Kul slo pa kaj se dogaja?????

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. jan 2008 8:49

haha:) Aja, glede nicka - prijatelji mi pravijo, da imam čisto neprimeren nick, ampak sem se šla prijavit sem gor kar tako mimogrede en dan, sem nekaj na hitro napisala (mi je padel v oči nick Loni Makaroni, pa sem nekaj podobnega naškljocala), potem pa se je to "zavleklo" in ker nimam pluska, ga pač ne morem spremenit. Se pa smejijo, ko ga vidijo tisti, ki me poznajo, bi mogla bit kata lopata hehe. Sicer pa sem res nasplošno bolj sramežljive sorte, hočem pa povedat, da ustvarjanje res ni težko in da se ga lahko loti vsak, zato niti ne menim, da je to kaj posebnega...no toliko :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

17. jan 2008 8:54

Kje je zdajle naša štorklja.... Jaz imam čisto vse odprto. Če se slučajno kje po Zasavju fura.... Najbolj, da grem na balkon in maham, da se slučajno mimo na odpelje...... gaja 1

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jan 2008 9:47

Katka, ti se kar navadi na komplimente, vsaka lady rada sliši kompliment. Vendelina jr.

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

17. jan 2008 9:49

Gaja 1 držim pesti zate, da te najde in da boš kmalu ( vsaj devet mesecev mora preteči,no ) v rokah držala svojo malo srečo. Lepo pa radi se imejmo ursa40

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

17. jan 2008 9:54

katka lopatka, tudi s pluskom si ne moreš sam spremeniti nicka, to je v popolni domeni administratorja. rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. jan 2008 10:04

Sem govorila na to temo že z jernejem, pa je rekel, da rabim plus, potem pa on rihta Pa saj je dobro, saj sploh ni noben problem, sem pa pač mala lopatka... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 17. jan 2008 10:05:48

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jan 2008 10:09

S tem je veliko dela, poleg tega se ruši edina infomrmacija, ki drži stalnost vašemu članstvu. Zdaj te poznajo kot xy, potem si pa karnaenkrat z in je zmeda. TO DELAM SKRAJNO NERAD, in zadnje čase nepluskom tega ne delam več, plusom pa, če imajo res tehten razlog. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

17. jan 2008 10:37

Gaja 1, kmalu pridem tudi do tebe

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

17. jan 2008 11:15

Ah ta Kulinarika...

Se mi zdi, da sem jo sprejela: v dobrem in v slabem, v bolezni in v zdravju

Nekoč, nekje je tudi meni malo zakuhalo in sem omenjala elito. Me je minilo in se tudi ne mislim odreči tako genialnemu spletnemu umotvoru tako široke publike samo zato, ker mi grejo nekateri osebki na živce. Sem že dolgo včlanjena in mi res dobro služi. Vsak dan.

Teme Ostalo pa mislim, da bi morale ostati, ker se najde ogromno koristnih informacij. Npr. dobre gostilne, turistične destinacije, nakup nepremičnin, izbira talnih oblog. Ni da ni. Več ljudi več ve. Na Kulinariki se vedno najde kdo, ki ponudi uporaben odgovor.

sovica  

član od: 21.12.2006

sporočila: 20

17. jan 2008 11:22

Sicer ne vem, ali sem se, ko sem omenjala "ta znane člane", dobro izrazila ali ne. Ko sem šla še enkrat prebrat, se mi zdelo, da bi se mogoče lahko razumelo tudi kot kritiko, kar v bistvu ni bil moj namen. Npr., dolgo sem se spraševala, kako to, da mamamia tako pogosto pošilja ideje preko ZS, ko pa jih navadno potem toliko plane z "A lahko še meni?". Nikakor nisem mogla uganiti in se mi je zdelo, da bi bilo laže, če bi takoj kar na forum napisala. Glede na njene prijazne in trezne besede, mi pač ni padlo na pamet, da bi se lahjko kdo tudi ob njo obregnil. O elitizmu na forumu in podobnem se je sicer že prej govorilo. Samo sem hotela povedati, da nekateri "znani" verjetno so taki, ne pa vsi. In nekatere ljudje radi berejo (beremo) iz čisto dobronamernih razlogov. Se opravičujem, če sem se nerodno izrazila. V glavnem, hotela sem samo povedati, da smo tudi take, ki se ne oglašamo kaj dosti, pa vseeno z veseljem beremo in nam ni vseeno za Kul Slo. Pravzaprav so me ljudje tu pogosto pozitivno presenetili po svobodomiselnosti in prijaznosti, z glavnim urednikom vred. P.S.: Pa saj Katka Lopatka je prav simpatično ime. Tudi če bi ga menjala, bi večina še vedno mislila, da je tisti "Moj album" od Katke Lopatke in ne od neke nove uporabnice. ;) (Mimogrede, hvala za popis Goljatovih tečajev itd.!) In jaz se npr. sploh ne morem spomniti, katera je zdaj Rožanec... Lep dam vsem! sovica Sporočilo je spremenil(a) sovica dne 17. jan 2008 11:23:18 (slovnica) Sporočilo je spremenil(a) sovica dne 17. jan 2008 11:26:17

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti