Jedilne barve

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

26. nov 2009 6:29

Pitončica, a bele sladkorne perlice obstajajo? Rada bi naredila školjke, pa bi dala notri belo perlico, bonbonov, takšnih da bi ustrezali pa ne najdem. LP mina20

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

26. nov 2009 8:26

katka lopatka, tičine mase nimam, imam samo marcipan. Pitončica, se priporočam za pearl perlice če jih lahko odstopiš, da bom imela nekaj posebnih . Lp mina20

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

3. dec 2009 20:44

Na enih slikah vidim, da so barve take perlaste (zlato, srebrni sijaj oz. kovinski sijaj). Kje se pa to dobi in kako to naredite???? cukrpekrca

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

3. dec 2009 21:25

obstajajo prahi za ticino, ki se s čopočem nanašajo na ticino in razni bleščeči se spreji

Pitončica

previdna  

član od: 17.6.2007

sporočila: 14

12. dec 2009 13:59

Pitončica pozdravljena! Veš da si mi rešila življenje.Zdaj vem kje moram naročit barve in kdo jih ima na zalogi.Veš kaj bi te prosila .Ali mi lahko pošlješ na moj mail kako se lahko to pri tebi naroči.Mi že voda teče v grlo.Letos bo nekaj novega na sporedu za praznično pecivo pa so mi barve delale preglavice. Moj mail naslov je natalija_ul@t-2.net Bi bila zelo vesela tvojega odgovora. Lep pozdrav Natalija previdna

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

12. dec 2009 17:56

tema obsega samo 14 strani in napisano je kako se naroči, kako se plača in prevzame, kakšne so cene in zaloge ....

Pitončica

previdna  

član od: 17.6.2007

sporočila: 14

13. dec 2009 23:02

Pitončica hvala za sporočilo.Ma pa nekaj zanima.Ali ti to kupuješ v Bg ali kje drugje.Ker jaz sem namreč zelo radovedna in sem našla spletno stran od te firme pa me zanima če mi zaupaš ali imajo oni kakšno trgovino v Bg.Ti povem zakaj.Moj brat gre pred božičem v Bg in bi mu jaz naročila da mi kaj prinese za začetek.Samo zaradi tega. Če pa je kakšna druga trgovina pa bi bila vesela če bi mi odkrila.To mi je zdaj prva šansa da jih hitro dobim.Kasneje pa se ti z veseljem priporočam in te bom če mi upaš vrjet kar okupirala z naročili.Še enkrat ti hvala za odgovor in po novem letu se pravi pred veliko nočjo,ki je drugo leto zelo hitro,se ti javim in te okupiram z naročili. Lep pozdrav in veliko delovnih uspehov ti želim.Pa če ne bova več do praznikov v kontaktu ti želim vesele praznike in uspešno leto 2010. Natalija previdna

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

13. dec 2009 23:05

V bg, nič ne kupujem, sem iz Vrnjačke Banje in tam vse nabavim, po razno raznih trgovinah z zzdravo prehrano in supermarketih., ter tržnicah.

V bg in ns se precej teško dobijo (vsaj tako pravijo) in rozen oblati in bleščice in ostalo ....

Pitončica

barbaronca  

član od: 26.4.2005

sporočila: 45

16. jan 2010 11:16

pitončica, dobila barve. hvala ti še enkrat, naslednjič bo pa mož pršu iskat stvari, ker dela v lj. morm še mal pogledat stvari in naročiti. a bi se dalo pri tebi nekaj naročit, k npr. nimaš, pa ko greš v šoping pogledaš in prineseš? barbaronca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti