Obremenjevanje s kilogrami!

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

20. okt 2007 22:22

Punce, a je probala katera te dodatke, ki jih reklamirajo v časopisih(priloga ONA) piješ nekaj za boljšo presnovo tri dni in po nekem času shujšaš za šest kil.Nesmeš jesti določeno hrano(v navodilu) in če ne shujšaš ti vrnejo denar seveda ob predložitvi računa in embalaže.Ful me mika !! BISERKA55

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

20. okt 2007 22:32

Ne ga srat s temi napitki! Sem naročila, neumnica, pila sem tisto nagravžno umetno zadevo, razen male driskice pa ni bilo haska. Če bi teden dni delala dieto s sadnimi in zelenjavnimi sokovi, zraven še malce klistir napravo uporabila - bil bi večji učinek pa tudi počutje malo boljše. Pa po izkušnjah od prej sodeč, bi po slednji varianti imela bolj prečiščeno in zdravo telo (znotraj in zunaj).

 

No, kakor hočeš, moja izkušnja je pač takšna in raje povem kako je, kot pa da bi še kdo nasedel takšnim reklamam.

Roko na srce: če bi bili ti napitki resnični, bi ne bilo več debelinkov okoli nas.

titta

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

20. okt 2007 22:44

Punce, malo bol poglejte slikice pri tistih reklamah za čudežne shujševalne čajčke in tabletke. Malo bol okroglo bejbo v fotošopu malo nategneš pa je že tolk tenka, kot jo potrebuješ za reklamo.

Ne razumem da eni še kar nasedajo takšnim in drugačnim reklamam.

Matjaž

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

20. okt 2007 22:45

titta

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

21. okt 2007 6:06

Tudi sama imam kakšen kilogramček preveč. Kaj storim, ko ne zlezem več v hlače številka 40? Kosilu se ne odpovem, popoldne so na vrsti jogurti in veliko , veliko sadja. Zvečer, ko mi začne "delati želodec", pojem grozdje ali hruško. Lakota mine, jaz pa lepo zaspim. Tistih pripravkov, ki jih reklamirajo, pa ne jejte. Dolgoročno ni nobenega haska. Aha! Pozabila sem povedati, da tudi hodim- tako eno uro na dan. Pa lep volilni dan in radi se imejte!!! postrv

neznan uporabnik

28. okt 2007 18:02

pokliči najbližji zdravstveni dom,in prosi za vključitev vprogram cyndi slovenija,,strokovnjaki ti bodo,,brez strahu za zdravje ,,pomagali do željenega cilja.lep pozdrav bodi močna. wran

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. okt 2007 13:44

seveda da se tudi sama sekiram, ko probujem kavbojke v trgovini itd.. ampak ni tolko vredno tega, ker sem še vedno normalno hranjena z itmjem 21. če pa bi bila prekomerno hranjena, bi se pa sekirala.. in to zaradi tega, ker vem kako škoduje zdravju, ne pa zaradi kavbojk... bannanna

mandelj  

član od: 6.5.2004

sporočila: 90

29. okt 2007 15:19

Bežno preletel odgovore - komentarje. Če je vprašljivo zdravje potem le večkrat na vago, sicer pa brez potrebe. Le vprašajte svoje moške prijatelje ali so jim res tako zelo všeč predpisane postave manekenk. Šifrer ima v eni zadnjih pesmi tudi : všeč mi je tvoja rita, pa čeprav ima mal celulita! Več velja pozitiven pogled na svet in vse kar temu sledi. Moja žena ima že 25 let kolikor sva skupaj isto konfekcijsko številko pa tudi če je ne bi imela nič narobe, saj sta tu tudi dva poroda. Verjemite, da marsikdo tiste kile ali dveh, ki vam grenijo življenje sploh ne opazi. LP

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. okt 2007 16:00

Meni so simpatični tile moški komentarji - fantje se res trudite, da bi ženske prepričali, da kakšna klia čez pa res ni nič hudega. Saj res ni. Samo fanjte, morate vedeti, da tega punce v resnici ne verjamejo. Ker, ko si nekaj zapičiš v glavo in imaš fiksirano idejo, potem te lahko okolica, partner in vsi do zadnjega konca prepričujejo, da si čisto okej - ampak deep down tega punce ne verjamejo. To je do neke mere podobno kot z ljubosumjem: kdor je ljubosumne sorte, ta bo v vsakem gibu svoje/ga partnerke/partnerja videl potencialno nevarnost in bo delal kontrole, scene in karkoli pač - ne glede na to, kako ga bo partner/partnerka prepričeval/a. Z odvečnimi kilogrami je prav tako, samo da se bolj kaže pri ženskah: ženska, ki je iz kakršnegakoli razloga nezadovoljna s potekom svojega življenja, se nekako prepriča, da je temu kriv njen povprečni videz in da bi bilo vse drugače, če bi bila ona zelo lepa in vitka - ker v tem primeru bi ji pa vse iz zraka direktno v naročje letelo. In tega prepričanja ne razbije niti moško prepričevanje v stilu, meni si pa všeč, takšna kot si (ker tega itak ne verjamejo), niti prepričevanje lepih in vitkih žensk, da njim zaradi videza kaj bistveno več v življenju ravno ni iz zraka priletelo. Ker ženska, ki misli, da je predebela, tega noče slišati. Njej v bistvu prav spervertirano paše, da je žrtev, ki trpi zaradi "preveč" kilogramov, njej paše dnevna doza sočutja v smislu - saj si v redu, takšna kot si - ker na tak način dobiva pozornost. Ne sicer take pozornosti, kot bi jo po njenem mnenju bila deležna, če bi bila sanjsko lepa in vitka, ampak vsaj nekaj. Sublimacija pač. In dokler dobi vsaj nekaj pozornosti, do takrat ne bo v resnici naredila prav nič, kar bi v resnici spremenilo njen življenjski stil. Morda bo nekaj časa stradala in potem bo spet v krizi, pa bo popala kakšno čokoladico, morda bo še kakšno odvajalo vzela....ampak to se bo nadaljevalo zelo dolgo časa in stvar bo prišla do točke, ko lahko govorimo o odvisnosti. In bo treba najprej zdraviti prehranjevalno motnjo in paralelno s tem še tisto nezavedno gibalo, ki je v osnovi pripeljalo do motenj v prehranjevanju in nizke samopodobe. Skratka, meni se zdi, da se tega začaranega kroga brez pomoči strokovnjaka/strokovnjakov človek sam ne more rešiti. Lahko pa terapijo dopolni z zabavnimi aktivnostmi. Ples je krasna rekreacija za vse generacije in deluje močneje kot vsi antidepresivi. Vendelina jr.

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

29. okt 2007 17:17

Pa se spet malo jaz oglašam. Meni se zdi, da probleme najbolje reši nekdo, ki te ima rad. Preprosto. Pishiater je samo neka zunanja oseba, za katerega veš, da ti hoče pomagati, ker je to njegov poklic in tudi če ti pomaga izpovedovanje v njegovi pisarni, te ne ozdravi, vsaj meni se tako zdi. Najti si moraš nekoga, za katerega boš vedel, da te bo imel rad, tudi če se zrediš za deset kil. Itak, da to misli družina, ampak njih si že navajen ... Moraš se odpreti in dobiti prijatelja ali fanta/dekle. To se je zgodilo meni in zdaj grem z njim ob devetih zvečer zlahka na pico. :) Eh, kako smo zapleteni ... Meni je sicer pomagala tudi misel na to, kako drugod trdo delajo in sploh, da dobijo kos kruha ali pa celo stradajo, tako me je zmeraj postalo sram ... Prijateljica mi je pravila, da je v Afriki hodila teč in so se ji prebivalci vasi na vse grlo režali, heh. LP Muffsy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti