Pakoštane iz lastnih izkušenj priporočam

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. apr 2009 23:33

Če mu gredo škržati na živce, pa tudi, če grunta, da bo vroče...jasno, da bo vroče, saj je poletni čas, potem je najboljš, da greste v kakšen kraj, kjer je "rabuka" od glasbe, ljudi, avtomobilov, motorjev...vseh 24 ur in ne slišiš nobenega škržata. Tudi to niso robinzonske počitnice, ker si čisto lepo v civilizaciji. Robinzonske počitnice so, če greš kam "v culukafrijo bogu izza leđa", na kakšen otoček, kjer si ti in divje ovce, pa pastirska koča in lastnik oz. oskrbnik ti vsake par dni (kot mu naročiš) pripelje hrano, pijačo... Meni je na dopustu poleg čistega morja nekaj najlepšega petje škržatov. Ognjič

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

22. apr 2009 8:42

Predlani sno bili v kampu Kozarica. Ogledala sem si tudi te slamnate hišice. Se mi je zdelo, da je bila zadeva predraga glede na ponudbo. Spi se v hišicah, je se v restavraciji. To je daleč od od "robinzonskega turizma". V sosednjem kampu, kjer smo najeli prikolico mi je bilo bolj všeč. Pa tudi cenovno je bilo bolj ugodno. Drugače pa mi sami Pakoštani niso bili všeč. Mesto brez duše. Če te še kaj zanima piši! K

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. apr 2009 9:21

kleo je napisal/a:
uh, spet gledam kam bi šli letos, pa sem prišla do camp pakoštane. To je tam kjer imajo slamnate koče. Je bil kdo že tam? Možu je tudi zanimivo, samo boji se, da bo moral celo noč poslušat tiste čričke, pa kaj bo če bo hud naliv, pa v koči bo vroče pa ni klime... sami izgovori. Prosim vas svetujte in povejte kako je v resnici tam, saj bi bile te robinzonske počitnice prave za nas. Upam. Hvalakleo

Kleo, tale tvoj mož je pa prava faca, hehe, on bi robinzonske počitnice, pa je problem klima, pa kobilce (te se oglašajo ponoči, ne črički), pa dež. Sem se prav dobro nasmejala, pa brez zamere

Ja, težka bo, tale kombinacija. Po mojem mnenju bi bilo boljše, da v vašem primeru iščete apartma ali manjši hotelček v kakem ne preveč "obljudenem" kraju. Sama ti sicer ne morem dati pametnega nasveta iz prve roke, ker vedno kampiramo, mogoče najdeš pa kaj pametnega tule:

Recimo - Dugi otok je ena taka bolj mirna destinacija (sem bila enkrat za prvomajske v apartmaju v Božavi in smo bili skoraj edini turisti v mestecu)

http://www.travel-tourist.com/dugiotok_si.htm

Ali pa Unije:

http://www.otok-unije.com/smjestaj/index.htm

Pa Susak:

http://www.susak-apartmani.com/foto_galerija.h

Če se vam da voziti še malo dlje, pa zelo priporočam Pelješac. Tule je moja draga Žuljana (sicer sem bila vedno v kampu, ampak iz prve roke ti lahko povem, da je vasice prav dovolj živahna, zvečer pa mirna, brez problema:

http://www.adriatica.net/destinations/hrvatska/juzna-d

 

 

Mojca

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

22. apr 2009 12:23

Kleo,mi smo bili lani v campu Pakoštane in je bilo super.Bil je sicer naliv ampak nič ni premočilo.Kar se pa sapnja tiče mislim da ga tisti glasovi ponoči ne bodo motili,ker smo mi spali kot ubiti.Naši trije otroci ponavadi ne spijo dlje kot do 7.30,ampak tam sva jih zbujala za k zajtrku.Nam je bilo zelo všeč,sedaj ima ag.ojla super ponudbo nas pet bi prišlo all inclusive 900€. slavi77

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

22. apr 2009 20:44

pa moram pri njih rezervirat preko agencije ali lahko tudi jaz osebno pokličem dol in se dogovorim? Pa prosila bi še kakšno telefonsko številko. kleo

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

23. apr 2009 19:01

seveda lahko osebno pokličeš tja malo poglej na www.club pakostane vse piše,je pa razlika v ceni.Ampak lahko pa prideš katerikoli dan tebi odgovarja. slavi77

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

23. apr 2009 20:28

mamaF, jaz in otroci smo za to varianto, samo moža moramo še v to prepričati. slavi77, kaj se nam bolj splača, preko agencije ali če se direktno z njimi dogovorim? Ponavadi pride preko agencije dražje, včasih je p aobratno ponekod. Hvala še za ta odgovor kleo

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

23. apr 2009 22:49

na agenciji imajo do 30.04 ugodno ponudbo za naprej pa nevem,ampak punce so zelo prijazne,ti bodo že povedale kaj in kako.Zadnjič sem računala za nas pet in pride prej ag.bostveno ceneje,če seveda veš kdaj greš na morje.Okrog 250€ ceneje prek ag.Preveri obe varianti pa boš takoj vedela. slavi77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti