Sesalec h20 za ali proti?

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

20. feb 2008 18:26

Tortica, obstaja vodni sesalnik h2o. Sama ga s pridom uporabljam že dobra 4 leta in sem z njim zelo zadovoljna. Po končanem sesanju odlijem vodo in sperem posodo in to je vse. Moja mama pa ima parni čistilec h2o in je tudi zelo zadovoljna z njim. Je pa res, da predno začneš čistit z njim, je potrebno vse prej posesat. Medvedka lara pa se nič ne oglasi, zato sem napisala mnenje za obe varianti čiščenja. LP! fakin712

puskar1i  

član od: 22.8.2005

sporočila: 70

20. feb 2008 19:57

malo neumni vprašanji, pa vseeno. 1. Zraven gre še nekaj (pri parem čistilcu) krpic. ali so po pranju lete še vedno tako upojne? 2. če že ni glih najboljši za parket, potem tudi za laminat ni dober, ali pa je? sedaj bom na novo postavila laminate po celem stanovanju in ne bi rada videla, da mi se začnejo dvigovati že po enem mesecu? LP SONJA SONJA

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

21. feb 2008 8:04

Jaz imam laminat samo v svoji sobi, čistila sem že nekolikokrat in ni se zgodilo še nič slabega. Jaz mislim, da tisti, ki pravite, da h20 pušča po čisšenju vodo delate dve napaki : 1) Napravi se zelo hitro prižge zelena luč, ki naj bi pomenila, da je pripravljena za štart... a vseeno takrat še ni dobro začeti, naj se para dela vsaj 5 minut 2) Pri parketih in laminatih se ne sme toliko pritiskati na gumb za paro, drugo je seveda v kopalnici patty

honestsoul66  

član od: 16.9.2007

sporočila: 47

21. feb 2008 8:33

Vprašanje za Hobotko: citat=--Hobotka--]O tem je bilo že veliko govora na teh forumih. Vodni sesalniki so bili modna muha, ne da ne bi bili učinkoviti, problem je v tem, da ga moraš pred vsakim sesanjem pripraviti - sestaviti cevi, naliti vodo, kar pa je najhujše, ga moraš po sesanju očistiti, sprati notranjost, cevi, gobasti filter .... tako da za vsakodnevno uporabo ravno ni, jaz še vedno prisegam na pokončen sesalnik za suho sesanje na vrečko, zraven pa imam super električni ožemalnik, ki mi ožame in spira krpo za brisanje po tleh, tako da roke sploh ne pridejo v stik z umazanijo, hitro in enostavno Nam lahko kaj več poveš o električnem ožemalniku ? Hvala že vnaprej! honestsoul66

alenka5  

član od: 24.2.2006

sporočila: 196

21. feb 2008 10:06

No, tale električni ožemalnik pa tudi mene zelo zanima. Sva že dve, ki prosiva za več informacij. Hvala in lep pozdrav alenka alenka5

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

21. feb 2008 12:37

No niserm naredila čisto prav - skratka pojdi na merkurjevo stran, vpiši vileda in tisti artikel, ki stane nekaj čez 76€ je tisti pravi, res je OK.

rrr

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

21. feb 2008 15:05

Meni je H2O super, vendar imam majhne površine. Ne predstavljam si namreč, da bi se z njim lotila hiše 150m2 ali več. Uporabljam ga tudi na oljenem parketu, ki je še bolj občutljiv od lakiranega, vendar zaenkrat vse ok. Idealen je za ploščice, še posebej tiste, ki jih imamo na tleh v tuš "kabini". Eden od razlogov, da sem se odločila zanj je tudi ta, da po končanem delu ni čiščenja celotnega sesalca, tako kot pri IGEI in podobnih. Se mi pa zdijo neprimerno drage dodatne pralne krpice. Jih še nisem nabavila, vendar jih bo verjetno potrebno. Aja, pa tudi to je res, da preden začneš s H2Ojem, je potrebno posesati. Vendar to mene ne moti, ker mi tako in tako kar naprej sesamo (pes in mačka imata lastni vhod). Lp, k.mici kuharica Mici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti