Čiščenje stanovanja - nujno!!!

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

5. jun 2010 17:43

Če še kdo potrebuje pomoč sem na voljo. Ljubljana ali okolica Lj - dostopna z mestnim avtobusom. home made Sporočilo je spremenil(a) home made dne 15. 2010 21:21

sezancanka  

član od: 15.6.2010

sporočila: 1

15. jun 2010 14:03

sem iz sezane zanima me c e se potrebujete za ciscenje in likanje rade volje sprejmem to delo sem iz sezane 040317013 sezancanka

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

16. jun 2010 13:50

Tudi jaz iz novomeškega okoliša imam gospo,ki je zelo pridna in natančna!! dididala

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

16. jun 2010 15:06

Ker sama nimam izkušenj z najemanjem pomoči na domu, v prihodnje pa bi jo morda kdaj izkoristila, me zanima, kaj vse takšno čiščenje obsega. Ali je to stvar dogovora z gospo (npr. "pridem čez dve uri, vi pa samo posesajte, pobrišite prah in pobrišite tla") ali pa to čiščenje zajema vse (kuhinja, kopalnica, spalnica, sesanje, brisanje tal, brisanje prahu...) in se potem plača glede na opravljene ure? Kakšne izkušnje imate? Hvala 

Košuta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jun 2010 17:13

Košuta, vse je stvar dogovora. Mi smo imeli zmenjeno, da nam gospa vsak petek počisti celotno stanovanje, za določeno vsoto. Tako je ona predlagala, meni je bilo pa vseeno ali po urah in kolikor nanese, ali tako, pavšalno, kot je ona predlagala (izračun je pokazal,  da bi bilo plačilo približno enako tudi ob urni postavki). Ker nikoli ni želela vzeti kakega toalrja (in kasneje evra) več, sem ji enkrat na mesec kupila avtobusno vozovnico za deset voženj, naročilo komu  v hiši, da so ji skuhali kavo in dali malico, ali ji namenili kakšno drugo majhno pozornost. Sama si je pa naredila načrt, kaj razen običajnega čiščenja še zraven  naredi: en petek je umila okna, naslednjega kuhinjske elemente znotraj, tretji petek je pomila vso steklovino iz vitrine, spet naslednji petek je počistila kuhinjske elemnte po vrhu, kjer se tista zoprna maščoba nabira, enkrat je potem vsa vrata namazala z loščilom, in potem znova okna itd.

 

Kaj vse naj ti očisti ziroma koliko časa ima na voljo je seveda stvar dogovora - morda jo najprej povabiš, da si pogleda stanovanje, oceni, koliko časa za kaj potrebuje, potem se pa dogovorita. Ti veš, kaj potebuješ, ona pa, kaj in koliko zmore pa za kak denar. je pa seveda tudi odvisno, koliko izkušenj ima tisti, ki ti bo čistila - bolj izkušene že na pogled vedo, kaj in kako, tistim, ki šelezačenjajo, pa moraš verjetno vse lepo povedati. Saj se nihče ni rodil kot vseved.

 

Mamamia

 

mamamia

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

16. jun 2010 20:35

Sem iz Koroške. Po vaši želji vam očistim stanovanje, zlikam perilo in uredim okolico hiše. Ponudbe mi pošljite na zasebno pošto. mschafe m.schafe

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

16. jun 2010 21:02

pozdravljeni... tudi jaz sprejmem likanje na dom.... tudi za kako občasno čiščenje, pomoč ali čuvanje otrok bi se lahko dogovorili... kranj,medvode,ljubljana,okolica.... ponudbe na zasebno pošto cheleste

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

16. jun 2010 22:18

Mamamia, prav takšnega odgovora sem si želela, hvala

Košuta

zana11  

član od: 25.11.2010

sporočila: 1

25. nov 2010 17:40

Čistim stanovanja in likam perilo v Mariboru. Sem diskretna in preprosta Pokličite ali pustite sporočilo na Štev: 030665391 zana11

kamen1  

član od: 7.8.2013

sporočila: 1

7. avg 2013 15:52

"Najamem" osebo za enkratno temeljito čiščenje novega še skoraj neopremljenega stanovanja...Za počistiti je potrebno temeljito nova kuhinja,okna,kopalnica in tla...nekje 79m2...Približno 2-3 ure čiščenja...
Natančni se javite na tel:040-871-994 Karmen 

kamen1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti