Velenjčanke - srečanje

neznan uporabnik

20. jan 2008 20:42

lep pozdrav dekleta,a se lahko jaz tudi prijavim? wran

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

20. jan 2008 20:50

Brez nadaljnega.........................več kot nas bo, bolj bo veselo. katjushka

cimetovka  

član od: 14.12.2006

sporočila: 71

21. jan 2008 10:33

Zdravo, vem da ni ravno prav da vam pišem na to temo ampak vseeno. Ne me linčat. Tudi jaz sem velenjčanka, no ja bolje rečeno primožena velenjčanka. Imam pa eno vprašanje za vse vas k ste domačinke ali mi lahko katera svetuje katerga fotorafa naj dobim za slikanje krsta moje 1,5 mesečne hčerke, ki ga imamo februarja in pa kje naj naročim torto, kje jih delajo dobre. Vem za hotel Paka, tam vem , da jih imajo dobre ampak a je še kje drugje možnost, pa da so tudi lepe. Za fotografe pa res nujno potrebujm pomoč, ker jih iščem že celo večnost pa ni nikjer nič. Kot da v celem Velenju ni nobenega fotografa. Lepo prosim za pomoč. Drugače pa če ne bi imla tako majhne hčerke bi se vam tudi jaz pridružila na srečanju, saj bi me sprejele mesde a ne:) cimetovka

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

21. jan 2008 11:06

Tudi jaz sem Velenčanka pa mi termin nikoakor ne ustreza. Pa kdaj drugič Cimetovka lepe fotografije dela Marinšek št.tef. 03 891 93 70 , torte pa Miš maš Šoštanj. martina

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

21. jan 2008 11:44

Hojla, še ena Velenjčanka, izseljena na Primorsko. Bi samo vse lepo pozdravila in vam zaželela lepo srečanje. Če še kdaj opazim povabilo in bo tudi zame dober termin, se vam pa z veseljem pridružim. Imejte se lepo! K.Mici kuharica Mici

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

21. jan 2008 16:10

cimetovka je napisal/a:
Zdravo, vem da ni ravno prav da vam pišem na to temo ampak vseeno. Ne me linčat. Tudi jaz sem velenjčanka, no ja bolje rečeno primožena velenjčanka. Imam pa eno vprašanje za vse vas k ste domačinke ali mi lahko katera svetuje katerga fotorafa naj dobim za slikanje krsta moje 1,5 mesečne hčerke, ki ga imamo februarja in pa kje naj naročim torto, kje jih delajo dobre. Vem za hotel Paka, tam vem , da jih imajo dobre ampak a je še kje drugje možnost, pa da so tudi lepe. Za fotografe pa res nujno potrebujm pomoč, ker jih iščem že celo večnost pa ni nikjer nič. Kot da v celem Velenju ni nobenega fotografa. Lepo prosim za pomoč. Drugače pa če ne bi imla tako majhne hčerke bi se vam tudi jaz pridružila na srečanju, saj bi me sprejele mesde a ne:) cimetovka
Brez problema pridi... na malo štručko bomo pa že pogledale maserka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. jan 2008 23:17

cimetovka je napisal/a:
Zdravo, vem da ni ravno prav da vam pišem na to temo ampak vseeno. Ne me linčat. Tudi jaz sem velenjčanka, no ja bolje rečeno primožena velenjčanka. Imam pa eno vprašanje za vse vas k ste domačinke ali mi lahko katera svetuje katerga fotorafa naj dobim za slikanje krsta moje 1,5 mesečne hčerke, ki ga imamo februarja in pa kje naj naročim torto, kje jih delajo dobre. Vem za hotel Paka, tam vem , da jih imajo dobre ampak a je še kje drugje možnost, pa da so tudi lepe. Za fotografe pa res nujno potrebujm pomoč, ker jih iščem že celo večnost pa ni nikjer nič. Kot da v celem Velenju ni nobenega fotografa. Lepo prosim za pomoč. Drugače pa če ne bi imla tako majhne hčerke bi se vam tudi jaz pridružila na srečanju, saj bi me sprejele mesde a ne:) cimetovka
cimetovka, tudi pri meni ni izključeno, da ne bom vzela svojega najmlajšega s seboj (še malček pa bo star 11 mesecev), tako da to ni nobena ovira ............ bova pa izmenjali tudi kakšno na to temo katjushka

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

22. jan 2008 21:09

Punce miza je rezervirana ... se vidimo v petek ... komaj čakam .... maserka

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

22. jan 2008 23:26

če mi bo uspelo bom pa mogoče le prišla malo pogledati. mamazeljka

atilem  

član od: 26.5.2006

sporočila: 109

23. jan 2008 15:28

Čeprav je naslov srečanje Velenjčank ste lepo vabljene tudi vse okoličanke. Med prijavljenimi vsaj 3 (za toliko vem ) nismo iz Velenja. Lp atilem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti