Damijan v sobotnem popoldnevu

Dorada  

član od: 24.12.2008

sporočila: 10

25. feb 2009 8:11

Skoraj vedno gledam oddajo Z Damjanom in vedno se vidi, kdaj sta se s z gostom ujela in kdaj ne. Nekateri gostje so čisto sproščeni, drugi pač bolj zapeti, malo je verjetno odvisno tudi od gostovih kuharskih spretnosti Morda bi bilo zanimivo, če bi kdaj povabil kakšnega hobi kuharja, ki ni nujno tudi znana osebnost. Dorada

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

25. feb 2009 8:15

Meni je bilo še najboljše gledati, ko je bila gostja tista deklica, ki sicer vodi oddajo Sobotno popoldne. Ne vem, nekako sta se najbolj ujela.

Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

25. feb 2009 10:20

kuharju damjanu vse najboljše za minuli rojstni dan!

Ognjič

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

25. feb 2009 10:33

Dorada je napisal/a:
....... Morda bi bilo zanimivo, če bi kdaj povabil kakšnega hobi kuharja, ki ni nujno tudi znana osebnost. Dorada

Lansko leto so imeli za gostjo eno gledalko Petro. Ta oddaja mi je bila zelo všeč, sploh ker je gostja/gledalka bila neverjetno sproščena, klepetava, zastavljala je vprašanja...

 

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

25. feb 2009 11:46

Atina je napisal/a:

Jaz sem videla samo na koncu, ko je pisal recept na ekranu. In pisalo je 400 g kvasa, 1 kg moke ... Krofi jima pa niso najbolj uspeli, mogoče so bili dobri, lepi pa vsekakor niso bili.

Atina
Ja, hecno je takrat, ko otroci iz ekrana prepišejo recept, potem pa gledam in mi količine ne štimajo. Poleg kvasa je bila navedena tudi prevelika količina sladkorja. Vsi ne preverjajo receptov na internetu, zato ustvarjalcem oddaje svetujem, da zapišejo točne količine. jankica

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

1. mar 2009 10:23

Meni je bilo včeraj zelo všeč ko sta s Tanjo delala krompirjeve jedi,zdi se mi da znjo lepo sodelujeta in so te kuharske oddaje tudi vsebinsko boljše,ker mu Tanja zastavlja zelo zaniva vprašanja ki lahko pridejo prav vsaki še tako izkušeni kuharici. Zasledila sem da je bil Damjan v Prekmurju in se že veselim jedi iz tega konca. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

1. mar 2009 10:24

Oprostite nekaj napakam ki so se zgodile v prispevku.Pa lep dan še naprej. mark5

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

5. mar 2009 15:20

Oddaj z Nigello Lawson je konec. Ali prihaja na naše TV kaj kulinarično novega?

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

5. mar 2009 17:07

Ja, Damjan je bil v Prekmurju gost v prekmurski kuhinji. Tu me je najbolj zmotilo, da je naš kao znani kuhar našteval, kaj vse se da v prekmurski bograč. Pa je naštel poleg ostalih sestavin še timijan, rožmarin, pa še kaj. No, pol je to primorski bograč, ker tipičen prekmurski nima teh zelišč, ki so tipično promorska. Mislim na stare čase, kajti recept naj bi izviral iz starih časov. Dan danes pa je tako vseeno, na katerem koncu planeta živiš, kajti povsod skoraj lahko dobiš začimbe in zelišča iz celega sveta.

Kyara

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

6. mar 2009 8:06

rdkapica je napisal/a:
Oddaj z Nigello Lawson je konec. Ali prihaja na naše TV kaj kulinarično novega?
Kolikor sem videla na sporedu, se bo v nedeljo začela druga sezona oddaj Nigelle Lawson. lenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti