Okolica celja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. okt 2012 5:14

luccka: Kje ste jedli te FAMONOZNE štruklje? Morda pa bi se podali tja. Samo dvomim da so odprti med tednom.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. okt 2012 7:16

Je kdo že jedel v Gostilni Matjaž/Jež ter MLAKAR? 

Pri zadnjem me predvsem zanima, če je kdo probal njihove ŽLIKROFE?

Ker pa smo že skoraj odločeni za VERDI VERDI, me zanima če je kdo probal njihove ŠTRUKLJE?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

24. okt 2012 8:34

Vidim, da ste že skritizirali Grofa. Se pridružujem mnenju. Tudi mene so pritegnile "GROFOVSKIE PIZZE". 
Ideaja je sicer odlična, izvedba pa malo manj. Je pa ambient fenomenalen, ampak to ni primarno pri obisku gostiln.

sonic

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

24. okt 2012 8:37

Kaj pa Gostilna Francl v Zagradu pri Celju ( pod gradom). Moje izkušnje so samo dobre, pa tudi iz moževe firme vodijo tja poslovne partnerje...

 

http://www.dobre-gostilne.si/sl/spots/gostilna

robida

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. okt 2012 8:43

Robida je napisal/a:

Kaj pa Gostilna Francl v Zagradu pri Celju ( pod gradom). Moje izkušnje so samo dobre, pa tudi iz moževe firme vodijo tja poslovne partnerje...

 

http://www.dobre-gostilne.si/sl/spots/gostilna



robida



  "žlikrofi z jurčki, raznovrstni štruklji..." 
ROBIDAAAAAAAA Kličem nemudoma. Pa vampi in pasulj, olala. Vse kar moja maman obožuje!

sonic: Hvala za napisano

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

24. okt 2012 9:11

MBrando, pa še kdaj... saj bi te povabila k nam na kozjansko, imamo tudi nekaj izvrstnih gostiln, pa si se tokrat osredotočil na Celje, pa naj bo tako

 

Uživajte!

 

robida

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

24. okt 2012 11:10

Pri Franclu je tudi meni všeč.Zelo dobra hrana, malo višje cene ampak primerne glede na to kaj dobiš. Tukaj imajo najboljšo gobovo juho kar sem jih kdaj jedla.

paulina d

lartep  

član od: 19.11.2008

sporočila: 165

24. okt 2012 13:47

O Bog, avtobuse sem omenila samo zato, ker imajo označene parkirne prostore za avtobuse, so tik ob avtocestnem izvozu, torej sami ciljajo na ta segment. Tudi prostora imajo ogromno, torej avtobuse lahko sprejmejo.

Hrana pa sigurno posledično trpi v tem smislu, da morajo v kratkem času pripraviti veliko porcij, torej od tod 'vrečkaste' omake.

Nikakor pa ne podcenjujem avtobusnih turistov, dejansko se mi smilijo, ker se pač morajo ustaviti v gostilni, katero 'priporoča' vodič, ki dobi od tega provizijo ( lastne izkušnje ).

 

 

lartep

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

24. okt 2012 19:02

Grof te najprej navduši, nato pa razočara. Meni je res obsežen, ampak izvedba pa ni vedno enaka. Zna biti super, včasih pa sploh ne. Predvsem jim zamerim nesposobne natakarje, ki ti ne povejo, da je npr. motovilčeva solata s slanino pravzaprav samostojna jed. Mi smo jo naročili poleg glavne jedi, dobili pa porcijo, ki se je ne da pojest. Bilo nas je šest in takšnoo solato smo naročili štirje... Očitno smo premalo gledali na cene... Natakar je očitek, da nam ni povedal, koliko je te solate, mirno prenesel, češ, tukaj sem šele en teden...

Barbra

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. okt 2012 4:54

barbra: O my God. Takšno obnašanje in postrežba pa je totalno neprimerno. Mislim, sploh v teh težkih časih. Namesto da bi delali na tem, da dobesedno klačeplazijo za gosti in se slinijo od dobrote in pripravljenosti ustreči, saj je sploh čudno da ob takšni finančni krizi sploh še gremo ven jest, se obnašajo kot da je njihova restavracija sama oaza MIŠELINK, ter postavljena na najbolj eminentni lokaciji PROVANSE. Jaooo, ne razumem tega. Res ne.
Mislim, v prvih par urah sem bil tako navdušen nad GROFOM, da bi še isti dan tja šel jest, pa tudi plane sem že delal da bomo letoš še minimalno 2x šli tja, saj je ponudba ogromna. Pol sem se spomnil šefa REMZIJA in reševanja vseh tistih lokalov z ponudbo 1000+ stvari in za konec še vse brutalno negativne recenzije na kulinariki. Kljub dejstvu da je zelo dobra prijateljica obedovala tam poleti in bila NAVDUŠENA, sem jim obrnil hrbet in mislim, da ne bom/bomo zgrešili z odločitvijo da gremo k FRANCLU ali VERDI VERDIju. Dokončno bodo porekli SLAVLJENKA. Pri prvem mi je ponudba SUPER, poklical sem in se pozanimal o cenah, o meniju ter dobil takšno popolno in simpatično razlago (sploh ko sva se z chefom pogovarjala o velikosti porcij :). Me pa je nasmejal ja) da bi še angelčki žvrgoleli. Da o simpatičnosti imena sploh ne govorimo....domačnost, domačnost je to, kar meni, poleg družine NAJVEČ pomeni
Pri Verdiju pa prepriča število raznolikih pizz, testeninskih zadev, pa tudi dejstvo da kljub temu vsemu niso pozabili na tako dobre,slastne in zelo redko ponujene kot samostojna jed, ŠTRUKLJE. 
Komaj jih najdeš, v njihovem meniju, a so tam. Tam čakajo, da kakšen ljubitelj pride, da jih nežno potegne iz naftalina menija, jih nežno in spoštljivo naroči ter se nato, med vsemi tistimi mizami, katere se šibijo od mega slastnih pizz, njokov, špagetov, raviolov in še česa, posveti počasnemu uživanju te gurmanske specialitete :D

O obedu ter odločitvi kam smo šli, pa vam poročam zvečer.


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti