Knjiga receptov

tema je zaklenjena

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. jul 2008 14:04

petkica je napisal/a:
Ampak vse, kar je napisala, žal drži
No to nisem rekla, da ne, samo hecno se mi zdi, da se nekdo prijavi samo zato, ker mu je nekaj "dvignilo pritisk". Začetnica

angelaangela  

član od: 25.7.2008

sporočila: 8

29. jul 2008 21:02

Angelangela, toliko navudšenja in reklame knjige, da je prav neverjetno, da si se pojavila ravno v trenutku, ko je potreboval podporo. Vesta kaj spoštovani gospe in ostali, vaše pripombe da so nekateri pesjani-ke in tako naprej so skrajno žaljive. Ali moram biti z vami kontent spoštovane gospe, da se lahko udeležim nekega foruma. Ali moram imeti po tusič komentarjev, če hočem dodati kakšno mnenje. Sedaj pa res razumem delfina da se je umaknil od debate. Nisem se preidružila zato, da bi stopila njemu v bran, temveč zaradi nekaj drugega, kar vam ni možno razložiti. Pa lep pozdrav in še to Delfinček drži se, se bom javila kaj preko tvojega maila. angelaangela

angelaangela  

član od: 25.7.2008

sporočila: 8

29. jul 2008 21:16

Še eno bi omenila, a veste koliko doktoratov, diplomskih nalog in še veliko cvetk, se danes naredi s pomočjo interneta. Vsak dan jih berem in prelistavam. Pa kaj sploh komentiram, ko bom pa potem lahko pesjanka in še kaj drugega. Si bom poiskala primeren prostor za komentarje. Pa sem rekla, da ne bom več komentirala. angelaangela

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

29. jul 2008 21:21

Angelaangela ali kdorkoli že si, skrit za anonimnostjo, ki jo ponuja splet...tvoj stil pisanja je tako neverjetno podoben stilu Delfiina (o čemer je že mamamia povedala vse), da se mi zdi vse skupaj že prav bedno.

LP, V.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

29. jul 2008 22:12

Morata pa biti tale Delfino in Angelangela duši dvojčici - imata težave z istimi pravopisnimi pravili, imata enak slog pisanja, jesta celo v istem času enako hrano.

Me pa skrbi, kdo vse bere vsak dan doktorate in diplomske naloge in predvsem, s kakim namenom, če ne obvlada pravopisa. Mogoče dela kliping za kak nov projekt, tuje perje pod svojim imenom.

F r i n a

angelaangela  

član od: 25.7.2008

sporočila: 8

30. jul 2008 8:57

Tudi prav, želim ti frina, da rešiš svoje težave, sem zaključila s forumom ................. angelaangela

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jul 2008 9:13

aleluja. Kje pa piše, da ima Frina težave? Ona pa res ne

Loni Makaroni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. jul 2008 9:35

angelaangela je napisal/a:
Še eno bi omenila, a veste koliko doktoratov, diplomskih nalog in še veliko cvetk, se danes naredi s pomočjo interneta. Vsak dan jih berem in prelistavam. Pa kaj sploh komentiram, ko bom pa potem lahko pesjanka in še kaj drugega. Si bom poiskala primeren prostor za komentarje. Pa sem rekla, da ne bom več komentirala. angelaangela
Pesjanarka pa ni bila žalitev. Tisti, ki so bili že takrat prisotni na forumu, vedo, da je bila ena gospa, ki se je spoznala na kinologijo in je pač tukaj nekaj pisala. Torej zato pesjanarka. To mi je ostalo malo policijskega žargona, vodnike policijskih psov smo namreč klicali tako. Da malo pojasnim, ker tako nesramna pa res nisem! Začetnica

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

30. jul 2008 10:19

Punce, kaj ko bi nehale pisati v to temo? Vsak dan je prisotna, in saj veste, vsaka reklama je dobra...

In to je voda na delfinov mlin.

jasna

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. jul 2008 10:22

jasna1 je napisal/a:

Punce, kaj ko bi nehale pisati v to temo? Vsak dan je prisotna, in saj veste, vsaka reklama je dobra...

In to je voda na delfinov mlin.

jasna [pingvin]
Ti pa tudi človeku ne pustiš do veselja... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti