Aranzmaji iz suhega cvetja

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. okt 2007 21:18

Bravo punce- jaz sem za-, pri nas imajo navado pred bozicnim prazniki pripraviti Mercatino del Natale- izkupicek gre v dobrodelne namene- prav nevetjetno je., cesa vse ne znajo zenske narediti: od okraskov za drevesca iz "paste",piskotov,advetnih venckov, namiznih dekoracij iz najrazlicnejsih materialov.pa manjsa rocna dela, pa kako licno zavite, dalec proc od blisca, pentelj, dragih pa dostikrat kicastih izdelkov..skratke koliko fantazije pa tudi ljubezni je v teh majhnih stvareh. Morda pa bi tudi mi s kulinarike kaj spekle in dale kaksnemu drustvu ali ustanovi, da polepsa praznike tistim,ki nimajo taksne srece kot mi... lucka52 Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 09. okt 2007 21:21:11

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. okt 2007 21:33

Sem malo zasla s teme- ampak mislim, da vsak dobronameren predlog prav pride..pa lep vcer se naprej! lucka52

dagmar  

član od: 23.9.2002

sporočila: 15

10. okt 2007 6:43

V Škofji Loki je v bližini glavne avtobusne postaje cvetličarna Flora, kjer ti naredijo res lepe aranžmaje iz suhega cvetja. Bela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti