Meritve vodnih tokov - nujno

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

29. avg 2007 15:44

Moja mama je najbolj zamerila enemu trgovcu, ki je prodajal Kirbyjeve sesalnike ( mislim, da je bil edini, ki je prišel v našo hišo), ker ji je skoz govoril kak imamo vse umazano. Sej vem. da morajo to govorit pa res je bla umazanija na tistih papirčkih sam tisti tip je tako govoril kot da smo na smetišču. vanya

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. avg 2007 15:55

vanya poznam ta občutek. k nam je prišel gospod z sesalcem. in sesal preprogo in jogije. potem pa kot da bi nam že skoraj očital v kakšenm živimo in spimo. nonstop čistimo in če ima on na tistih papirčkih gor umazanijo še tudi ne pomeni da je vse prišice pobil. nektarina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. avg 2007 16:03

gordpip, jaz nisem imela niti prostovoljne, še manj pa neprostovoljne predstavitve še nikoli v življenju, pa tudi na nobeni še nisem bila.

Sem sploh iz tega časa??? 

rimljanka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. avg 2007 16:08

rimljanka brez skrbi, nisi nič takega zamudila nektarina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. avg 2007 16:09

No, zakaj pa misliš, da sem povsem brez tovrstnih izkušenj, nektarina? rimljanka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

29. avg 2007 16:15

in tvojega posta sem razbrala da še nisi bila na nobeni predstavitvi. se opravičujem če sem narobe razumela. nektarina

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

29. avg 2007 16:19

Rimljanka, če objaviš svoj naslov, te bodo "ziher" hitro našli !

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. avg 2007 16:29

Meni je bilo najbolj zabavno ob predstavitvi posode (ne bom omenjala zvenečega imena, da ne bo planila name kateria s foruma) - gospod je govoril o posebnosti te posode ter kroženju pare, kapljicah, maščobi itdt itd, itd...moj oče ga je vedno bolj debelo gledal in mu potem prijazno povedal,  naj že predstavi prednosti te posode pred drugimi in skuha, kar se je pač namenil, osnovne zakone fizike (oče je tega foha) pa naj pri hrani za koga bolj naivnega, ker ti funkcionirajo enako v enakih razmerah, ne glede na nalepko ali vgravirano ime. In ker nas tudi s fenomenalnim jedilnikom za silvestrovo (lignji v solati, halo???)

nekako ni prepričal, pač starši nisoničesar kupili. Mene pri nekaterih prodajalcih moti to, da nas, kupce tako zelo podcenjujejo, kot da nimamo pojma. Saj, nič ne rečem, eni res vedo malo več ali malo manj z določenega področja, prodajalci pa svoj vzorec prakticirajo na vseh enako. Pri enih vžge, pri enih se nasmolijo. Jaz jim pač ne dam več priložnosti, ker ne maram, da me kdo podcenjuje in se do mene obnaša, kot da sem zadnja smet, ker ne odprem ust od začudenja nad njegovimi besedami in ne padem po tleh od navdušenja nad njegovim izdelkom.

 

Zato raje pot pod noge in v trgovino. Sem nekako blizu Vendynemu razmišljanju (btw, Vendelina, nismo sicer šli do Visa letos, Makarska je pa le znesla...)

 

Mamamia

mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. avg 2007 16:58

Joj k nam tudi non stop klicarijo: Od bioenergetikov, zavarovalnic (so klicali že ene 14 dni po rojstvu hčerke, če bomo sklenili življenjsko ali kakšno že zavarovanje zanjo, ne vem od kje jim sploh, da se je rodila), otroških revij (še poimensko vejo kako je otrokom ime, od kje neki jim to?), prodajajo razno razne zadeve...

jaz že takoj v štaru, ko pogruntam, da gre za neko prodajo, rečem hvala lepa me ne zanima in odložim.

Še najbolj me jezijo zavarovalnice, ki kličejo vsake 14 dni in to ena in ista.

jade

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

29. avg 2007 17:21

V porodnišnici razdelijo lepe paketke z reklamnimi izdelki v zameno za vaše podatke in ime otrok. Ja, mnogi mislijo, da je tista roza-modra škatla (v kateri je nekaj vredna le knjiga, pa še ta je od ministrstva za kulturo) darilo, ampak motite se. Tako vejo, da se je tvoja mala rodila, pa še sama si jim dala te podatke... feferon Sporočilo je spremenil(a) feferon dne 29. avg 2007 17:23:11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti