Sesalec h20 za ali proti?

medvedka lara  

član od: 23.11.2007

sporočila: 31

tema odprta - 16. feb 2008 18:45 | ogledi: 3.982 | odgovori: 18

medvedka lara

medvedka lara  

član od: 23.11.2007

sporočila: 31

16. feb 2008 18:47

Zanima me,kako učinkovit je sesalec h2o. Razmišljam o nakupu. Je dober ali ne? Hvala za vaše odgovore medvedka lara

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

16. feb 2008 22:42

Moj stari sesalec na vrečke se mi je zdel močnejši, mogoče zaradi tega, ker je bil tako zelo glasen. Od jeseni imam pa takega na vodni filter in ga ne bi več zamenjala za navadnega. Vedno znova se zgrozim, koliko nevidne "svinjarije" se v kratkem času nebere po stanovanju, čeprav je vidnega prahu veliko manj, kot pa ga je bilo, ko sem uporabljala klasičnega. Mislim, da ti ne bo žal, če se boš odločila za nakup. seherezada

zzani  

član od: 2.11.2007

sporočila: 30

17. feb 2008 9:16

TUDI JAZ IMAM ŽE KAR NEKAJ ČASA SESALNIK H2O IN SEM Z NJIM ZELO ZADOVOLJNA. zzani

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

17. feb 2008 12:17

O tem je bilo že veliko govora na teh forumih. Vodni sesalniki so bili modna muha, ne da ne bi bili učinkoviti, problem je v tem, da ga moraš pred vsakim sesanjem pripraviti - sestaviti cevi, naliti vodo, kar pa je najhujše, ga moraš po sesanju očistiti, sprati notranjost, cevi, gobasti filter .... tako da za vsakodnevno uporabo ravno ni, jaz še vedno prisegam na pokončen sesalnik za suho sesanje na vrečko, zraven pa imam super električni ožemalnik, ki mi ožame in spira krpo za brisanje po tleh, tako da roke sploh ne pridejo v stik z umazanijo, hitro in enostavno Hobotka

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

18. feb 2008 18:48

Zelo se strinjam s Hobotko. Jaz sem imela Bagatel, pa sem ga prodala in kupila sesalec na vrečko. Tudi meni je bilo najhujše čiščenje sesalca po sesanju. Ni tako, kot na reklami, da samo zliješ vodo ven. Pa še na bruhanje mi je šlo, ko sem videla tisto packerijo in dlake v vodi. Bljak Lili lili A.

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

18. feb 2008 19:47

Vsekakor za. Imam ga že nekaj časa in je super. Batagelovega imam tudi, pa mi ni preveč všeč, zato ker je z njim preveč dela (mislim na čiščenje). Pri tem pa samo cunjo snameš in jo daš prat in to je to. Je pa bil nekaj časa nazaj o tem govora še in še. Žal ne znam nalepiti linka. Lp Winnie

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. feb 2008 15:08

Medvedka lara, če postaviš vprašanje, ali ste zadovoljni s produktom XY, je ogromna verjetnost, da boš dobila n odgovor zadovoljnih in n odgovorov nezadovoljnih. Od tega večine tistih, ki ti bodo odgovorili, itak ne poznaš. Ne vidim, kako ti bodo rezultati takšne ankete pomagali pri oblikovanju odločitve, ki je, konec koncev, samo tvoja. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 20. feb 2008 15:09:12

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. feb 2008 17:54

Vendelina jr. je napisal/a:
Medvedka lara, če postaviš vprašanje, ali ste zadovoljni s produktom XY, je ogromna verjetnost, da boš dobila n odgovor zadovoljnih in n odgovorov nezadovoljnih. Od tega večine tistih, ki ti bodo odgovorili, itak ne poznaš. Ne vidim, kako ti bodo rezultati takšne ankete pomagali pri oblikovanju odločitve, ki je, konec koncev, samo tvoja. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 20. feb 2008 15:09:12
Meni se zdijo pa mnenja in odgovori oseb, ki produkt XY že poznajo zelo koristni in uporabni. Predvsem zato, ker me opozorijo na stvari, na katere sama in večina tistih, ki jih poznam sploh ne bi pomislila. Na nekatera mnenja dam več, na druga manj, včasih mi ti podatki pomagajo pri odločitvi, včasih pa ne. Tudi avtorjev receptov in mnenj o njih ne poznam. Eni recepti so mi všeč, drugi ne, mnenja rada preberem iz enakih razlogov kot mnenja o produktih; mnogokrat me opozorijo na stvari, ki bi šle drugače mimo mene. In seveda, odločitev je pa čisto moja. nola

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

20. feb 2008 18:08

hm, samo H2O ni sesalec, je zgolj čistilec. Da ne bo pomote. Jaz sem z njim zadovoljna iz razloga ker je lahek, praktičen za uporabo, krpo lahko opereš, le da se mi pa ne zdi primeren za lesena tla ker vendarle para in lak ne gresta skupaj!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti