Okraševanje torte

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

17. feb 2008 21:48

Čao, ja, sem zdele pogledala še tisti link do filmčka, kjer delajo te maslene vrtnice - sem se počutila, kot bi me kdo zafrkaval..... Ja, v petek bo spet akcija s torto, pa bomo poskusli tole naredit.... nočko... Lep pozdravček, S.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. feb 2008 22:44

Matilda ne bo huda, če dam povezavo na njen album . Po moje je bolj na tesno s časom, grem še jaz brskat za načrt za copatke, ga imam nekje, ga bom kar sem prilepila. http://mado.moj-album.com/ Anomis, na peki papir ne naštimaš nastavka, tisto je bolj za tanke črte in pisanje (raztopljena čokolada in sladkorni led, recimo), po moje je tudi matilda to mislila. Samo, da sama raje kot peki papir, uporabim pvc vrečko za led in ji odrežem vogalček za pikico in potem pišem ter zavržem, ker mi izdelava škrniclja ne gre. Saj je tudi za škrnicelj načrt, samo se mi nekako ne ljubi, hehe. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 17. feb 2008 22:50:55

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

18. feb 2008 5:40

Katka pa ni je tvari, ki je ti nebi izbrskala, kajne

Lep dan in veliko se smejte

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

18. feb 2008 7:34

Čudovite torte, Matilda. Sploh čokoladna v obliki darila je prelepa. Katka, tebi pa hvala za ideje. Imaš mogoče kakšno idejo kako pa bi lahko naredila ženski čevelj, ki je v Rininem albumu? Sestra ima rojstni dan in mi je Rinina ideja z ruto, ogrlico in sandalom ful dobra. barb*

smrko  

član od: 19.9.2007

sporočila: 73

18. feb 2008 8:40

Katka res vse najdeš in vse razumeš in potem si še velika umetnica,in potem mi samo občudujemo in sanjamo ,da bi tudi mi kdaj znali narediti kaj podobnega tvoj album je res bogat . Lep dan želim smrko

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

18. feb 2008 10:10

Katka superca si!Je pa za tale zadnji natikač tudi filmček na youtubu pa ga trenutno ne najdem... Sem si pogledala Matildni album in kot pri veliki večini samo sapo vzame...res čudovite torte! Roncolino

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

18. feb 2008 10:45

Ja, Katka, res ti hvala. Kaj bi mi brez tebe!? Tole naredit pa res ni kar tako. Sem že kr nekaj filmčkov pogledala na youtubu, sam tega pa nisem našla. V glavnem ga bom probala naredit, ko bo čas in poročala. barb*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti