Čebelji piki in aspirin

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

27. nov 2007 17:11

Moji sestri je pomagalo. Naj povem, da je alergična na ose, pa je odšla v hribe brez zdravil, jih je  pozabila. Na poti jo je pičila osa. Se je usedla, dala gor aspirin, ki ga je imela slučajno sabo in je hvala bogu bilo vse vredu. Ji bo pa to dobra šola za drugič (da vzame s seboj zdravila).  

marelica

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

29. nov 2007 9:16

Mene je letos pri nabiranju pičila osa in sem imela kar celo bedro rdeče,da so me celo poslal na pregled za borelijo, potem veste kako je bilo grozen. Potem sem nekje prebrala, da daš gor aspirin ali pa čebulo in naslednjič, ko sem šla po gobe, je prijateljico pičila osa in evo mene s čebulo. Po 2 minutah sem mogla prav dobro gledat, kje jo je pičila. SILVA

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

29. nov 2007 10:45

Ja čebula ful pomaga,odrežeš par koščkov,namestiš na pik in držiš gor nekej časa. Izgine,nič več ne peče ali boli.Večkrat preverjeno! evagirl

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. dec 2007 7:34

jade je napisal/a:

Simona84 je napisal/a:
Tole foro z aspirinom lahko uporabite tudi tiste, ki se vam po britju nog spustijo rdeče pikice- aspirin je namreč super za razdraženo kožo. Lep dan in veliko se smejte

A mi nisi mogla to včeraj povedat?

jade

Trapica, pa ne da na zimo noge briješ!?! A ni fino če imaš kožuh, da te ne zebe? Pa še žab ni treba kupovat

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti