Rodila se je ronja - bravo veri

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

10. jul 2007 15:18

Vso srečo še naprej nasha

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

10. jul 2007 16:32

Čestitke tudi od mene in mojih 3 fantov! 3x hura za PUNCE!!!!! ANJA

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

10. jul 2007 17:25

O, Veri, čestitam! Sem bolj malo na kulinariki, pa zato malo zamude... Saj veš, naša Špela Ronjo "šiša" samo za slabe 4 mesece in me še polno zaposljuje... Ampak ta posel je prav lep, kajne? Vse lepo vaši mladi družinici! Encijan

StašaL  

član od: 10.7.2007

sporočila: 1

10. jul 2007 20:07

Tudi jaz čestitam! Ronja pa je zelo lepo ime! StašaL

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

10. jul 2007 21:45

Mene tudi nekaj časa ni bilo, pa vseeno iskrene čestitke družinici, predvsem pa veliko vsega lepega malčici. Pa kako zanimivo ime ima! buča

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. jul 2007 14:05

Veri, čestitke , naj vama  bo vedno kot en lep topel sonček . Cila

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

11. jul 2007 15:55

Iskrene čestitke mladi družinici!

Bernarda

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. jul 2007 17:20

Joj, punce in fantje, hvala, zlati ste! Včeraj sva prišli domov, ker je mala Ronja izgledala najprej bolana. Našli niso nič, zdaj je definitivno zdrava ko riba in se pridno redi na maminih prsih, hehe, očitno tista košarica dela svoje No, Ronja je krasen otrok - itak, hehe, katera mama pa nre reče tega o svojem otroku, a ne? Ampak ona je res krasna! Sploh ne teži, ne joka kar nekaj v tri dni, vedno se jo da lepo potolažit, predno zajoka vedno najprej gode in če ji daš že takrat želeno (beri hrano, hehe;), potem sploh ne joka. Edino umivanja ne mara, ampak ker se bomo kmalu začeli kopat, to verjetno ne bo problem. Trenutno pančka v košarici, v kateri sem tudi jaz spala, pokrita z dekico, ki sem ji jo sešila med popadki, hehe;) Sam porod pa: hja, boli, itak, presenetilo me je to, kako dolgo lahko taka zadeva traja (pri meni popadki na 5 min. lepo dva dni...), pa za hobi si rojevanja ravno ne bi vzela, ampak za takole bitjece se pa vsekakor splača! ne vem, s čim sva si jo zaslužila in predvidevam, da takole blaženo stanje ne more trajat, ampak dokler bo tako, bova uživala, hehe;) Ne, res je zlata, reklama za otroke, v porodnišnici so se mi vsi smejali, ko sem spraševala, kdaj mava lahko naslednjega... Aja, spi ponoči res ne - ampak kdo bi ji to lahko zameril, ko pa jo je njena mama navadila v nosečnosti celo noč prebedet, hehe... No, saj ne bedi celo noč, ampak parkrat mora pač jest vmes, kaj češ, je pač otrok dveh ljubiteljev hrane Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. jul 2007 17:24

Super Veri, da si doma in, da je vse ok. Sem te že hotela danes klicat kje hodiš tolk časa. Sem mislila, da sta šle že na plavanje, rolerje, kolo...

Ponoči papanje je normalno za tako malo piško, naša še zdaj ponoči papca. Sicer pa glede na mamico čudno, da sploh kaj spi, da ti že ne pomaga tortice pečt.

Aja, pa upam, da počivaš, da ne kuhaž že za pol žlahte in torte pečeš, pa še šivaš obenem

jade

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

14. jul 2007 18:19

Veri, lepo da sta z malo vražičko že doma in je vse v redu z obema. Naj tako ostane tudi naprej!!!!! jana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti