Jedilne barve

barby.p  

član od: 14.4.2008

sporočila: 24

30. mar 2014 13:42

Živjo

Mene pa samo zanima če katera ve kje bi lahko kupila jedilne barve, fondant in ostale stvari, ki jih potrebujemo za dekoriranje tort po bolj ugodnih cenah, kot pa tukaj pri nas v Sloveniji. Morda katera pozna kakšno tujo spletno stran ali pa trgovino v Avstriji mogoče? Najlepša hvala za odgovore :)

Lep sončen pozdrav, Barbara

barby.p

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

30. mar 2014 23:35

Jaz še nisem opazila, da bi surovine kjerkoli bile ceneje. Oziroma so v kaknši ameriški spletni trgovini, vednar te s poštnino ali še celo carino pridejo več kot pri nas. Mogoče bi našla v Avstriji kaj, vendar če se ne gre za velike količine, dvomim da bi se ti sploh izplačalo. 

barby.p  

član od: 14.4.2008

sporočila: 24

31. mar 2014 19:55

A tako sem mislila, da je kje v tujini to ceneje. Se mi je pa že javila pitončica, tako da bom stvari kupila kar od nje. Hvala vseeno :)

barby.p

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2014 9:50

barby.p je napisal/a:

A tako sem mislila, da je kje v tujini to ceneje.
barby.p

 

BTW, a vožnja čez mejo je pa zastonj? Pa pošiljanje po pošti, če kupuješ čez net - a to je tudi zastonj? Te stvari je treba vključiti v strošek nakupa in šele potem lahko ugotavljaš, kaj je ceneje.

Vendelina jr.

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

4. apr 2014 9:59

Na levi strani tega foruma je reklama za Peki in klik na povezavo te popelje na njihovo spletno stran, kjer si lahko poiščeš, kar potrebuješ: http://www.peki.si/trgovina/slascicarska-oprema

Kako (ne)ugodne so njihove cene v primerjavi s tujimi je pa težko reči, saj je pri slednjih potrebno računati še poštnino.



Life is war against boredom~

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 04. 2014 10:01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti