Okolica celja

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

12. okt 2007 12:44

Ja, tudi jaz se podpišem pod "Taverna Carraro" - je dobesedno pod tribuno nogometnega igrišča. Ravno včeraj sva bila z mojim tam: jedla sva prešpikano lepinjo, šobsko solato, moj postrv, radič, jaz še seveda baklavo, pa dobrega pol litra refoška, pa pol litra vode - 21 eurov - hja, če to ni super cena. Imajo veliko morskih jedi, za variante pod peko se naroči prej, pa seveda nešteto variant z roštilja, danes tudi jagnjetino, jutri pa še odojka. So zelo prijazni in hitri, ambient zelo lep, WC-super, parkirnih mest kakih tisoč - no, ti so od Mercatorja ;) Priporočam, lp vanjatajnsek

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

12. okt 2007 19:05

pri francl, imajo tudi igrala za otroke. evamaja

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

12. okt 2007 20:42

ali pa gostilna Hohkravt pred Celjem ,če se pelješ iz Zidanega Mosta.Tam smo praznovali poroko in bili zelo zadovoljni pa še dovolj prostora je. darja-

neznan uporabnik

6. nov 2007 17:54

šli smo v gostilno tlačan oziroma pri kmetec. to je malo stran od celjskega grad. smo zelo navdušeni nad postrezbo, hrana je odlična, vse lepo poštimano. take fajne gostilne pa še ne... lovebeyba

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

7. nov 2007 10:30

rimljanka je napisal/a:

Aqua Roma, Rimske Toplice

http://www.aquaroma.si/index.php?stran=restavracija (To je v bistvu bazen, da ne bo iskanja).

[nagelj] rimljanka
Smo obiskali za praznovanje r.d.. Izredno prijetno presenečeni. Dobra hrana, solidna postrežba. Še bomo kaj praznovali tam Lp Nasha

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

7. nov 2007 13:02

Gostišče Ferlič v Braslovčah.Zelo dobra hrana in solidne cene.

Zelo priporočam!

Romanad

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

7. nov 2007 13:37

Tudi jaz priporočam že napisano: Hotel Žonta Šentjur, Taverno Carraro v Celju pri Mercator centru, ter gostišče MIran v Dramljah. ...p.s. Pekarica: gostišče Ahac v Stopčah to ni več...to je zdaj gostišče Miran v Dramljah...Ahaca je namreč on imel... Majuscka

spelapusnik  

član od: 26.11.2007

sporočila: 3

26. nov 2007 18:53

hotel pod roglo super zadeva dovolj prostora pa se za otroke imajo igrala tako da si brez skrbi Taverna pri mercatorju špelca

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

26. nov 2007 19:20

Majuscka je napisal/a:
Tudi jaz priporočam že napisano: Hotel Žonta Šentjur, Taverno Carraro v Celju pri Mercator centru, ter gostišče MIran v Dramljah. ...p.s. Pekarica: gostišče Ahac v Stopčah to ni več...to je zdaj gostišče Miran v Dramljah...Ahaca je namreč on imel... Majuscka

 

Majuscka, napačna informacija.

Gostišče Ahac v Stopčah je še, samo da se mu zdaj reče pizzerija pri Ahacu.

Gostišče Miran v Dramljah je bilo pa včasih gostišče Urbanček.

Blanchy

alenka5  

član od: 24.2.2006

sporočila: 196

26. nov 2007 19:23

No, če je pa hotel pod Roglo dobra odločitev, sem pa jaz tudi papež. Včasih smo šli tja iz smučarije - obupna gužva, cene zasoljene, osebje pa neslano. Če se je v teh nekaj mesecih po koncu smučarske sezone zadeva 100% spremenila, se seveda opračujem, pa močno dvomim, da je temu tako. Pa brez zamere, lp alenka alenka5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti