Kul slo pa kaj se dogaja?????

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

28. jan 2008 8:36

Se moram še sama oglasit: res mi je forum všeč, ker lahko vprašaš veliko stvari. Dolga leta sem ga občasno pregledovala, kolikor sem pač imela možnost, lani pa sem se le vpisala. Seveda ne grem gor z vprašanjem, kaj naj naredim, če se je sin dvakrat napil in se bojim, da se ne bo spet in spet...Ampak če nekdo le pride s tem na forum , očitno nima prijateljev ali žlahte katerim bi potožil, jih vprašal za nasvet ...Mu poskusiš svetovat ali pa si tiho in le bereš, če te zadeva zanima in če mu ne veš svetovat, kaj na stori. Tudi sama sem že naletela na mino, ko sem, v stiski z kar resnim problemom, vprašala za nasvet, pa so me določene osebe napadle, da to vendar bi pa moralo nekdo drug znat urejat... Priznam, da sem bila užaljena in prizadeta, ker sem pač pričakovala nasvet in malo tolažbe, me pa zadane ploha moraliziranj. Po drugi strani sem pa dobila tri pošte na zasebna sporočila, s podporo in zanimanjem kako sem problem rešila. To mi je tudi nekaj povedalo, da se nekateri tudi nočejo izpostavljat. Umaknila sem se in prenehala sodelovati pri pogovorih. Res je, "ladies", da če na forumu sodeluješ, da moraš dopustit različna mnenja in biti odprt tudi za drugačne poglede, a je pomemben tudi način kako in kdaj ga izraziš, svoj pogled namreč. juma

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. feb 2008 10:18

Rimljanka še malo pa boš pri dnevniku, glej kako si ratala popularna.

jade

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. feb 2008 11:01

....za dobrim konjem prasina se dize... lucka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. feb 2008 12:50

...pa čeprav pri bučnih semenih...

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti