Okolica celja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

22. okt 2012 14:20

Zelo velika pomoč + še enih par dam iz foruma mi je malo na ZS pomagalo.  Gledam pa da bi bilo na osebo 10€

Sedaj pa me zanima kaj menite vi o GOSTILNI GROF na Vranskem; zelo dobra ponudba, pizze nestandardne in primerne imenu, raznolikost ponudbe.
Kako so cenovno in kako vam je bilo všeč? Ste jedli kakšno njihovo variatno GROFOVSKIH PIC?

Kako vam je pizzerija VERDI VERDI in kako KOPER?

Kako pa je AQUA ROMA? Vsi kar hvalite in me res zanima.

Zanima me pa predvsem kakšna ITA. varianta ponudbe ali pa pristne domače hrane. 
Dobri in raznovrstni štrukli so pa itak zadetek v polno. Če veste kje imajo le-te, kar napišite!
Da dobiš na krožnik dva taka velika, fiiina, fajn zapečena in da se od tega najem. To je to, več skoraj ne rabim. 

Pizza,štruklji ali pa kakšna dobra domača jedača. To je to...ostalo pa bo minilo ob prijetnem druženju z družino!


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

22. okt 2012 18:46

Po informacijah ostalih je GROF ok, iz lastnih izkušenj pa je AQUA ROMA zakon, tako ambijent, hrana in prijaznost natakarjev, cene zelo ugodne.  Bili smo na dnevih jedi iz buš in boljših štrukljev še nisem jedla.

 

 

 

laik

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

22. okt 2012 19:43

laik je napisal/a:

Po informacijah ostalih je GROF ok, iz lastnih izkušenj pa je AQUA ROMA zakon, tako ambijent, hrana in prijaznost natakarjev, cene zelo ugodne.  Bili smo na dnevih jedi iz buš in boljših štrukljev še nisem jedla.

 

 

 



laik

 

Laik kje pa je to? Za Grofa sem tudi jaz slišala, da je ok, bila pa še nisem.

Zame so 100% najboljše pice pri Verdiju in ti obisk res priporačam. 

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

23. okt 2012 8:24

 

Gostilna Grof je na Vranskem, AQUA ROMA pa v Rimskih Toplicah.

laik

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. okt 2012 8:31

laik: Izredno hvala za svetovanje okoli Aqua Rome. Sedaj vidim da imajo mesec buč in me res vleče na te štruklje. To pomeni da so polnjeni z skuto in bučami, ali so nasploh narejeni iz njih? Na kakšen način so pol narejeni? 
Jih lahko jem kot samostojno jed? Gratinirane in morda kakšna solata zraven ali pa v sladki varianti ? 
Štruklje sila ne rad vtapljam v omakah oz jih jem kot prilogo. Rad jih imam kot samostojno jed....
Hvala za pomoč

Danicak: Torej meniš da so pice pri Verdiju bolšje kot pri Grofu? Samo, ko pogledam ponudbo, mi GROF izstopa po raznolikosti in posebnosti. Predvsem mislim njihove GROFOVSKE PIZZE, katere so res nekaj posebnega...pa tudi žlikrofi ufff...nekaj naj naj z špinačo/skuto nato pa nič pretiravanja ampak samo preliti z paradižnikovo omako in baziliko.
Samo VERDI ima tudi sila veliko ponudbo pizz in tudi nestandardne.

Torej direktna primerjava GROF-VERDI? Verdi veliko boljše pizze? Kaj ti je pri Verdiju super? Testo, da ni preveč nadeva (nimam rad, da nade plava na testu), postrežba, cene...???

Morda še veste kje bi se dalo iti na krvavice z zeljem? Tipična jesenska hrana. V AQUA startajo z sezono krvavic  29.10 dalje, tako da jih za mišjo dlako prehitimo...hihi

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

lartep  

član od: 19.11.2008

sporočila: 165

23. okt 2012 11:52

Ko bereš jedilni list pri Grofu prvo rečeš, uf, saj tle pa imajo vse. Ker ni ničesar, česar nimajo;)

Potem pa se spomniš, da gostilne, kjer imajo preobsežen jedilnik, niso najboljše.

In ko naročiš, se ti to potrdi.

Ne rečem, da je slabo, zelo spominja na Štormana. Preslano, omake prezačinjene ( iz vrečke) itn.

Pic nismo jedli.

Saj navzven hočejo biti nekaj več, v resnici pa so postaja za avtobuse z avtoceste.

Ambient je všečen, otroci imajo dovolj prostora za igranje.

 

Po drugi strani smo pri Verdiju redni gosti. Ambient lahkoten, pice in testenine super. Pa veš, kaj pričakuješ in to dobiš.

 

lartep

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. okt 2012 12:27

lartep je napisal/a:

 

Saj navzven hočejo biti nekaj več, v resnici pa so postaja za avtobuse z avtoceste.


lartep

Tole pa prav nesramno podcenjujoče zveni.

rimljanka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. okt 2012 13:16

Hmmm, sedaj pa sem v dilemi. Sem ravno na kofetkanju dobil potrjeno da je bil GROF zelo dober, ko so avgusta šli na pizzo z družino. Mene predvsem vlečejo tiste grofovske pizze ter žlikrofi. A sedaj res ne vem več. Takšen opis, kot ga je lartep podala, mi res ne odgovarja.

IZ VREČK?!?!

To o preobsežnem jedilniku sem tudi sam izpostavil kolegici, kot nekaj, kaj običajno pomeni, da se vtapljajo v preveč zadevah in pol je vse na HORUK, ko je akcija. No, morda pa med tednom, ko je vse spročeno ne naredijo slabo....
Ne vem.
Sem v dvomih sedaj.

Torej VERDI, pa preverjeno dober.Hmm, bo treba še enkrat pregledati ponudbo, saj mi dišijo tiste testenine. Katero pizzo priporočate? Kakšna najljubša zadeva okoli testenin/njokov?

Kakšno pa je vaše mnenje o AQUA ROMI? Vas je že več jedlo bučnike štruklje? Količinsko in možnost samostojnega obroka?



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 23.okt 2012 13:20

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

23. okt 2012 16:38

In zakaj meniš Rimljanka , da je Lartep "nesramno ponižujoča" ? Ker je pač dala svojo oceno in ker nekaterim ni všeč instant vrečkasto-vegetasta hrana ? Pričakoval bi tvojo argumentacijo, tvojo oceno hrane ,ki si jo jedla v tem lokalu ne pa da kar takole počez pljuneš na nekoga in ga ozmerjaš. Tole ni glih v tvoji maniri , bi rekel :(

hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. okt 2012 17:27

Hedonist, če imaš kaj osebno z mano podebatirati, daj, prosim, na ZS. Če so moje besede zmerjanje, so tvoje še toliko bolj. O kakšenm pljuvanju, in koga, pišeš, pa ne, da meni podtikaš, da koga pljuvam?

Podcenjujoče in nesramno je, če nekdo kar po dolgem in počez piše, da so obiskovalci, ki pridejo v nek lokal z avtobusom in z avtoceste nekaj manj. Tako zveni  njeno pisanje in res ni treba, da igraš dežurnega advokata lartep.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti