Knjiga receptov

tema je zaklenjena

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. sep 2008 11:46

Bom kar jaz pripomnila, angelaangela. Tvojih žalitev nam tule na Kulinariki res ni treba. Upam, da ti ne bo treba pojasnjevati, kaj v tvojem zapisu so žalitve. Upam, da si s tem zapisom zaključila, vsaj kar se zajedljivosti, podtikanj in žaljenj tiče.

Mogoče pa dočakamo še kaj v pozitivni smeri. Upanje menda umre zadnje.

 

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

DELFINO  

član od: 24.7.2008

sporočila: 10

9. sep 2008 9:39

Bojan je napisal/a:

Delfino, našega zadnjega srečanja vsekakor nismo držali v tajnosti! Nismo pa za pretekla srečanja nobenih posebnih Vip vabil pošiljali, niti jih ne nameravamo v prihodnje. Če se ti bo zdelo pridružiti se nam, v redu, dobrodošel. [zdravje-m]

[bojan] Bojan Administrator
Ja hvala, odzval se bom. Imaš moj mail, pa me prosim opomni na dogodek, da kaj pripravim. Ne potrebujem vip vabila. Lp DELFINO

DELFINO  

član od: 24.7.2008

sporočila: 10

9. sep 2008 9:42

Angela, javi se mi prosim na mail, sem ga izgubil namreč. Pa prosim te, pusti zadevo in se bolj konstruktivnim komentarjem posveti. Vseeno hvala za pohvale. Ostalo ti po mailu sporočim. LP. DELFINO

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. sep 2008 13:00

Angela in DELFINO, a se ne bi mogla po ZS menit?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

9. sep 2008 19:10

ycrna je napisal/a:
so stvari, ki jih pišete s katerimi se strinjam, druge, ki so pa že smešne...nekateri pa res nimate drugega dela kot se kremžit... a mislite, da gospod toliko zasluži z njegovimi knjigami? Lepo vas prosim! Saj zasluži več v nekaj večerih kot pa s temi par tisoč izvodov knjige...če na koncu dobi par procentov je že nekaj...sem prepričana, da ima več stroškov zaslužka ...lahko, da je kak recept tudi na kulinariki ampak knjiga ne izide na vsak recept posebaj no...ne vem no...mislim, da pretiravate 100 na uro... ycrna Sporočilo je spremenil(a) ycrna dne 09. sep 2008 19:10:44
kar sem napisala zgoraj je velika napaka! PRIZNAM! sem malce prelistala omenjeno knjigo...in me je skoraj kap! DELFINO LAHKO TE JE SAMO SRAM! Punce kar naprej listajte....po kulinariki seveda! Sporočilo je spremenil(a) ycrna dne 09. sep 2008 19:06:29 ycrna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. sep 2008 19:51

Ta knjiga je debela vsaj 10 cm, sem si jo danes v knjižnici pogledala. Vse ostalo pa je ycrna napisala v zgornjem zapisu.

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

9. sep 2008 19:58

Vsakršno oglašanje na tem forumu je promocija omenjene knjige. Zato nas pozivam, da bojkotiramo ta forum in prenehamo pisati nanj. LP

Anja

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

9. sep 2008 20:06

 ,če bi mene kdo kaj vrašal, bi temo zaklenila. ampak to je moje mnenje. Res, da mi vsega ni potrebno brat, ampak "babji firbec", ... 

kobra 1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. sep 2008 20:35

Ja, saj se bo zgodilo, kobra1, sem čakala na namig, da ne bom spet "ta grda". Itak bom, a ne?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

9. sep 2008 20:36

anja27 je napisal/a:

Vsakršno oglašanje na tem forumu je promocija omenjene knjige. Zato nas pozivam, da bojkotiramo ta forum in prenehamo pisati nanj. LP

Anja
Nisem ne vem kakšen kupec knjig. V zadnjih 10 letih sem kupila samo, kar je bilo nujno potrebno za študij. Vse kar rabim dobim v knjižnici. Tam okrog božiča pa je le malo drugačno vzdušje, pa še tak naslov, da si predstavljaš v živo... pa sem pomislila, da bi to knjigo pa mogoče imela. Ko sem prebrala tukaj, da so recepti prepisani do besede, me je hitro minilo. Potem pa se odpre ta tema in se avtorjevo ime pojavi tolikokrat, da sem si ga toliko zapomnila, da tudi drugih knjig verjetno ne bom niti v knjižnjici prijela v roko. To slabo ime si je gospod pridobil kar sam, sploh po komuniciranju z angelco, ko dobiš občutek, da gre za isto osebo ali kvečjemu avtorjevo ženo. Poleg tega se njuni posti vedno pojavljajo takrat, ko je tema "pozabljena". Zato se ne strinjam s tem, da je to kakršnakoli promocija. Vsaj dobra ne... matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti