa se mi vseeno ne da iskat te teme, tako da mambica ni "pogruntala" nič novega. Poznam Jerneja, poznam njegovo delo in poznam veliko portalov, ki nudijo različne vsebine. Če bi Jernej živel od reklam (na tej spletni strani) in naših pluskotov, bi bil še bolj suh kot je, ker v tem ni bajnih denarcev, kot si nekateri predstavljajo. Stvar je pač taka kot si jo je on zamislil in če se je odločil za en zadetek, je to pač to. Portal je njegov pa pika, vsak od nas pa ima možnost izbire. Jaz sem na določenih forumih enostavno nehala sodelovat, ker se nisem strinjala z njihovo politiko in sem šla. Nisem pa o tem nikoli debatirala, sploh pa ne po dotičnih forumih. Aja, zakaj imam jaz plus? Ker mi gredo na živce reklame, če me pa kdo kdaj zaprosi da mu kaj najdem, to naredim z veseljem, lahko tudi na ZS.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

29. feb 2008 19:39

nektarina je napisal/a:
no verjetno misliš da ti jaz ne želim mirnega spanca pa ti ga. če bi bila kje blizu tebe bi ti prinesla še zebrino pecivo, ravno sem pojedla kar dva še topla kosa ker je tako zeeelo dobro. njamii nektarina
Ne, sploh ne. Tvojega pisanja sploh ne vzamem za slabo, vsaj kar se tiče mene ne. Moji pojmi s kulinariko so že kar nekaj časa razčiščeni, jaz vem zakaj sem tukaj in kaj tukaj iščem. Imam pa tudi jaz v načrtu enkrat zebrino pecivo, me je že večkrat zamikalo, pa potem nisem probala naredit. Jutri bom pa vsekakor naredila semifreddo al cioccolato (upam, da sem prav napisala), ker ima danes toliko reklame, da ne morem mimo. Lep večer vsem, matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti