Damijan v sobotnem popoldnevu

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

7. mar 2009 20:02

Tale torta dons pa ni bla videt slaba...

katti

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

7. mar 2009 20:06

Torta je bila videti odlična!!

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

7. mar 2009 23:09

Ni bila samo torta odlična... Tudi tiste bonbončke bi jedla, čeprav ne maram brstičnega ohrovta, da o medaljonih niti ne govorim. daga

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

9. mar 2009 12:25

Ali je mogoče kateri uspelo napisat recept za torto, meni se je zdela super samo sem vmes nekaj zamudila ker sem imela obiske zdi se mi da ni preveč komplicirana in bi se splačalo poskusit. mark5

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

9. mar 2009 12:58

Torto sem naredila včeraj in je vauuu! Pa simpl za naredit.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. mar 2009 13:07

Sicer ne aše ravno v kontekst, ampak prejšnji teden sem bila doma zaradi viroze, pa sem bila malce preveč pred TV, zdaj končno vem, kdo je Nigella L. in ostali kuharji. No, hotela sem napisati, da če bereš napovednik, pričakuješ ohinstoh, ampak ženska je resnično medla. Kar je meni najprej padlo v oči, so bila njena oblačila. Ah, v takih se ne moreš iti kake resne kuharije, saj veste, kaj mislim, sem ter ta kaj špricne, malce se obrišeš... Pred Damjanom, ki deluje tako, da bi ga povabila v svojo kuhinjo in bi skupaj eksperimentirala, se lahko skrije, denarci v ozadju gor ali dol.

Loni Makaroni

kuhar damjan  

član od: 11.4.2008

sporočila: 12

10. mar 2009 1:23

kyara spostujem vse pozitivne in negativne kritike, oseba pa katera izjavi kritiko mora bit v to 100 % prepričana. jaz kar povem ali izjavim je predhodno preverjeno če v stvar nisem 100 %. kot rečeno sem se potepal pri kuharskem mojstru branku časarju iz prekmurja , ki se poleg ostalega tudi bori za slovensko tradicio kulinarike in če on pravi da v bograč gre rožmarin in timijan ga spoštujem in mu verjamem. vedno stojim pa za tem da v splošni svetovni kulinariki ni pravil in vsak lahko naredi po svoje doda začimbo ali ne ali tri vrste mesa ali samo dve ,...vsekakor pa ne velja za določene vrste jedi ki so geografsko zaščitene in imajo točno določen postopek(prekmurska gibanica,idrijski žlikrofi,.... lp, damjan kuhar damjan

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. mar 2009 7:27

Vanja, sem prebrala tisto o možu, samo sem hotela žensko še videti v "akciji", pa me resnično ni prav nič impresionirala. Meni (seveda stvar okusa) je bil od vseh tujih kuharskih "mojstrov", katere sem imela priložnost videti po naši TV (priznam , videla sem jih oblj malo, ker me navadno ob takih urah ni doma), še najbolj všeč kanadski Italijan David Rocco in njegova Dolce vita. Ker se je še malo potikal po Italiji, gledal v piskre navadnim gospodinjam... in zraven čaral.

Loni Makaroni

kozamurnik

sporočila: 2311

10. mar 2009 7:39

Ker Damijan le bere komentarje in tudi odgovori sem pa tja, mi je padlo na misel, da bi lahko povabil kako mojstrico iz Kulinarike, pa bi naredila kdaj kaj skupaj. Vsaj vsake kvatre bi lahko povabil kako amaterko, gospodinjo,oz. gospo ,ki ima smisel in veselje do kuhanja. Na teh straneh imamo nekaj genijalnih punc!!! Znani obrazi so tako ali tako dovolj privilegirani. Sicer pa skoraj redno gledam oddajo ,vse pohvale! kozamurnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti