Jutranji ali večerni?

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

29. jan 2008 11:00

totalno večerni oz. nočni tip. Zjutraj pa najraje sploh nebi vstala :D evagirl

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

29. jan 2008 11:04

Jaz sem čist jutranji tip, pa ne tisti ob 6-ih, ampak tam okrog 8-ih že čist dobro funkcioniram. Zvečer pa že okrog 21-ih, al pa še prej . Zdaj si kar privoščim, saj bom čez pol leta imela polne roke dela in mislim, da bom bolj malo spala (obiskala nas bo ). Je pa zelo nerodno, ker je moj dragi nočni tip in mu ni težko do 3-h zjutraj filme gledat, pa še dela vsak dan do 11-ih al pa še dlje. Meni gre pa na živce, ko med vikendi spi do onemoglosti in pravi da zjutraj vstaja pa čeprav je ura poldne. Bo pa tudi k njemu prišla, tako da,.... No mogoče je pa fajn, ko je nočni tip, bom mela jaz dnevno smeno on pa nočno. alexis

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

29. jan 2008 11:07

Jaz bi tudi rekla, da dopoldanski, od 9 do 15. Prej sem bolj kot ne "mutolava", kasneje mi pa tud vse dol pade. Rabim prej kavo in po tem kavo, da funkcioniram. Jelenckova

nejko21  

član od: 26.2.2007

sporočila: 37

29. jan 2008 11:16

Definitivno večerni ali raje nočni tip. Za kaj postorit ima čas šele ko otroček zaspi se pravi po deveti in tja do 1 zjutraj. Zjutraj pa komaj komaj skoplem a ko sem na nogah ni več problema. Okoli 10 dopoldan sem na štartu. Čez vikend potegnem ko na sina pogleda fant. LP Katja

tanya017  

član od: 16.2.2007

sporočila: 216

29. jan 2008 11:23

Tudi jaz zjutraj bolj težko vstanem,zvečer pa me nič ne vleče spat. tanya017

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

29. jan 2008 11:26

Jutranji človek, Ponavadi grem že s kakega vrha, ko zaspanci šele pričenjajo s hojo in sploh poleti jim niti malo nisem "fovš", ko se pražijo na soncu. Sicer pa znan pregovor pravi, da se zjutraj dan išče. s.marinka4

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

29. jan 2008 11:36

Tudi jaz sem jutranji človek. Najlepše mi je poleti, ko vstanem v tisti prijetni hlad pred poletno vročino, pa ptički čivkajo, pa rožice in vrt zalijem... O že komaj čakam. Sicer sem pa v vsakem letnem času že zgodaj pokonci ( med 5-6 uro), zvečer me pa pobere sam, da pridem do kavča... LP. gerna

neznan uporabnik

29. jan 2008 11:44

Tipičen jutranji človek - vse zoprne stvari opravim, če se le da zjutraj. Ne rabim budilke, da vstanem med 4. in 5. uro zjutraj in to ne glede na letni čas ali dan v tednu. Pred odhodom v službo skuham kosilo, včasih tudi kaj spečem, pospravim hišo, posesam in pomijem po tleh (vsak drugi dan), včasih "grem tudi k frizerju (beri umijem glavo in oblikujem pričesko), zjutraj tudi likam.... Nekaterih od teh stvari ne bi niti pod razno počela po 19. uri - razen če je seveda res nuja. Tudi na vrt grem ponavadi zjutraj - ob sobotah ob 5. uri je moj čas - tišina, hlad in samo v miru postoriš kar je treba - a ni to najlepše, da si že pred dnevno vročino lepo stuširan in v hiši. tedi

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

29. jan 2008 11:52

Tudi jaz sem jutranji tip. Kaj ni lepšega kot čisto ,nedolžno jutro. Jutranja zarja je nepopisno lepa, nebo je čisto, brez meglic, vse je nekako spočito, pripravljeno na nov začetek dneva. Nikoli ne bi zamenjala jutra za večer. Nikoli. Ampak to moraš probati in videti razliko na lastne oči. Tudi jaz se marsikdaj vračam z kakšnega vrha, ko so prvi obiskovalci šele na vznožju gore. Dober občutek, vam povem. LP rolada

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

29. jan 2008 12:22

Lepo ste napisali rolada, se strinjam z vami. Sem tudi bolj jutranji tip posebno poleti. Pridejo pa tudi noči, ko spanec ne pride in ne pride, potem pa zjutraj malo potegnem. pa lepo pozdravljeni. fuksija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti