Nova clanica

neznan uporabnik

1. nov 2007 22:56

dobrodošla v klubu zasvojenih z kulinarično slovenijo... lp lovebeyba

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

2. nov 2007 20:31

Tudi jaz toplo pozdravljam vse članice in člane na kulinarični. Spremljam vas že dooooolgo,nimam pa ravno žilice za pisanje.Hvala vsem, ki tako nesebično delite svoje izkušnje in upam, da bo tako tudi naprej. fuksija

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

2. nov 2007 21:29

Tudi jaz vas vse pozdravljam. Je pa res, da ko začneš obiskovati stran Kulinarične Slovenije enostavno postaneš zasvojen. Jaz komaj čakam da pridem domov in grem pogledat nove recepte, forume, s pomočjo fakin712 sem odkrila zasebna sporočila in z vsemi vami "podebatirala" o svojih problemih in vas prosila za pomoč. Vsem še enkrat hvala in čim lepši večer vsem... korosica

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

2. nov 2007 22:05

Jaz sem pa tako "not padla", da se sploh ne odjavljam več in najmanj 3x na dan pogledam, da slučajno ni šlo kaj mimo brez da bi jaz to prebrala. Res super stran tale KulSlo blažkaa

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

12. nov 2007 20:56

Ojla,jaz pa sem se glih zadnjič hvalila o tejle zasvojenosti, pa nisem bla že od prejšnjega petka nč tlele! Enostavno ni šlo! Par dni sem delala po 12 ur, pol pa mal z otroci, pol pa sem bla tko utrujena, da sem se umila in samo še v posteljico zlila Danes pa vse lepo pozdravljam in vam želim mirno noč presta77

spelapusnik  

član od: 26.11.2007

sporočila: 3

26. nov 2007 18:38

pozdravcek vsem članom.sem nova pa se še malo lovim.zelo rada kuham se rajsi pa pecem peciva zato sem se odločila da se vam pridružim špelca špelca

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

26. nov 2007 18:45

Dobrodošla v klubu zasvojenih z KulSlo Kajcika

vitajan  

član od: 4.5.2007

sporočila: 31

26. nov 2007 19:25

Evo še mene. Jaz vas že kar nekaj časa spremljam in tudi recept sem že objavila, hudič pa je, ker nimam digitalca in ne morem pošiljat slikic. Mogoče bo pa Božiček kaj primaknil?! V glavnem, tudi jaz sem že zasvojena. Ne mine dan, da nisem gor, pa tudi dosti receptov sem preiskusila. Zdaj, v tem prazničnem času, pa pridejo na vrsto piškoti. Komaj čakam! Cica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

26. nov 2007 20:42

vitajan je napisal/a:
Evo še mene. Jaz vas že kar nekaj časa spremljam in tudi recept sem že objavila, hudič pa je, ker nimam digitalca in ne morem pošiljat slikic. Mogoče bo pa Božiček kaj primaknil?! V glavnem, tudi jaz sem že zasvojena. Ne mine dan, da nisem gor, pa tudi dosti receptov sem preiskusila. Zdaj, v tem prazničnem času, pa pridejo na vrsto piškoti. Komaj čakam! Cica
Ja, je treba Božičku pisat. Mogoče če mu ponudiš kakšne piškote iz baze, bo takoj za! Jelenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti