Enoletnice

neznan uporabnik

20. okt 2007 17:36

chappy žal mi je za mamo. se bom pozanimala še pri njih. hvala lovebeyba

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

20. okt 2007 19:53

lovebeyba od kod si, jaz imam nambreč še kar nekaj tega materiala od srednje šole; predvsem sem iz vseh revij takrat rezala slikice rož pa jih imam celo mapo, pa zvezkov... Enoletnic smo veliko obravnavali, pa dvoletnice, trajnice, drevesa, grme...Se spomnim da ko smo imeli test od enoletnic, nam je učiteljica na projektorju predvajala slikice, mi pa smo sproti morali pisati latinsko ime rastline. Če želiš kaj od gradiva se javi, veliko sem že zmetala stran, ostalo pa še bom (razen seminarskih za katere sem se posebej potrudila in jih še večkrat prebiram, saj z leti se vsa ta imena pozabijo) saj verjetno hodiš na vrtnarsko šolo v Celje ali ne? kordelina

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

21. okt 2007 13:50

kordelina kdaj si hodila na vrtnarsko šolo chappy

neznan uporabnik

21. okt 2007 16:32

ja hodim na to šolo...samo sem aranžerski tehnik...in imamo to pri praksi...sem pa iz celja...kordelina...ju3 se bom v šoli pozanimala kako obsežna more bit sploh seminarska naloga...ker smo razdeljeni po skupinah po 5 dijakov...in moja naloga je da predstavim osnovne značilnosti enoletnic...tako da ko izvem poročam, če bom kaj potrebovala... lp lovebeyba

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

21. okt 2007 22:27

če imaš koga poznanega iz Ptuja ali Kopra, ali pa sama kdaj prideš v katero od teh dveh mest lahko dobiš moje gradivo jaz sem končala v Celju poklic cvetličar in vrtnarski tehnik štiri leta nazaj; šola mi je bila zelo všeč, sploh učiteljici za aranžerstvo(Nada Vreže) in parkovne tehnike sta bile super, moja razredničarka pa je bila podravnateljica(Federnsberg), zelo prijazna ženska lepi spomini za nazaj, sicer nisem ostala v cvetličarstvu, še vedno pa rada aranžiram, da ne govorim o tem kako obožujem moj mali vrtiček... lp! kordelina

neznan uporabnik

22. okt 2007 12:50

na žalost ne poznam nobenga iz ptuja ali kopra...vseeno hvala lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti