Kataloska prodaja la redoute

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

tema odprta - 9. dec 2007 19:46 | ogledi: 5.351 | odgovori: 8

http://www.laredoute.fr/ Zanima me, ce je ze kdaj katera kupovala prek spleta pri tej firmi.Vem,da sedaj obstaja tudi v Sloveniji, vendar sem na tej spletni strani zasledila obcutno nizje cene in dodatne bozicne popuste. Imam katalog v italijanscini, nekaj sem tudi ze kupila in sem vec kot zadovoljna.,pa ne zelim delati reklame, zanima me samo ce je mozen "direkt" nakup brez posrednikov.Moja francoscina je namrec bolj svoh, pa si ne morem kaj prida pomagati z njo

, zato me zanimajo vase izkusnje.In izkusnje s katolosko prodajo naslpoh.Hvala in lp

lucka

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

9. dec 2007 19:50

http://www.laredoute.si/ Kupovala sem prek slovenskega kataloga, cene pa niso ravno nizke, vsekakor višje kot pri ostalih kataloških ponudnikih.

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

9. dec 2007 20:49

Jaz sem kupila preko kataloga,ima okoli 4oo strani.Kvaliteta SUPER,imajo veliko ugodnosti,dobila sem celo neko pregrinjalo.Je pa res da niso poceni,vendar pa je preko neta menda poštnina gratis.Jutri bom malo pogledala Quelle menda imajo športne puloverje dva za ceno enega,od fruita,... anaeva

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

10. dec 2007 12:02

Jaz sem kupovala letos septembra preko spleta. V redni prodaji so cene kar visoke. Takrat so bile cene znižane za polovico, s kvaliteto pa sem bila zadovoljna, tako, da se bom takega nakupa še posluževala. lp, Tadeja tadeja 13

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

10. dec 2007 12:48

Jaz tudi včasih kaj kupim pri La Redoutte. Pa ni nujno, da je to draga stvar, ker imajo določene stvari tudi po nižjih cenah. Zraven sem dobila že kar nekaj praktičnih daril. emily

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

10. dec 2007 17:08

hoj! sem kar redna stranka ( slovenskega kataloga , ki je en piko dražji od italijanskega ). v glavnem sem zadovoljna- le na velikosti malce popazi, so manjše od quelle. predvsem je v redu obutev. GOSPAKATJA

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

10. dec 2007 18:09

Tudi jaz vedno iz novega katalooga kaj naročim in moram reči, da nisem še bila razočarana. Samo ugotoviti moraš njihove konfekcijske št. in gre. Sem pa tudi že enkrat poslala nazaj en kos oblačila ( kratko krilo ) , ker mi ni bil všeč material in ni bilo nobenega problema. Lep pozdrav, Priv. priv

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. dec 2007 18:55

Kar se Quelle tiče, ima resnično velike številke. Pri Redoute smo naročili posteljnino, sodelavka nekaj oblačil, sama sem bila zadovoljna. Je pa Neckermann potreboval cele 3 mesece, da je poslal naročeno. Sem že pozabila na vse skupaj, ko je v soboto pozvonilo na vratih. Loni Makaroni

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

10. dec 2007 22:55

hoj! to( da pozabim, kaj sem naročila ) se meni redno dogaja. se mi sicer dozdeva, da je nekje še nekaj "odprtega", a ne vem , ne kje ne kaj. je pa včasih presenečenje prav prijetno. pred par dnevi sem dobila od quelle brezrokavnik, ki sem ga imela namen ( ponovno) naročiti. GOSPAKATJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti