Razvajanja v dvoje ...

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. jul 2007 17:49

jade je napisal/a:
Mamamia med tekmo ga ne morem zapeljevat, ker ne gleda nogometa. [jezik][:X][vreca] jade
jade, v tem primeru ga še lažje... Stara razvlečena pižama pa res ni še nobenega odgnala, tudi razmršeni lasje in trapast pogled ne... Si boš morala kaj "močnejšega" zmislit... Lahko probaš z dojenčkom v postelji, to bi znalo delat mamamia, otroci so ovira vsaj prvih 14 dni po porodu (pravijo sicer 6 tednov, ampak kdo bo tak dolgo čakal...), hehe, ker ti nihče tega ne pusti počet Veri

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. jul 2007 18:52

jade je napisal/a:

Mamamia ne ga biksat, je še preveč "te sorte". Pol mi šele ne bo dal miru.

Že tko naju sprašujejo, če pri nas pogosto zmanjkuje elektrike, da nimamo kaj delat,  glede na to, da imava 3 otroke.

jade

 

Ja jade, potem pa je jasno, zakaj si ti ena bolj dobrovoljnih na tem forumu. Pa nič čudnega, da ne gleda nogometa, če te lovi še v razvelečeni flanelasti pižami, Vsak ima svoj "rajc",...Otročki vama pa že pešaejo, sicer bi topočel atako, da jih ne bi bilo, kaj?

 

Ja, Veri, prvih nekaj tednov po porodu res ne gre, sploh če so šivi, vsaj ne klasično, hehe,potem pa tudi otrok ni ovira. Je pa hudo, če otrok postane izgovor, da kdo ne bi.

ampak, da se ne oddaljim od teme. razvajajmo se, v termah, s poočju drugih, ali z  lastno iznajdljivostjo, Vsakomur pač odgovarja kaj drugega...Mamamia

 

mamamia

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. jul 2007 20:35

Najlepše je na pralnem stroju, ko centrifugiratako, da se ni treba veliko matratisaj moj pride do dnevne sobe. ops,pardon mislila sem da je o seksu govora Jaz pa si želim v toplice, še nikoli nisem bila, sicer v taki vročini, je lepo, ležati ob morju na telekomvih brisačah ob 21,30 minut lp Anamarija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. jul 2007 21:28

Anamarija kdo pride do dnevne sobe? Pralni stroj al mož? Ker, če mož pol ma predolgo ketno.  ha ha haaaaaaaaaaaa.

Ampak si pa packica, ko nas tkole dražiž z morjem ob tej uri, mi pa se pajsamo na tej vročini. Veš kaj mogoče ti bo pa telekom plačal toplice, saj spodobilo bi se, če jim delaš zastonj reklamo. Pazi, da te kakšni paparaci ne slikajo, zdaj v teh dneh je moderno, da zvezdnice lovijo v objektiv, sploh zgoraj brez.

jade

LILJANAM  

član od: 1.2.2007

sporočila: 5

19. jul 2007 21:33

Midva z možem sva bila prejšnji teden v termah Zreče-noro.Čisto po naključju sva si privoščila kopel v dvoje z eteričnimi olji.Kopel je v masažni kadi za dve osebi, temperatura vode 37.stopinj, v prostoru gori samo svečka in iz kadi odseva ena lučka.Zraven kadi je mizica na katerem vama postrežejo s šampanjcem in steklenimi kozarci.V prostor te pospremijo nakar te pustijo same da se lahko zakleneš.Kako se bosta kasneje imela pa je odvisno od vajine fantazije.Edina slaba stran pa je ta, da traja samo 30.minut.(cena 21.euro).Lahko pa vplačaš za eno uro.Midva sva se imela super, zato priporočam. LILJANAM

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

19. jul 2007 21:45

Noel je napisal/a:
nasha, kaj vse je zajeto v te kopeli z večerjo? Si bila in imaš izkušnje? Noel
Vse skupaj traja 45 minut, mehurčki, svečke, glasba, šampanjec. Samo za dva, čista zasebnost. Potem pa večerja v hotelskem kompleksu. Termin si moraš rezervirat. Nazadnje je bila cena 60 eur. Jaz komaj čakam, da bodo Rimske odprte. Prijateljičin mož je bil tam zaposlen v stari Yu, ko je vse še delovalo, pa sva večkrat imeli možnost kopanja. Voda je bila odlična.Sem si pa ogledala tudi novi kompleks pod cesto, mi je všeč. Da bi se le domačini dogovorili za prestavitev ceste, potem bi bilo to eno krasno zdravilišče, pravzaprav vasica v malem. nasha

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. jul 2007 22:52

No, saj bazen dela sto na uro, pa restavracija, tudi, je oboje vredno obiska. Zgoraj pa že delajo, sobe in ostalo, mislim, na bazenu. rimljanka

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

20. jul 2007 9:54

Punce, hvala za vse predloge! Sem kar ponosna nase, da sem sprožila to temo, ker imamo zdaj na enem kupu zbranih veliko predlogov za razvajanja, ki v sodobnem času pridejo še kako prav. Mamamia, brez besed! BRAVO!!! Liljanam, hvala za izčrpno poročilo! Zaenkrat se nagibam k Zrečam! Ampak za 1 uro ;) Lep vikend vam želim in čim več razvajanja! Noel

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. jul 2007 11:39

jade je napisal/a:

Anamarija kdo pride do dnevne sobe? Pralni stroj al mož? Ker, če mož pol ma predolgo ketno.  ha ha haaaaaaaaaaaa.

Ampak si pa packica, ko nas tkole dražiž z morjem ob tej uri, mi pa se pajsamo na tej vročini. Veš kaj mogoče ti bo pa telekom plačal toplice, saj spodobilo bi se, če jim delaš zastonj reklamo. Pazi, da te kakšni paparaci ne slikajo, zdaj v teh dneh je moderno, da zvezdnice lovijo v objektiv, sploh zgoraj brez.

jade
Jade, pralni stroj Najmanj kar bi lahko Telekom storil, bi bilo podariti vsem občanov takole brisačo za Novo leto, tako kot Komunala vrečke za smeti, vsaj v naši običini. Brisača pa je iz zelo kvalitetnega frotirja, tako je lepo ležati na sončku ob 21,30 minut. lp Anamarija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

20. jul 2007 12:43

anamarija1 je napisal/a:
Brisača pa je iz zelo kvalitetnega frotirja, tako je lepo ležati na sončku ob 21,30 minut. lp Anamarija

al ti jaz zavidam to ležanje na soncu ob morju ob 21.30 minut!!!  

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti