Damijan v sobotnem popoldnevu

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

13. maj 2009 15:39

a se tukaj govori o damjanu v sobotnem popoldnevu ali se kregate in pa provocirate??? ninkica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. maj 2009 17:23

kuharamater, kar pošteno povej, zakaj si postal prijaznejši, če ni Ognjič tista.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

19. maj 2009 9:49

Mene pa zanima, kje najdem Damjanove recepte. Sem že iskala, pa ne najdem. hvala linolina

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

19. maj 2009 10:05

V Google vpiši sobotno popoldne in na njihovi strani je na levi strani alineja z Damijanom, kjer imaš aktualni recept in arhiv. lp

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

9. jun 2009 10:06

Gledala sem zadnjo oddajo in imela občutek, da sem vse že videla. Ali se motim, ali je res, da oddaje ponavljajo? Še eno kuharsko vprašanje: ne dolgo nazaj sem na TV (me vem, ali je to delal Damijan, ali je bil kakšen drug kuhar) videla recept za musako z rižem in mesom. Recept sem si prepisala, a se je večina besedila poškodovala. Ali je še kdo zasledil ta recept? Ali ga lahko prepiše?

gracija40  

član od: 21.10.2006

sporočila: 3

9. dec 2009 19:04

Pozdravljeni, Ali je kateremu uspelo potegniti videe iz oddaj kuhajmo z Damjanom? lp gracija40

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

9. dec 2009 19:31

gracija 40 napišieš sobotno popoldne in kuhamo z Damjanim . Milži

baraba  

član od: 4.2.2008

sporočila: 25

31. jan 2010 13:08

ja tale forum je pa zelo zelo zanimiv. Bom pa še jaz napisala nekaj v zvezi z Damjanom. Meni osebno je zelo všeč ker je preprost (tako se obnašamo tudi doma v svoji kuhinji po domače če ti kaj pade mimo enostavno pobereš z rokami in delamo tudi večinoma z rokami) in če to vzamemo kot razvedrilo je to oddaja krasna brez fines. Določeni avtorji oz. obiskovalci foruma so pa tako hudimanovo natančni in bi se lahko reklo prenapeti da ta kar srce boli ko bereš kaj vse so sposobni napisati. Ta izjava z menstrualnlnimi babnicami pa je zdravniško dokazano da smo takrat so kačice in to bi bilo dobro da se zavedamo in da povemo NAGLAS in je tudi prav tako. Zato dekleta si kar priznajmo da imamo v letu kar nekaj takih dni da bi bilo bolje da nebi hodile na forum pa tudi v družbo ne! Bodimo samokritične in poglejmo kakšen lep dan je bil včeraj, danes pa tudi za jutri se moramo sami potruditi. lep dan vam želim vsem Baraba baraba

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

1. feb 2010 18:54

Čeprav Damjana hvalite že nekaj let, naj ga pohvalim še jaz. Všeč mi je prav vse; recepti, kuhar in prijetna primorščina. Poleg tega bi morali pohvaliti še kamermana, saj je spremljanje kuhanja veliko bolj poučno, če kamerman spremlja tisto kar kuhar govori v loncu na pa na obrazu kuharja. Damjanovemu kamermanu to kar dobro uspeva. Ko že govorimo o kuharskih oddajah ,mogoče katera gleda tudi oddajo Kuhajmo z Ano (ali nekaj podobnega) na TVH1 pod pokroviteljstvom Mercatorja. Tudi ta oddaja je zelo nazorna in Ana je zelo pripravna kuharica.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti