Izlet v toskano-katera agencija?

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

tema odprta - 21. jan 2008 15:29 | ogledi: 3.693 | odgovori: 3

Če je bila katera na izletu v Toskani z Elbo, mi naj svetuje, s katero agencijo je bil izlet dobro organiziran, oziroma s katero agencijo ni dobro tja potovati. Veliko agencij namreč ponuje enako destinacijo, pa bi mi kak nasvet olajšal izbiro.

Lp

zoja2

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. jan 2008 16:21

www.zps.si In klikneš na potovanja in turizem. Tam so kolikor toliko korektno dokumentirane storitve agencij in tudi pritožbe. Da ne bi semle spet priletelo nekaj neplačane reklame ali slabe publicitete. Lepo raziskovanje Toskane ti želim Vendelina jr.

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

21. jan 2008 16:47

zoja2 jaz agencijam ne zaupam več, kot prvo zato ker nabijejo ceno dosti ma dosti preveč, kot drugo pa do sedaj nisem bila nikoli zadovoljna z njimi. Nazadnje so nam celo pozabili naročiti karto za vkrcanje avta na trajekt, tako da do zadnjega nismo vedeli ali bomo na počitnice šli ali ne. ycrna

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

21. jan 2008 17:08

Najboljše je da si sama organiziraš izlet v Toscano in Elbo. Vsedi se na net in si poišči kakšno dobro vilo, ki jo oddajajo turistom. Fino je, da jo imaš nekje na sredi poti, da se vsak dan lahko vračaš nazaj. Naša je imela tudi bazen in v majskih dneh je prav prileglo. Sicer je pa ogromno tudi agriturismov, kjer ti poleg prenočišča nudijo tudi hrano. swarovski

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti