Kje ste člani kulinarike...

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

3. nov 2007 23:25

Aki ta tema me je motivirala, da sem malo po starih debatah pogledala in sem obujala spomine na člane, ki ste se včasih kaj več oglašali. Potem sem pa napisala seznamček in upala, da se kdo od vas oglasi.

Jaz sem že dolgo včlanjena vendar nisem toliko postov naklofala kot nekateri. Berem redno. Sem pa pod drugačnim imenom kot včasih.

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

4. nov 2007 0:11

*Etka je napisal/a:

Aki ta tema me je motivirala, da sem malo po starih debatah pogledala in sem obujala spomine na člane, ki ste se včasih kaj več oglašali. Potem sem pa napisala seznamček in upala, da se kdo od vas oglasi.

Jaz sem že dolgo včlanjena vendar nisem toliko postov naklofala kot nekateri. Berem redno. Sem pa pod drugačnim imenom kot včasih. imenu

Si teh skoraj 500  naklofala na začetku članstva, ker se te nekako ne spomnim.Morda bi te prepoznala po prejšnjemimenu . Je skrivnost?

Aki Sporočilo je spremenil(a) aki dne 04. nov 2007 00:37:50

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. nov 2007 7:32

 

Koga bi od sedaj aktivnih članov najbolj pogrešala? Seveda tiste, ki meni delujejo kot ocvirki na žgancih :  Tumpika, Ežoj,  Frina ... , pa tistih nekaj, ki so kot smetana, s katero izboljšaš juho - jih je preveč, da bi naštevala,   celo  tisto, ki je kot sol, včasih potrebna, včasih grenka, včasih je je malce preveč, pa vendar brez nje ne gre ...

Eh, vse bi pogrešala

Cila Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 04. nov 2007 07:49:00

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

4. nov 2007 7:44

kobra 1 je napisal/a:
Včasih se je tudi teka oglasila, zdaj že dolgo ne. Tudi Matjaž in drejček se zadnje čase bolj poredkoma oglasita. kobra 1 [deteljica]
Teka tukaj Forum še vedno prebiram vsak dan,čelo zelo velikokrat pokukam vanjo. Če rabim kak nasvet tudi vprašam. V klepetalnico pa res ne grem več, niti ne vem zakaj. Tudi jaz kakšnega člana ne zasledim več. Naprimer Vesna Kovačič Teka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. nov 2007 7:48

ona je vesn@, ampak samo tu in tam pokuka v klepetlnico in napiše kak post na forum.

Venera99 se tudi ne javlja več, pa oni restavrator, tam nekje iz okolice Pivke je tudi kar poniknil, mi je ime ušlo................

rimljanka

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. nov 2007 17:01

Evo, priznam: SIBA fali. Mija2 sma se tak fajn znala zezat. tumpika

neznan uporabnik

4. nov 2007 19:31

Spomnila sem se da Zime in Valerci ni bilo na spregled ze kar nekaj casa, ali pa se motim? bberta

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. nov 2007 19:44

Jaz pa Henrija najbolj pogrešam...pa Drota in tjas...

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

4. nov 2007 22:07

Jaz pa pogrešam VRANO in PREKMURKO...... kalcicl

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

5. nov 2007 17:12

Jaz pa imen ne bom omenjala. Tisti, ki so bolj aktivni, jih bolj "poznam" oz. si njihova imena hitreje zapomnim. Mislim pa, da moraš imeti ČAS, da si lahko aktiven. Zdraven pa še željo, da ta čas nameniš tej strani, ne pa drugim hobijem, ljudem. Ko zadnje čase še kar redno prebiram forum, se večkrat vprašam, koliko časa porabijo nekateri, da napišejo cel roman, in to še pri različnih temah. Kje odščipnejo ta čas? Če pa par dni ni niti sledu o jih, pa se že spet vprašujem, kam so pa šli. Strinjam se s predhodniki, ki menijo, da enkrat so eni drugič pa drugi bolj zagnani. Eni grejo, drugi pridejo, nekaj pa jih tudi ostane. aknelab

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti